Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie konkretnie kupić winietę

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 28.07.2022 12:00

cześć

nie wiem tylko po co sobie utrudniać zakup jakiejkolwiek winiety. zawsze przed wyjazdem już od lat 12 kupuję wszystko na PZM Travel. Nigdy najmniejszych problemów. Zamawiasz i od razu przekierowanie na stronę twojego banku i po problemie. Dzisiaj kupowałem tak winietę czeską i po 2 godzinach od opłacenia miałem wszystko na emailu. Szybko i sprawnie. :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2022 12:43

Problemów nie ma w PZM Travel
Problemów nie ma na e-znamka
Tylko po co przepłacać 8O :?:
Przykładowo:
PZM Travel - winieta słowacka 10 dni - 70,50 zł
e-znamka - winieta słowacka 10 dni - 10 euro (ok. 48 zł wg aktualnego kursu euro)

PZM Travel - winieta czeska 10 dni - 77,50 zł
e-dalnice - winieta czeska 10 dni 310 koron (ok. 59.4o zł wg aktualnego kursu korony)
DominikI
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 21.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikI » 28.07.2022 12:45

Jak kogoś stać, niech przepłaca. Jego wola.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 28.07.2022 13:53

każdy robi jak uważa...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.07.2022 14:47

leswac napisał(a):cześć

nie wiem tylko po co sobie utrudniać zakup jakiejkolwiek winiety. zawsze przed wyjazdem już od lat 12 kupuję wszystko na PZM Travel. Nigdy najmniejszych problemów. Zamawiasz i od razu przekierowanie na stronę twojego banku i po problemie. Dzisiaj kupowałem tak winietę czeską i po 2 godzinach od opłacenia miałem wszystko na emailu. Szybko i sprawnie. :papa:

Można by powiedzieć po co sobie utrudniać zakup jakiejkolwiek winiety wychodząc z domu i łażąc po jakiś biurach,jeżeli to można na spokojnie zrobić przed kompem przy niedzielnej kawce. Zakup trzech winiet w tym roku (Czech, Słowacja i Węgry) zajął mi jakieś 10minut. Zaraz po zakupie miałem potwierdzenie na maila. O prowizji PZM czy innych pośredników nawet nie mówię :papa:
opet
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 03.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) opet » 28.07.2022 15:26

leswac napisał(a):cześć

nie wiem tylko po co sobie utrudniać zakup jakiejkolwiek winiety. zawsze przed wyjazdem już od lat 12 kupuję wszystko na PZM Travel. Nigdy najmniejszych problemów. Zamawiasz i od razu przekierowanie na stronę twojego banku i po problemie. Dzisiaj kupowałem tak winietę czeską i po 2 godzinach od opłacenia miałem wszystko na emailu. Szybko i sprawnie. :papa:

To taki żart ? :)
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 29.07.2022 07:28

opet napisał(a):
leswac napisał(a):cześć

nie wiem tylko po co sobie utrudniać zakup jakiejkolwiek winiety. zawsze przed wyjazdem już od lat 12 kupuję wszystko na PZM Travel. Nigdy najmniejszych problemów. Zamawiasz i od razu przekierowanie na stronę twojego banku i po problemie. Dzisiaj kupowałem tak winietę czeską i po 2 godzinach od opłacenia miałem wszystko na emailu. Szybko i sprawnie. :papa:

To taki żart ? :)


Żart ??? dlaczego ???
vin
Croentuzjasta
Posty: 310
Dołączył(a): 12.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 29.07.2022 08:24

leswac napisał(a):cześć

nie wiem tylko po co sobie utrudniać zakup jakiejkolwiek winiety. zawsze przed wyjazdem już od lat 12 kupuję wszystko na PZM Travel. Nigdy najmniejszych problemów. Zamawiasz i od razu przekierowanie na stronę twojego banku i po problemie. Dzisiaj kupowałem tak winietę czeską i po 2 godzinach od opłacenia miałem wszystko na emailu. Szybko i sprawnie. :papa:

Czyli Twoim zdaniem zakup bezpośrednio u wystawcy, a nie u pośrednika, jest utrudnieniem? Abstrahując od prowizji, o której piszą koledzy powyżej, przy kupnie u wystawcy masz bezpośrednio od niego potwierdzenie tegoż zakupu - w przypadku jakichś kłopotów z winietą odpada konieczność wyjaśniania, gdzie powstał błąd.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 29.07.2022 09:15

jak wyżej każdy Panem swego losu....robi jak chce :oczko_usmiech:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1970
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 29.07.2022 09:31

leswac napisał(a):jak wyżej każdy Panem swego losu....robi jak chce :oczko_usmiech:

Jasne, tylko po co piszesz o utrudnianiu.
Nie lepiej napisać coś w stylu, że lepiej zapłacić więcej jak się samemu tematu nie ogarnia?
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 29.07.2022 10:32

Proszę o powstrzymanie się od wycieczek osobistych... :!:

Niedopuszczalne jest prezentowanie własnych poglądów politycznych, religijnych i światopoglądowych, jak też krytykowanie w jakiejkolwiek formie poglądów czy postaw innych osób.
markid
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 27.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) markid » 29.07.2022 13:29

Wiele lat kupowałem winiety w PZM Travel lub na granicy ale ileś tam lat wstecz sprawdziłem na cro.pl gdzie forumowicze kupują i teraz i ja kupuję szybko i tanio u źródła.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1970
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 29.07.2022 14:42

stachan napisał(a):Proszę o powstrzymanie się od wycieczek osobistych... :!:

Niedopuszczalne jest prezentowanie własnych poglądów politycznych, religijnych i światopoglądowych, jak też krytykowanie w jakiejkolwiek formie poglądów czy postaw innych osób.

Nie miałem zamiaru nikogo obrazić. Jeśli ktoś to tak odebrał to przepraszam.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 29.07.2022 16:32

Ja się nie gniewam przecież. spoko Kochani forum jest po to aby pomagać i rozmawiać ze sobą, bo przecież wszystkich łączy jedno - kochamy Chorwację.
Co to Empire13 nie masz tak naprawdę za co przepraszać. mam swoje lata i może już internet i pewne rzeczy ciężej się ogarnia i idę na łatwiznę ..........
Wszystkim udanych wakacji w Chorwacji a przede wszystkich zero problemów z winetami i bezpiecznych spokojnych podróży oraz wypoczynku :papa: :papa: :papa:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1970
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 29.07.2022 18:47

Leswac, ja uważam podobnie. No ale ostrzeżenie zarobiłem.
Dla mnie właśnie forum jest min. dla nieogarniających.
Jak ja czegoś nie ogarniam to pytam. Ktoś coś ogarnia to pomaga i odpisuje.
No ale może dobór słów był niefortunny? :-|
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Gdzie konkretnie kupić winietę - strona 267
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone