Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie jest w Breli ta plaża?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boro2511
Croentuzjasta
Gdzie jest w Breli ta plaża?

Nieprzeczytany postnapisał(a) boro2511 » 28.04.2013 22:09

Hej,
czy ktoś mógłby mi pomóc i powie gdzie znajdę tę plażę(może ktoś był), która pokazana jest na filmie (3 min 16 sek.) w Breli?

dzięki za ewentualną pomoc:-)
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 28.04.2013 22:23

Ulica Podrace,gdzieś za numerem 6
Załączniki:
IMG_4852.JPG
boro2511
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) boro2511 » 28.04.2013 22:43

Bardzo koledze dziękuję. Teraz niełatwe zadanie znaleźć w pobliżu jakąś kwaterę. Małżonka się uparła... :D :D :D
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 29.04.2013 07:11

Oj niełatwe-szczególnie w sezonie a i cenowo drogo, ja byłem w Podrace4 lecz w czerwcu.
Nicolae
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 29.04.2013 07:55

Piękne miejsce!!!
W tej zatoczce pierwszy raz kąpałem się w Jadranie :)
Na wysokości Podrace 6 i między Podrace 7 i 8 masz zejścia bezpośrednio na tą plaże.
Ja byłem w Podrace 10 - budynek nad Podrace 8 - sporo schodów ale widoki z balkonu przepiękne

PS. Zdjęcia tej zatoczki w różnych ujęciach goszczą na moim pulpicie
Madziula
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madziula » 17.06.2014 12:53

Coś wspaniałego! Bielutkie kamyczki, skałki, kolor wody - bajka. Proponuję nie ograniczać się jednak wyłącznie do tej zatoczki - po drodze w kierunku Baśkej wiele wspaniałych miejsc do plażowania, warto zaglądać w dół trochę pod skały obok trotuaru- można sobie znaleźć niszę na romantyczną randkę, tylko nie w godzinach szczytu;). A z kolei jeśli pójdziecie za tę zatokę w kierunku Pisaka, znajdziecie knajpkę z niezłym widoczkiem. Już zazdroszczę

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019