Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica.Stupin Celine> Dobra cena?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Rogoznica.Stupin Celine> Dobra cena?

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 09.02.2012 23:40

Rogoznica- Stupin Celine. 2 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym i tapczanem, łazienka, klima, opłata klimatyczna, dom 5 m od plaży z widokiem na morze. 4 osoby dorosłe + 3 dzieci. 80 EURO/dzień 30.06-14.07.2012 . Czy cena jest ok?
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 10.02.2012 08:58

Średnio wychodzi 11,43 eur za osobę, w cenie klima i tax, więc OK.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 10.02.2012 09:46

Absolutnie drogo !!
Za te pieniążki o tej porze w Rogoźnicy spokojnie znajdziesz większy apartament i w duuuużo lepszej lokalizacji .
Po pierwsze lokalizacja , wg. mnie Stupin Celine to najgorsza lokalizacja w Rogoźnicy i otoczeniu , w pobliżu drogi Trogir-Szybenik - należy się spytać jak daleko od budynku jest ta droga .
Po drugie to na końcu zatoki , rzadko jest orzeźwiający wiaterek i woda raczej stoi , chociaż co do wody trudno mi się wypowiadać bo tam sie nie kąpałem .
Do centrum kawałek i trzeba iść dość ruchliwą drogą Szybenik-Trogir .
Spójrz na mapę tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

a potem na google maps

Jak chcesz mieć spokojne miejsce nad morzem to juz lepiej wybrać Zecevo
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 10.02.2012 09:54

Ups, nie zwróciłem uwagi na lokalizację, my mieszkaliśmy w dzielnicy Lozica i przez jej pryzmat oceniłem cenę. Tamtej lokalizacji nie znam.


armar napisał(a):Absolutnie drogo !!

Nie przesadzajmy, 11,5 euro za osobę w sezonie nie jest ceną wygórowaną :P
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 10.02.2012 10:32

Drogo jak na te lokalizację - to miałem na uwadze , po drugie to są tylko 2+1 pokoje i po trzecie kwestia w jaki wieku są dzieci , 11,5Eu na osobę przyjmując dzieci jako osoby dorosłe .
W Rogoźnicy i okolicach jest naprawdę duży wybór apartamentów .... :D
szakal36
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szakal36 » 10.02.2012 17:45

Jeśli cenisz ciszę i spokój wieczorem, to okolica jest idealna. Mankamenty:
- sklep czynny do 15
- brak jakichkolwiek restauracji
- do Centrum koniecznie samochodem (około 4 km)
Byłem tam przed dwoma laty dlatego zabieram głos. Jest to rzeczywiście zatoczka. Dno jest lekko porośnięte roślinnością. Woda ciepła a plaża z drobnego białego żwiru (taki jak w akwarium).
robpil
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 14.02.2012 22:30

Szukam w Rogoznicy apartamentu dla 4 osób dorosłych i trzech dzieci (8,10,12). Najbardziej mi zależy na tym żeby był przy plaży, a do centrum zawsze możemy dojść. Cena chciałbym żeby nie przekroczyła 70 euro za dobę w pierwszych dwóch tygodniach lipca. Może coś polecicie. Pozdrawiam
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 15.02.2012 01:22

byłem tam w 2010 ,potwierdzam to co napisał szakal 36 ,jeżeli od wody 5 m to do drogi daleko,nie wiem który dom bo czasem są betonowe "plaże" ale żwirowe też, piękny widok na Rogoźnicę ,ogólnie cisza i spokój ,do Rogoźnicy autem lub wzdłóż zatoki...raz można ,dodatkowe plusy to blisko Primoszten , Szibenik ,Trogir i KRKA
saszka13
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) saszka13 » 30.03.2012 07:36

Witam Was serdecznie na forum, to jest mój pierwszy post. Mam problem i liczę na to, że ktoś mi pomoże.. otóż mamy zarezerwowany już apartament dla 7 osób i wpłaconą zaliczkę ale adres mamy tak dziwny, że nie wiem czy to Stanici czy Omis czy Celine. Pisalam do wlasciciela 2 dni temu ale jeszcze nie mam odpowiedzi i zaczynam się martwić czy wszystko z tym w porządku. Podam linka zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jedziemy tam z dziećmi i mam obawy. Szybko wplaciliśmy zaliczkę po obejrzeniu zdjęć a potem zaczęlam dopiero szukać gdzie to jest.. to jest nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i chcielibyśmy, żeby wszystko było ok dlatego proszę o pomoc, może ktoś tam był? mam adres i też mogę podać
Kopinova 24
Zavode Celina
21310 Zavode Omis
tylko jak szukam z Celina ul Kopinova to nie ma takiej
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 30.03.2012 10:37

Twoje miejsce to Omis-Stanici - Zawode- Celina ...........od Omisa w stronę Makarskiej ...............wg tego co znalazłem do morza ok 200m ,do plaży 600 ? nad główną drogą Split- Dubrownik, wpisz sobie Omis Stanici ,albo O....-Zawode to zobaczysz więcej min mapki , chyba że odezwie się ktoś kto tam był..............zresztą "na Twoim adresie apartamentu " prawie wszystko jest
saszka13
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) saszka13 » 30.03.2012 16:47

Amikol napisał(a):Twoje miejsce to Omis-Stanici - Zawode- Celina ...........od Omisa w stronę Makarskiej ...............wg tego co znalazłem do morza ok 200m ,do plaży 600 ? nad główną drogą Split- Dubrownik, wpisz sobie Omis Stanici ,albo O....-Zawode to zobaczysz więcej min mapki , chyba że odezwie się ktoś kto tam był..............zresztą "na Twoim adresie apartamentu " prawie wszystko jest

dziękuję, znalazłam dzisiaj tą ulice. Nie wiem tylko czy będziemy mieli do pokonania jakieś schody? myslalam, że to blizej plazy bedzie ;/

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica.Stupin Celine> Dobra cena?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone