Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Fiordy, Alpy Julijskie i Jadran - mix nieplanowany:)

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 17.11.2015 14:51

Roxi napisał(a):Ojjjj mam słabość do tego miejsca. Kilka lat temu 8O , spędziliśmy tam majówkę i było cudo. Rovinji to zdecydowanie jedno z moich ulubionych miasteczek. Pięknie je pokazałaś, dzięki. :)

przyznam się Roxi, że ja miałam mylne wyobrażenie tego miejsca...jakoś tak nie ciągnęło nas a teraz uważamy to za jedną z perełek Istrii...drugą odkryliśmy innego dnia :D
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.11.2015 14:55

ArliJ napisał(a):
Roxi napisał(a):Ojjjj mam słabość do tego miejsca. Kilka lat temu 8O , spędziliśmy tam majówkę i było cudo. Rovinji to zdecydowanie jedno z moich ulubionych miasteczek. Pięknie je pokazałaś, dzięki. :)

przyznam się Roxi, że ja miałam mylne wyobrażenie tego miejsca...jakoś tak nie ciągnęło nas a teraz uważamy to za jedną z perełek Istrii...drugą odkryliśmy innego dnia :D

Czy ta druga to Vrsar :?: :wink:
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.11.2015 15:05

Janusz Bajcer napisał(a):
ArliJ napisał(a):

Ja stawiam na Poreč! :)

Ile czosnku na zdjęciach

Wracając do gór Słowenii, to niektóre fotki jak ze Szkocji

:smo: :papa:
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 17.11.2015 15:07

a jeszcze w nawiązaniu do gór...

udało nam się odwiedzić jeszcze Gorce tej jesieni, dokładnie 14 listopada.
Wprawdzie pogoda nie zapowiadała się pozytywnie to mieliśmy przeczucie że nie będzie źle...i nie było:)

Wprawdzie błoto na szlakach ale ja mówię, że szczęśliwe dzieci to brudne dzieci i mogły upaprać się w błocie za przyzwoleniem rodziców;)

Gorce w naszej opinii najpiękniejsze są jesienią więc wydarliśmy listopadowej aurze ostatnie ich kolorowe oblicze.

2 schroniska - Maciejowa i Stare Wierchy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

schronisko Maciejowa

Obrazek

Obrazek

są i Tatry:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i obowiązkowo w schronisku zupa;)

Obrazek

schronisko Stare Wierchy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i tak sobie wędrowaliśmy w sobotni dzień:)

Obrazek
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 17.11.2015 15:10

tony montana napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
ArliJ napisał(a):uważamy to za jedną z perełek Istrii...drugą odkryliśmy innego dnia :D

Ja stawiam na Poreč! :)

żadne z powyższych:)
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 17.11.2015 15:11

tony montana napisał(a):

niestety nie byłam a bardzo marzę...od dawna, na razie jakoś wciąż nie po drodze :roll:
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.11.2015 18:23

ArliJ napisał(a):
tony montana napisał(a):

niestety nie byłam a bardzo marzę...od dawna, na razie jakoś wciąż nie po drodze :roll:

Oj ja się zakochałem szybko w Szkocji... zresztą możesz poczytać moją relację na forum

Fajnie macie, że tak możecie sobie raz ciach wyskoczyć w Gorce! :)
Nefer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 17.11.2015 19:41

Rovinj bardzo ładnie pokazany :).

A jesienne Gorce po prostu przecudne. Byłem tam tylko raz na kilkudniowym wyjeździe, ale był to już ponad dwadzieścia lat temu. Miło popatrzeć. :)
jolcix
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 17.11.2015 20:03

też uwielbiam Gorce
świetne zdjęcia :)
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 18.11.2015 12:08

tony montana napisał(a):Oj ja się zakochałem szybko w Szkocji... zresztą możesz poczytać moją relację na forum

Z przyjemnością zaglądnę, niestety wciąż tyle fajnych relacji mam zaległych a tu powstają nowe na każdym kroku:)

tony montana napisał(a):Fajnie macie, że tak możecie sobie raz ciach wyskoczyć w Gorce! :)

Doceniamy to bardzo...w większości organizujemy wypady jednodniowe na zasadzie: jutro ma być ładnie to co jedziemy?
W Tatry już troszkę dalej ale i tak jednodniowe wypady są normalką. Ja pochodzę z Podkarpacia i najbardziej żałuję że teraz w Bieszczady mam daleko...szczególnie jesienią mi szkoda, ze jednodniowy wypad już nie wchodzi w grę.
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 18.11.2015 12:12

Nefer napisał(a):Rovinj bardzo ładnie pokazany :).

A jesienne Gorce po prostu przecudne. Byłem tam tylko raz na kilkudniowym wyjeździe, ale był to już ponad dwadzieścia lat temu. Miło popatrzeć. :)

dziękuję:)
Myślę, ze nadal jest tam tak pięknie jak było 20 lat temu :D

jolcix napisał(a):też uwielbiam Gorce
świetne zdjęcia :)

dzięki:)

Ja uwielbiam Gorce ale bardziej kocham Tatry, tam mnie ciągnie o każdej porze roku i jakbym mogła to bym co weekend jeździła... no ale nie mogę :twisted:
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.11.2015 15:45

ArliJ napisał(a):Doceniamy to bardzo...w większości organizujemy wypady jednodniowe na zasadzie: jutro ma być ładnie to co jedziemy?
W Tatry już troszkę dalej ale i tak jednodniowe wypady są normalką. Ja pochodzę z Podkarpacia i najbardziej żałuję że teraz w Bieszczady mam daleko...szczególnie jesienią mi szkoda, ze jednodniowy wypad już nie wchodzi w grę.

Ode mnie z Trójmiasta wszędzie daleko do GÓR :(

No tak, mamy morze, to też jest super

A Szkocję znajdziesz TUTAJ jak Cie najdzie ochota :)

Możesz na początek poprzestać na pierwszej stronie 8)
:papa:

EDIT: przepraszam za niezamknięcie znacznika html :oops: :oops:
Już "naprawiłem"

:boss:
Ostatnio edytowano 18.11.2015 18:08 przez tony montana, łącznie edytowano 3 razy
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 18.11.2015 16:41

to fakt...blisko morze ma swoje plusy, południe z kolei góry i bliżej na południe Europy;). Każde miejsce ma swoje plusy:)

i rzeczywiście pierwsza strona mi wystarczyła już żeby pomyśleć...jak upchnąć narty w Dolomitach, wakacje cz.1 w Grecji , wakacje cz.2 Alpy austriackie i jesienną Szkocję w 1 rok i ogólnie w budżet?:)

biorę się za czytanie bo jesienny wypad na pewno mieści się w ramach czasowych bo powyższe to marzec, czerwiec i sierpień... :D
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.11.2015 18:11

ArliJ napisał(a):to fakt...blisko morze ma swoje plusy, południe z kolei góry i bliżej na południe Europy;). Każde miejsce ma swoje plusy:)

i rzeczywiście pierwsza strona mi wystarczyła już żeby pomyśleć...jak upchnąć narty w Dolomitach, wakacje cz.1 w Grecji , wakacje cz.2 Alpy austriackie i jesienną Szkocję w 1 rok i ogólnie w budżet?:)

biorę się za czytanie bo jesienny wypad na pewno mieści się w ramach czasowych bo powyższe to marzec, czerwiec i sierpień... :D

Dla "pocieszenia" powiem, że ten rok, którym zakończyliśmy Szkocję też mieliśmy bardzo obfity:
Cypr (luty), Turcja (przełom kwietnia i maja) - te po tygodniu
Apulia, Kampania - lipiec

No i Szkocja - listopad na parę dni

Wygląda jednak na to, że u mnie prędko taki rok się nie powtórzy

:x :evil:
ArliJ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 18.11.2015 23:14

No dobra...urzekła mnie ta Twoja szkocka historia :D a wręcz poruszyła struny które wyciszyłam na kiedyś...odwieczny dylemat co wybrać skoro urlopu ile jest tyle jest, budżet jaki jest taki jest :D a lista destynacji spora... :D

Czy te noclegi to drogo tam wychodzą? podejrzewam że tanio nie jest:(...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Fiordy, Alpy Julijskie i Jadran - mix nieplanowany:) - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019