Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DWIE WYSPY

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 25.11.2016 23:49

elka21 napisał(a):
travel napisał(a):

tyniolek napisał(a):
Ale żeby aż tak się otwierać :D :D że cały ajnfart na wierzchu :D


I to jeszcze wygolony :oczko_usmiech:


Czyli, jednak trochę się przyjrzałaś :wink: :D


To samo miałam pisać :lool: :lool: :lool:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 26.11.2016 16:09

I żadnej foty z tych widoków ni ma jak na relację przystało ? :roll: :mrgreen: :oczko_usmiech:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 26.11.2016 18:46

sdolas napisał(a):I żadnej foty z tych widoków ni ma jak na relację przystało ? :roll: :mrgreen: :oczko_usmiech:


No moja wina ,przyznaję się :mrgreen:

Przy następnym wyjeździe obfocę wszystko.

A szkoda ,że nie zrobiłam zdjęcia czterem napakowanym,wytatuowanym i wypomadowanym Portugalczykom, którzy któregoś dnia prężyli się na plaży w ciasnych kąpielówkach :D .Ale trochę nie wypadało mi ich focić, bo małżonek siedział obok :mrgreen:
Śmieszni byli, bo z 15minut postali na plaży a potem 15 minut postali w wodzie i poszli. Chyba chcieli ,żeby ich wszyscy zobaczyli :papa:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9102
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 26.11.2016 20:02

travel napisał(a):
A szkoda ,że nie zrobiłam zdjęcia czterem napakowanym,wytatuowanym i wypomadowanym Portugalczykom, którzy któregoś dnia prężyli się na plaży w ciasnych kąpielówkach :D .Ale trochę nie wypadało mi ich focić, bo małżonek siedział obok :mrgreen:
Śmieszni byli, bo z 15minut postali na plaży a potem 15 minut postali w wodzie i poszli. Chyba chcieli ,żeby ich wszyscy zobaczyli :papa:

Nie ma to jak dobry lans :wink: :mrgreen:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 26.11.2016 22:20

travel napisał(a):A szkoda ,że nie zrobiłam zdjęcia czterem napakowanym,wytatuowanym i wypomadowanym Portugalczykom, którzy któregoś dnia prężyli się na plaży w ciasnych kąpielówkach :D .Ale trochę nie wypadało mi ich focić, bo małżonek siedział obok :mrgreen:

Następnym razem powiedz, że focisz bo mają bogate...wnętrze. :mrgreen:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 27.11.2016 02:51

travel napisał(a):
sdolas napisał(a):I żadnej foty z tych widoków ni ma jak na relację przystało ? :roll: :mrgreen: :oczko_usmiech:


No moja wina ,przyznaję się :mrgreen:

Przy następnym wyjeździe obfocę wszystko.

A szkoda ,że nie zrobiłam zdjęcia czterem napakowanym,wytatuowanym i wypomadowanym Portugalczykom, którzy któregoś dnia prężyli się na plaży w ciasnych kąpielówkach :D .Ale trochę nie wypadało mi ich focić, bo małżonek siedział obok :mrgreen:
Śmieszni byli, bo z 15minut postali na plaży a potem 15 minut postali w wodzie i poszli. Chyba chcieli ,żeby ich wszyscy zobaczyli :papa:



Ooooch, czemu zawsze jak JA jestem na plazy, to są tylko kobiety opalające się topless? :cry:
I potem chopa trzeba namawiać na wspólne snurkowanie, co by popatrzył lepiej na rybki (podobno wycisza i relaksuje)?
:roll:









.Bo nic tak nie relaksuje jak cycki. :? :? :?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 27.11.2016 08:41

A czemu jak ja jestem na plaży to nie ma kobiet opalających się topless :evil:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 27.11.2016 08:59

trzeba samej zacząć opalać się topless :lol:
choć ja akurat nie zauważyłam nigdy, żeby mój kiedyś przyglądał się jakimś obcym cyckom... chyba jest z nim coś nie tak 8O
dyzio74
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 24.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dyzio74 » 27.11.2016 10:46

Bo to nie jest tak jak piszecie.
Chłop (jeśli mu wzrok na to pozwala) widzi, to tak jak z dobrym autem na drodze. :wink:, widzimy ale nie zawsze musimy je mieć w naszym garażu. Nie każdy pomimo, że widzi będzie się wgapiał, ślinił czy chciał zrobić rundkę tym "autem" :twisted: .
Pomimo czasów jakie mamy bywają "kierowcy" tolerancyjni i to nie znaczy, że z nimi zaraz tam coś nie tak :mrgreen:
Najlepszym przykładem forumowym jest tegoroczny cro kalendarz ścienny i niezdrowe emocje jakie powstały po wyborze jednego zdjęcia. Ludziki zamiast zapytać się wykonawcy kalendarza czy nie można jednego zamienić bo chcieli do pokoju dziecięcego, czepiali się naszego wyboru i tematu fotki w dość nieelegancki sposób. Tu czapka z głowy dla Piotra_M za rozwiązanie tej sprawy.
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 27.11.2016 11:09

Ural napisał(a):A czemu jak ja jestem na plaży to nie ma kobiet opalających się topless :evil:


To gdzie Ty plażujesz Stefan?! Nad Bałtykiem? :oczko_usmiech:

Kasia i Krzyś napisał(a):trzeba samej zacząć opalać się topless :lol:
choć ja akurat nie zauważyłam nigdy, żeby mój kiedyś przyglądał się jakimś obcym cyckom... chyba jest z nim coś nie tak 8O


Ja tam nie mam problemu z cyckami, tylko z brakiem takich Portugalczyków na plaży :lool: :lool: :lool:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 27.11.2016 11:44

tyniolek napisał(a):
Ural napisał(a):A czemu jak ja jestem na plaży to nie ma kobiet opalających się topless :evil:


To gdzie Ty plażujesz Stefan?! Nad Bałtykiem? :oczko_usmiech:



Nad Adriatykiem plażuję. Widocznie nie tej plaży co trzeba. Muszę wybrać się na FKK. Zabiorę ze sobą gitarę aby się co nie co przysłonić.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.11.2016 14:18

Tylko ostrożnie, bo pudło gitary delikatne jest, nie zrób dziury przez przypadek :mrgreen:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 27.11.2016 14:57

Ural napisał(a):
tyniolek napisał(a):
Ural napisał(a):A czemu jak ja jestem na plaży to nie ma kobiet opalających się topless :evil:


To gdzie Ty plażujesz Stefan?! Nad Bałtykiem? :oczko_usmiech:



Nad Adriatykiem plażuję. Widocznie nie tej plaży co trzeba. Muszę wybrać się na FKK. Zabiorę ze sobą gitarę aby się co nie co przysłonić.


Im bardziej na południe, to i dziewczynom klimat się udziela, to też gitara bardziej potrzebna :lool: :lool:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.11.2016 15:11

sdolas napisał(a):Tylko ostrożnie, bo pudło gitary delikatne jest, nie zrób dziury przez przypadek :mrgreen:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 27.11.2016 15:42

tyniolek napisał(a):
Ural napisał(a):A czemu jak ja jestem na plaży to nie ma kobiet opalających się topless :evil:


To gdzie Ty plażujesz Stefan?! Nad Bałtykiem? :oczko_usmiech:


Może Stefan plażuje w polskiej strefie :?: :mrgreen:

Zauważyłam ,że jak plaża jest bardziej "światowa" tym więcej na niej pań topless i innych różnych "dziwnych" dla nas ludzi.

Na plaży w Hvarze można było siedzieć godzinami i nie nudzić się tyle było odmienności do obserwowania :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
DWIE WYSPY - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone