Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

DWIE WYSPY

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.05.2017 11:43

Ponownie przeczytałam Twoją relację :D i co trzeba wynotowałam bo za 62 wyjeżdżamy do Jelsy :mrgreen:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.05.2017 11:03

A ja właśnie nadrobiłam zaległości. Kurczę miał być Hvar w tym roku, ale plany się nieco pozmieniały. Będziemy zgłębiać tajniki Riwiery Makarskiej. Ale myślę, że raczej Hvar się nigdzie nie wybiera i zdążę postawić na nim stopę w olejnych latach :D
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.05.2017 12:05

Relacja przeczytana, doskonała :D Przepiękne zdjęcia - takie naturalne, nie wykolorowane komputerowo jak to w niektórych relacjach, cudo :hearts: Dziękuję i czekam na Twoją kolejną opowieść :papa:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.05.2017 12:13

CROnikiCROpka napisał(a):
travel napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):O jachcie to mi mój chłop ciągle mówi, ale na razie nie jestem przekonana do takiej formy wypoczynku :P

Na samodzielne wynajęcie jachtu mnie nie stać, ja na wczasach + inni ludzie na małej przestrzeni to nie jest dobry pomysł :P i ja w małym jachcie, na który teoretycznie było by nas stać, w mini-kajutach to też nie jest dobry pomysł :P

No tanie to to nie jest . Na pewno kilka tysięcy na tydzień :roll:

Za te pieniądze wolę mieć super wakacje, w super apartamentach i w kilku miejscach :mrgreen:

Tu się zbuntuję :roll: wakacje na jachcie nie kosztują kilka tysięcy i jest się codziennie w innym miejscu, koszt niewiele wyższy lub taki sam jak apartament a wrażenia...ehh.... :hearts:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.05.2017 07:49

beatabm napisał(a):Tu się zbuntuję :roll: wakacje na jachcie nie kosztują kilka tysięcy i jest się codziennie w innym miejscu, koszt niewiele wyższy lub taki sam jak apartament a wrażenia...ehh.... :hearts:

Z ciekawości może podasz w swojej relacji zestawienie kosztów związanych z czarterem jachtu (wynajem, oplaty w marinach, woda, mycie itp co wiąże się z wynajmem). Mnie kusi taki rejs, ale samo wynajęcie (ceny ze stron) robią już sporą cenę, a nie wiem z jakimi dodatkowymi kosztami trzeba się liczyć...
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 25.05.2017 07:56

piekara114 napisał(a):
beatabm napisał(a):Tu się zbuntuję :roll: wakacje na jachcie nie kosztują kilka tysięcy i jest się codziennie w innym miejscu, koszt niewiele wyższy lub taki sam jak apartament a wrażenia...ehh.... :hearts:

Z ciekawości może podasz w swojej relacji zestawienie kosztów związanych z czarterem jachtu (wynajem, oplaty w marinach, woda, mycie itp co wiąże się z wynajmem). Mnie kusi taki rejs, ale samo wynajęcie (ceny ze stron) robią już sporą cenę, a nie wiem z jakimi dodatkowymi kosztami trzeba się liczyć...

o kosztach możemy pogadać na PW, to czynniki bardzo indywidualne i nie chcę podawać ich publicznie, mogę napisać na PW?
agniecha0103
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniecha0103 » 24.08.2017 07:18

Mój -Murter !
Dzięki za sentymentalną wyprawę.
Mam nadzieję,że kiedyś tam wrócę.
Widoki ze wzgórza z cerkiewką - niezapomniane.
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 24.08.2017 10:27

agniecha0103 napisał(a):Mój -Murter !

Byłam tam 2 razy i na pewno jeszcze wrócę - Murter polecam szczególnie po sezonie :papa:
AniaJ.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 28.08.2017 19:37

travel napisał(a):
agniecha0103 napisał(a):Mój -Murter !

Byłam tam 2 razy i na pewno jeszcze wrócę - Murter polecam szczególnie po sezonie :papa:

O tym, że na Murter tylko po sezonie właśnie się przekonaliśmy...bolesne zderzenie naszych wyobrażeń z rzeczywistością :?
Zawsze jeździmy na wakacje w drugiej połowie sierpnia i nigdzie na tłum nie narzekaliśmy...ot, dużo ludzi ale do zaakceptowania.
Ale to co zobaczyłam na Murterze w tym roku przeraziło mnie na maxa :( Chciałam uciekać...
Nie zdecydowaliśmy na przeprowadzkę, bo szkoda nam było całego dnia wakacji, które i tak za krótko trwają.
Ogólnie: wakacje udane, tym bardziej, że po raz pierwszy rowerowe :D , ale trwały pod hasłem: uciekając od tłumu :wink:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.08.2017 20:07

Myślę, że to nie wina sierpnia, ani Murter tylko TEGO roku. Zawsze jeździliśmy 2 i 3 tydzień lipca, ale to co widziałam w tym roku na RM i w okolicach Splitu i Trogiru to nigdy chyba tylu ludzi na raz nie widziałam w jednym miejscu (i tle tablic PL), a do Cro jeździmy od 2009 r (2 lipcowe przerwy, ale był wtedy wrzesień). SZOK. To najlepsze słowo....
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 29.08.2017 15:29

piekara114 napisał(a):Myślę, że to nie wina sierpnia, ani Murter tylko TEGO roku. Zawsze jeździliśmy 2 i 3 tydzień lipca, ale to co widziałam w tym roku na RM i w okolicach Splitu i Trogiru to nigdy chyba tylu ludzi na raz nie widziałam w jednym miejscu (i tle tablic PL), a do Cro jeździmy od 2009 r (2 lipcowe przerwy, ale był wtedy wrzesień). SZOK. To najlepsze słowo....

Wrzesień najlepszy - choć i wtedy można też postać w korkach :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

DWIE WYSPY - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019