Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Durmitor i okolice - rodzinna wycieczka

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
kolti
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.02.2009
Durmitor i okolice - rodzinna wycieczka

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolti » 22.02.2009 22:20

W tym roku wybieram się z rodziną na objazdówkę BiH, Czarnogóra i Chorwacja. Nie trafiłem nigdzie na informacje na temat tego jak wyglądają trasy turystyczne w okolicach Durmitoru czy kanionu Tary, chodzi mi o to czy nadają się one na wycieczki dla "zwykłych turystów".

Pozdrawiam
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 22.02.2009 22:34

Może poczytaj jeszcze naszą relację z Durmitoru i innych gór MNE.
Na forum trochę na ten temat było......... :D
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 23.02.2009 13:38

A to może i ja nieskromnie dopiszę naszą relację - Gdzieś tutaj się zaczyna. Z tego, co myśmy przeszły, to całkiem miły rodzinny spacer można sobie zrobić na Curevac i nad Czarne Jezioro, a i na Sedlo z Żabljaka - dłuuuuuuuuugo ale sympatycznie.
kolti
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolti » 07.03.2009 22:22

Jakich temperatur i innych niespodzianek pogodowych mogę spodziewać się w czerwcu?
AgaBor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaBor » 06.04.2009 10:10

W czerwcu w Durmitorze jest jeszcze sporo śniegu-w zeszłym roku nie mogłam wejść do lodowej jaskini.Pogoda i temperatury bardzo zmienne.Wychodzisz w góry świeci słońce,wracasz leje grad-mi się tak zdarzyło,ale przecież góry od zawsze są raczej nieprzewidywalne.
Trasy nie są szczególnie trudne,choć niektóre długie-ale to chyba o to chodzi dla ludzi lubiących góry.Na Bobotov można wchodzić z różnych stron np. od Dobro do masz o połowę krótszą trasą,niż od Czarnego jeziora.
Jeśli chodzi o raffting po Tarze to cudowna sprawa-dzieci od 7 lat,tylko lepiej jechać do Scepan polije,zupełnie przy granicy z BiH,bo za tą samą cenę co przy moście masz 2 regionalne posiłki w knajpie i trasę co prawda nie pod mostem,ale zatrzymują sie przy wodospadach-jest cudnie.(w zeszłym roku 40e dorosły,27e dziecko)

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Durmitor i okolice - rodzinna wycieczka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone