Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drasnice - potrzebna pilna wiadomość

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 20.03.2006 12:05

to ja ewa napisał(a):
karol 11 napisał(a):Zainteresownym mogę przesłać namiary na Apartamenty Alen. Gospodyni posiada dwa domy. Pierwszy zlokalizowany bezpośrednio przy plaży z własnym zejściem do niej. Drugi nieci cofnięty - odległość od plazy 10m. Apartamenty zlokalizowane w starszej części Drasnic przy ostatniej plaży widocznej na zdjęciu Sławka. Jadranka z racji oddalenia zupełnie niesłyszalna w przeciwieństwie do domów zlokalizowanych przy bliższej plaży. Ceny z ub roku 15E od osoby w domu przy plaży-lipiec
W drugim ok 12E.



Ja tez poproszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



też poproszę jeszcze raz :)
marcek_pl
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 20.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcek_pl » 23.03.2006 17:17

karol 11 napisał(a):Zainteresownym mogę przesłać namiary na Apartamenty Alen. Gospodyni posiada dwa domy. Pierwszy zlokalizowany bezpośrednio przy plaży z własnym zejściem do niej. Drugi nieci cofnięty - odległość od plazy 10m. Apartamenty zlokalizowane w starszej części Drasnic przy ostatniej plaży widocznej na zdjęciu Sławka. Jadranka z racji oddalenia zupełnie niesłyszalna w przeciwieństwie do domów zlokalizowanych przy bliższej plaży. Ceny z ub roku 15E od osoby w domu przy plaży-lipiec
W drugim ok 12E.


ja tez poprosze namiary :-)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziekuje!
sophia2000
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.03.2006
Apartamenty Alen

Nieprzeczytany postnapisał(a) sophia2000 » 23.03.2006 19:20

Ja również poproszę o namiary na Apatramenty Alen. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 23.03.2006 21:59

A takie z różowymi balkonami? Mogą być? Apartmani MIR - jak ktoś chce namiary, to proszę pisać :)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mariaz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 14.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariaz » 23.03.2006 23:36

Plumek napisał(a):A takie z różowymi balkonami? Mogą być? Apartmani MIR - jak ktoś chce namiary, to proszę pisać :)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Ja proszę o namiary na te różowe balkony
m1955@gazeta .pl
kiri
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiri » 23.03.2006 23:43

Ja tez jesli mozna poprosze adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 23.03.2006 23:53

Poszło! ;)
karol 11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 15.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) karol 11 » 24.03.2006 09:40

Oba apartamenty macie pod tym adresem.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
JasioJasio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 480
Dołączył(a): 03.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) JasioJasio » 03.07.2006 00:13

Kurcze w tym roku to w Draśnicach chyba łatwiej się będzie po polsku dogadać jak w rodzimym języku:)
Ja rozpowszechniam polszczyznę od 22 lipca, wtedy przyjadę z Pagu...
Bodzio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodzio » 28.01.2007 16:28

slapol napisał(a):Antek to ma farta do Beatek..już mu zazdroszczę... :oczko_usmiech:


Czy mogę prosić o kontakt w sprawie wyjazdu do CRo

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

gg 3155041

Wrocław
druid
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 06.06.2002
namiary

Nieprzeczytany postnapisał(a) druid » 12.02.2007 16:11

Bardzo prosze o wszelkie namairy na kwatery w drasnicach. Mir juz mam...niestety w interesujacym mnie terminie albo koniec czerwca albo przelom lipiec.sierpien sa zarezerwowane :(
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 30.12.2007 21:21

To ja wywołuję temat ponownie - tak w kwestii wakacji 2008- proszę o namiary na apartamenty w Drasnicach, bo te stronki ilinki, które wygrzebałam to niebardzo się otwierają.Z góry dziękuję, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 30.12.2007 22:52

Aneta!

Widzę w temacie moje ulubione "Drašnice" - więc klikam i się odzywam :)

Jeśli interesuje Cię apartament blisko morza (bliżej to chyba już tylko ... na morzu :lool: ) to pisz do mnie na maila.
Fotki z miejsca, gdzie byliśmy, znajdziesz w mojej starej relacji z wakacji w 2006 r.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=12377&start=0

Pozdraviam
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 30.12.2007 22:57

Wiem,że sie zakochałaś w Drasnicach, relację już czytałam i to nie jeden raz (fajniutka) :D Tam też sie odezwałam :) pozdrawiam i piszę na maila
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 30.12.2007 23:08

E tam! - od razu "zakochałaś" :oczko_usmiech:
Fajne miejsce, sprawdzone, więc śmiało mogę polecić.

Z jednym zastrzeżeniem: w apartmanie jest dość ciasnawo.
Na szczęście przesiadywaliśmy w nim sporadycznie, tylko jeśli wymagała tego sytuacja (spanie, przygotowanie posiłków, toaleta).

Za to jest co robić wokół niego ... :oczko_usmiech: :lool:
Blisko i daleko.

No to na razie !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Drasnice - potrzebna pilna wiadomość - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone