Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drasnice - potrzebna pilna wiadomość

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Beasza
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beasza » 06.03.2006 16:33

Zaliczka wpłacona, apartament w Drasnicach już zaklepany, dzieki Wam za wszystkie informacje. Jestem pewna, że sie nie zawiodę. 01.07. - wyjazd :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.03.2006 22:10

Beasza napisał(a):... 01.07. - wyjazd :D

To w moje urodziny - musi Ci się udać :lol:
Pozdravki
Beasza
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beasza » 06.03.2006 22:26

Uda się napewno. Będę pamiętać Slapol o Twoich urodzinach, wyjeżdżam wieczorkiem, także zdążę jeszcze z życzeniami :D
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 07.03.2006 08:49

Beasza..jak dobrze pójdzie to koło lipca bedę się plątał po cro....Moze wpadnę na stare smieci???
pokażę ci taka fajną plaże:):)hihihihi
Beasza
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beasza » 07.03.2006 10:02

jasne :) trzymam Cię za słowo
karol 11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 15.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) karol 11 » 07.03.2006 10:30

Zainteresownym mogę przesłać namiary na Apartamenty Alen. Gospodyni posiada dwa domy. Pierwszy zlokalizowany bezpośrednio przy plaży z własnym zejściem do niej. Drugi nieci cofnięty - odległość od plazy 10m. Apartamenty zlokalizowane w starszej części Drasnic przy ostatniej plaży widocznej na zdjęciu Sławka. Jadranka z racji oddalenia zupełnie niesłyszalna w przeciwieństwie do domów zlokalizowanych przy bliższej plaży. Ceny z ub roku 15E od osoby w domu przy plaży-lipiec
W drugim ok 12E.
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 07.03.2006 11:14

Moge poprosić te namiary? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Thank you from mountain ;-)
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 07.03.2006 12:52

karol 11 napisał(a):Zainteresownym mogę przesłać namiary na Apartamenty Alen. Gospodyni posiada dwa domy. Pierwszy zlokalizowany bezpośrednio przy plaży z własnym zejściem do niej. Drugi nieci cofnięty - odległość od plazy 10m. Apartamenty zlokalizowane w starszej części Drasnic przy ostatniej plaży widocznej na zdjęciu Sławka. Jadranka z racji oddalenia zupełnie niesłyszalna w przeciwieństwie do domów zlokalizowanych przy bliższej plaży. Ceny z ub roku 15E od osoby w domu przy plaży-lipiec
W drugim ok 12E.



Ja tez poproszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 07.03.2006 17:27

karol 11 napisał(a):Apartamenty Alen. Gospodyni posiada dwa domy. Pierwszy zlokalizowany bezpośrednio przy plaży z własnym zejściem do niej. Drugi nieci cofnięty - odległość od plazy 10m.


Foty z kwietnia 2005 ;)

A oto widok z apartamentu Alen - budynek zaraz przy plaży ;)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

To zejście na plażę...

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

A to dom od strony plaży

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

:)
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 08.03.2006 09:42

karol 11 napisał(a):Zainteresownym mogę przesłać namiary na Apartamenty Alen. Gospodyni posiada dwa domy.


I poproszę dla mnie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.03.2006 16:22

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
fala w Drasnicach 8O
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 08.03.2006 22:35

Wow! Ale fajna zabawa jest na takich falach! Ostatni raz na taką trafiłam na plaży Zlatni Rat w Bolu w 2002 roku...
Mariaz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 14.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariaz » 08.03.2006 22:58

proszę o namiary
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
KataRynka73
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.03.2006
namiary na apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) KataRynka73 » 10.03.2006 22:58

I ja jestem zainteresowana tym namiarem adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dzięki
Mariaz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 14.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariaz » 19.03.2006 20:13

karol 11 napisał(a):Zainteresownym mogę przesłać namiary na Apartamenty Alen. Gospodyni posiada dwa domy. Pierwszy zlokalizowany bezpośrednio przy plaży z własnym zejściem do niej. Drugi nieci cofnięty - odległość od plazy 10m. Apartamenty zlokalizowane w starszej części Drasnic przy ostatniej plaży widocznej na zdjęciu Sławka. Jadranka z racji oddalenia zupełnie niesłyszalna w przeciwieństwie do domów zlokalizowanych przy bliższej plaży. Ceny z ub roku 15E od osoby w domu przy plaży-lipiec
W drugim ok 12E.



Obiecałes wysłac namiary na apartament , dlatego ponawiam prośbę o adres w Draśnicach na apartament 2-3 osoby .
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Drasnice - potrzebna pilna wiadomość - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone