Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Domek z wyjsciem na plażę

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
simonka
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) simonka » 21.06.2009 17:19

Witam ,
Maja kiedy chcesz jechać?
simonka
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) simonka » 21.06.2009 17:35

Obrazek

właśnie sprawdziłam -maja jeszcze tydzień w lipcu 18-25. Jeżeli jesteś zainteresowana dam Ci namiary.
majciamm
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majciamm » 21.06.2009 17:44

Kochani,

Problem w tym, że ma to być wyjazd od 28.06 do 11.07 i niestety ciężko znaleźć cokolwiek wolnego w tym terminie. Jeśli już coś jest to za jakieś koszmarne pieniądze lub coś co całkowicie nie nadaje się do zamieszkania :(
simonka
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) simonka » 21.06.2009 18:00

To faktycznie problem....
mogę dać Ci jeszcze namiary do czeskiej strony. O ile wiem tam nie mają takiego obłożenia. Ostatni jak byłam na Hvarze Polacy przyjechali w ciemno i złapali tam dom w lipcu.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 21.06.2009 18:09

majciamm napisał(a):Kochani,

Problem w tym, że ma to być wyjazd od 28.06 do 11.07 i niestety ciężko znaleźć cokolwiek wolnego w tym terminie. Jeśli już coś jest to za jakieś koszmarne pieniądze lub coś co całkowicie nie nadaje się do zamieszkania :(


W takim razie "zadzwoń do Ery" ... tam mają :wink:

ps. moim zdaniem kaprysisz jak małe dziecko. Masz czasu " za pięć dwunasta" i jeszcze tego oczekujesz.
Co oznacza "koszmarne pieniądze" :?: ... (za darmo nic nie ma).
Co oznacza "całkowicie nie nadaje się do zamieszkania" :?: .... (skoro wynajmują to jednak ktoś tam zamieszkuje). 8O
Bierz co możesz ...lub zrezygnuj z Chorwacji. Nie tylko Chorwacja jest.
simonka
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) simonka » 21.06.2009 18:16

Maja nie słuchaj go... miły nie jest.
Trzeba próbować tym bardziej, że w grą wchodzą dzieci. Nie zaszkodzi napisać dzisiaj... a może jednak znajdziesz coś co cię interesuje. Byle co zawsze będzie.....więc dwa dni Cię raczej nie zbawią. Poświęć je na intensywne szukanie.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 21.06.2009 18:22

simonka napisał(a):Maja nie słuchaj go... miły nie jest.


A jak będę "miły" to co to zmieni. :?:
Ja tak po "chłopsku" ...kubeł zimnej wody, aby "Maja" zeszła na ziemię. Raz a konkretnie. :lol: :wink:
simonka
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) simonka » 21.06.2009 18:30

Tak od razu? A może czasem tak troszeczkę pomóc, dać otuchy i dopiero potem kubłem? Jeszcze będzie miała czas na zejście na ziemię... A może nie będzie musiała? :twisted:
Maja wysyłam na e-mail kilka adresów, próbuj. :!:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 21.06.2009 18:46

majciamm napisał(a):Kochani,

Problem w tym, że ma to być wyjazd od 28.06 do 11.07 i niestety ciężko znaleźć cokolwiek wolnego w tym terminie. Jeśli już coś jest to za jakieś koszmarne pieniądze lub coś co całkowicie nie nadaje się do zamieszkania :(


Wysyłam Ci maila z wolnym miejscem w tym terminie. Co prawda bez bezpośredniego wyjścia na plażę - jak cenowo dla Ciebie - to nie wiem ;)
simonka
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) simonka » 21.06.2009 18:55

Czy ja też mogę dostać?
Staram się zawsze jeździć przynajmniej w dwa miejsca i za każdym razem przynajmniej do innego domu :)
Zawsze szukam nowych możliwości.... no nie w tym roku. Ten już dawno zaplanowany :D
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
majciamm
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majciamm » 21.06.2009 19:37

Drogi Woka,

Nie kapryszę, po prostu szukam tego co mi odpowiada a jeśli nie znajdę niczego sensownego to jak najbardziej skorzystam z Twojej rady i odpuszczę sobie Chorwację w tym roku.

Pozdrawiam serdecznie
Maja
majciamm
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majciamm » 21.06.2009 19:42

Dziekuję bardzo za namiary, już dzwonię.

Pozdrawiam ciepło
Maja
andrzej8113
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.06.2009
noclegi na chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej8113 » 21.06.2009 19:45

Czy ktoś mi może polecić fajne tanie noclegi w Chorwacji dla 2-osób najlepiej w Dubrovniku? Chodzi nam bardziej o kwatery prywatne niż o hotele pensjonaty itd.????? :D
andrzej8113
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.06.2009
****

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej8113 » 21.06.2009 19:48

Plumek a czy nam byś mógł coś ciekawego polecic nie musi być koniecznie Dubrovnik ale cos ciekawego nasz adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 21.06.2009 22:10

andrzej8113 skoro nie musi być w Dubrowniku to proszę:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Domek z wyjsciem na plażę - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone