Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy trudno znaleźć nocleg na jedną, dwie doby?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kape102
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.07.2011
Czy trudno znaleźć nocleg na jedną, dwie doby?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kape102 » 11.07.2011 22:35

Planuję wyjazd w połowie sierpnia.
Czy trudno wynająć apartament dla trzech osób na 1-2 dni?
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 382
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 14.07.2011 18:06

kape102 napisał(a):Planuję wyjazd w połowie sierpnia.
Czy trudno wynająć apartament dla trzech osób na 1-2 dni?


dokąd?
slawek73
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek73 » 14.07.2011 18:26

Latwizna, ale tez zalezy gdzie, spojrz na moj watek w namiarach na kwatery. Dzis w nocy podesle znowu kilka linkow, choc jak zaczniesz sama i skorzystasz z pomocy podanych linkow/namiarow na kwatery to moze znajdziesz cos bardziej Tobie odpowiadajacego, pozdr.

Slawek
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 14.07.2011 18:41

kape102 napisał(a):Planuję wyjazd w połowie sierpnia.
Czy trudno wynająć apartament dla trzech osób na 1-2 dni?


A moim zdaniem znalezienie fajnej kwatery na 1-2 dni w sezonie, w atrakcyjnym mieście, szczególnie w sobotę, jest jednak bardzo trudne.
slawek73
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek73 » 14.07.2011 21:25

Nie no sorki, bo sie troche wyglupilem, troszke nie doczytalem i w tym wypadku Sneer ma racje, fakt na 1-2 dni to ciezej bo sie to ludziom po prostu nie oplaca, wynajecie komus na 2 dni, zamiast na co najmniej tydzien, sa "w plecy" bo pozniej ciezko dopasowac to wszystko czasowo etc. Ale jak to sie mowi "koniec jezyka za ....." , probuj i napewno cos znajdziesz. Mi juz kilka osob oferowalo po 4-5 dni , ale nie interesowalo mnie to kompletnie. Ostatecznie jedziemy na Ciovo do Okrug-a, wyjezdzamy w Sobote na 8 dni. Chcialem byc blisko Trogiru, pierwszy wypad do Chorwacji i mam nadzieje ze sie nie zawiode, bo tak nieskromnie powiem ze zwiedzilem juz troszke swiata,a Europe szczegolnie zach i pld mam juz niezle "zjechana".Pierwsza opcja byla Makarska, ale jadnak padlo na okol Trogiru. Jak nam sie spodoba to moze jeszcze pojedziemy na 3-4 dni do Makarskiej. Zaraz zabieram sie za porady forumowiczow odnosnie doboru trasy, chyba pojade przez Slow, Wegr, ale musze to wszystko jeszcze przeanalizowac, bo bede jechal wieczorkiem i nocka i lekko zastanawiam sie nad przejazdem przez Austr i Czech, zobaczymy, pozdr

Slawek
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 382
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 15.07.2011 15:51

Dlatego niech określi dokąd chce jechać.
Może np. do Plitvic, ale ponieważ nie ma tej informacji, więc nie ma jak pomóc.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Czy trudno znaleźć nocleg na jedną, dwie doby?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2025 Wszystkie prawa zastrzeżone