Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2018 20:36

piekara114 napisał(a):Rok temu 1 lipca był festiwal lawendy, my się niestety nie załapaliśmy...
Skoro za 19 dni to pewnie na pola lawendy się załapiesz.. my ruszamy za 21 dni - przed tym terminem planuję skończyć relację, jak nic nie wyskoczy....
:papa: :papa:
W tym roku jest 29-30.06 więc też się nie załapiemy ale pamiętam jak Roxi pisała, że ją nieco rozczarował więc chyba nie ma co żałować. Najważniejsze by jej nie wykosili całej na festiwalowe potrzeby ;)
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 13.06.2018 20:53

Ale zasuwasz z tematem :wink: :D .
Ile to ja już razy jechałam na ten lawendowy Hvar :roll: :lol: . Ale kiedyś dojadę. Do Stari Gradu :hut: .
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 07:38

tony montana napisał(a):To i ja poogladam ten Hvar Betee ;)
To ubieraj okularki przeciwsłoneczne, bo słońce mocno świeci

gusia-s napisał(a):W tym roku jest 29-30.06 więc też się nie załapiemy ale pamiętam jak Roxi pisała, że ją nieco rozczarował więc chyba nie ma co żałować. Najważniejsze by jej nie wykosili całej na festiwalowe potrzeby ;)
Właśnie czytałam te opinie także na jakiś blogach.... Myślę, że coś lawendy zostanie i fotkę między krzaczkami bez problemu zrobisz.

marze_na napisał(a):Ale zasuwasz z tematem :wink: :D .
Mój grecki urlop się zbliża :mrgreen:

marze_na napisał(a):Ile to ja już razy jechałam na ten lawendowy Hvar :roll: :lol: . Ale kiedyś dojadę. Do Stari Gradu :hut: .
Chyba nie za szybko dojedziesz :wink:
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 14.06.2018 07:43

piekara114 napisał(a):
marze_na napisał(a):Ile to ja już razy jechałam na ten lawendowy Hvar :roll: :lol: . Ale kiedyś dojadę. Do Stari Gradu :hut: .

Może już za rok 8) :hut: .
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 14.06.2018 08:11

Jak pozwolisz to i ja przycupnę :wink:
Na Hvarze byliśmy w czerwcu 10 lat temu :o
Pamiętam, że przez cały pobyt w Zavali mieliśmy upały ponad 30st i nie za bardzo chciało nam się ruszać na zwiedzanie wyspy :roll:
Chętnie więc zobaczę u Ciebie co tam można zobaczyć ciekawego 8O
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 14.06.2018 09:12

gusia-s napisał(a):W tym roku jest 29-30.06 więc też się nie załapiemy ale pamiętam jak Roxi pisała, że ją nieco rozczarował więc chyba nie ma co żałować. Najważniejsze by jej nie wykosili całej na festiwalowe potrzeby ;)

Nooo d.py nie urywało. :oczko_usmiech: :twisted:
Fajnie było zobaczyć i trochę się pokręcić, ale równie dobrze można zwiedzić mieścinę bez tych straganów, a i lawendy przy okazji pozrywać. ;)
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 09:57

marze_na napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Może już za rok 8) :hut: .
8O 8O

krakusowa napisał(a):Jak pozwolisz to i ja przycupnę :wink:
Na Hvarze byliśmy w czerwcu 10 lat temu :o
Pamiętam, że przez cały pobyt w Zavali mieliśmy upały ponad 30st i nie za bardzo chciało nam się ruszać na zwiedzanie wyspy :roll:
Chętnie więc zobaczę u Ciebie co tam można zobaczyć ciekawego 8O

Witaj Sąsiadko, rozsiądź się wygodnie pod wybranych krzaczkiem lawendy :D

Roxi napisał(a):Nooo d.py nie urywało. :oczko_usmiech: :twisted:
Fajnie było zobaczyć i trochę się pokręcić, ale równie dobrze można zwiedzić mieścinę bez tych straganów, a i lawendy przy okazji pozrywać. ;)
:mrgreen: :mrgreen:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 14.06.2018 14:00

Lavenda w Brusje jest również w moich planach, a na Twoich zdjęciach krzaczki wyglądają cudownie :hearts: więc już się nie mogę doczekać ;)
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.06.2018 15:42

agata26061 napisał(a):Lavenda w Brusje jest również w moich planach, a na Twoich zdjęciach krzaczki wyglądają cudownie :hearts: więc już się nie mogę doczekać ;)
Agata tylko w tych krzaczkach nie poszalej za mocno i zostaw trochę dla nas ;)
aga_stella
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 14.06.2018 16:58

Ja się spodziewam relacji z Włoch, a tu Hvar.
Chętnie popatrzę. Byłam, ale zdecydowanie za krótko (3 noclegi) :roll: (oj tam, człowiek miewa różne pomysły :smo: ). Oczywiście mam zamiar jeszcze kiedyś tam pojechać. :papa:
andrzej29
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 14.06.2018 17:20

Witam

Relacja z Hvaru nie może mnie tu zabraknąć, chętnie poczytam Twoją relację.

Pozdrawiam.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 17:32

gusia-s napisał(a):
agata26061 napisał(a):Lavenda w Brusje jest również w moich planach, a na Twoich zdjęciach krzaczki wyglądają cudownie :hearts: więc już się nie mogę doczekać ;)
Agata tylko w tych krzaczkach nie poszalej za mocno i zostaw trochę dla nas ;)

Gusia nie martw się, myślę, że Agaty Panowie nie pozwolą jej aż tak długo tam buszować :oczko_usmiech: Jak byliśmy to było pełno pszczół i lekki wiaterek, o otwarciu drzwi samochodu zapach lawendy i rozmarynu Cię otaczał dookoła.... Tylko dziewczyny przygotujcie się, ja miałam niewygodne buty :roll:
IMG_20170708_114736.jpg
Bluzeczka uszyta specjalnie na wakacje na Hvarze :)

aga_stella napisał(a):Ja się spodziewam relacji z Włoch, a tu Hvar.
:mrgreen: :mrgreen:

aga_stella napisał(a):Chętnie popatrzę. Byłam, ale zdecydowanie za krótko (3 noclegi) :roll: (oj tam, człowiek miewa różne pomysły :smo: ). Oczywiście mam zamiar jeszcze kiedyś tam pojechać. :papa:
Siadaja wygodnie na chorwackich kamykach :D

andrzej29 napisał(a):Relacja z Hvaru nie może mnie tu zabraknąć, chętnie poczytam Twoją relację.
Jest mi miło Cie tu gościć :D

:papa:
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 14.06.2018 17:36

Witaj :D

...bardzo chętnie również powspominam sobie Hvar, mija właśnie 10 lat od momentu, gdy byliśmy tam ostatni raz.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 17:38

08.07.2017, sobota U.Stiniva

Jedziemy tą pseudo asfaltówką, potem krótko szutrem i szlaban i prywatna droga. Mamy szczęście, bo na łuku drogi (tam gdzie jest trochę szerzej) jest wolne miejsce i spokojnie możemy naszym Komiakiem zaparkować. Klamoty plażowe w garść i czeka nas spacer po szutrówce ku plaży, na szczęście jest w dół…. Przy plaży jest jakiś dom i zabudowania, my idziemy maksymalnie w prawo, tam jest pusto… Mamy miejsce pod skarpą z agawami…
Obrazek

Zatoka jest dość duża, mocno wcięta w ląd, więc nie ma tu większych fal. Plaża to białe kamienie, ale nie takie idealne otoczaki. Pod wodą średnio. Samo morze czyściutkie, ale nie ma zanotowanego pomiaru temperatury…ale obiecuję z następnych zatoczkach się poprawię… To plażujemy na całego Obrazek

Obrazek

Obrazek

W tej zatoce jest pomost dla żaglówek i łódek.Idziemy tam się przejść i popatrzeć na zatokę od innej strony…
Obrazek

Obrazek

Plażujemy jakieś 4 godziny, po czym czeka na powrót pod górę do samochodu… no trochę Panowie muszą na mnie poczekać :roll: :roll: przynajmniej samochód się przewietrzył :mrgreen:

To wracamy Obrazek
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 17:39

majeczka napisał(a):...bardzo chętnie również powspominam sobie Hvar, mija właśnie 10 lat od momentu, gdy byliśmy tam ostatni raz.
Witaj. W tym roku szykuje się powrót? bo tak jakoś z postów innych wywnioskowałam?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019