Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 12.06.2018 20:17

Ale świetnie, że piszesz ! Pewnie za wiele do mojego wyjazdu nie powstanie, ale zawsze lepiej mniej niż nic :wink:
Także wszelkie info o Jelsie z chęcią przyjmę :oczko_usmiech:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 12.06.2018 20:43

I znowu mnie ciągnie na Hvar :D :wink: :wink:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 12.06.2018 20:49

lotnikwsk napisał(a):I znowu mnie ciągnie na Hvar :D :wink: :wink:

Ty to lepiej zabierz się do relacji :mrgreen:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.06.2018 20:53

Katerina napisał(a):Choć na razie nie mam w planach rychłego powrotu na Hvar, to popatrzę - może mnie coś natchnie :)
Hvar czymś Ci podpadł?

Janusz Bajcer napisał(a):
piekara114 napisał(a):Cześć Janusz. Miałam nadzieję, że tu zajrzysz :D :papa:
A z weną to różnie jest....
Może przyjdzie na emeryturze....
Już niedługo.
Odliczasz już dni?

KarKoz napisał(a):Zobaczymy...
Zapraszam

wiolek_lp napisał(a):Ale świetnie, że piszesz ! Pewnie za wiele do mojego wyjazdu nie powstanie, ale zawsze lepiej mniej niż nic :wink:
Także wszelkie info o Jelsie z chęcią przyjmę :oczko_usmiech:
Ty, Kobieto małej wiary :mrgreen:

lotnikwsk napisał(a):I znowu mnie ciągnie na Hvar :D :wink: :wink:
:mrgreen: :mrgreen:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.06.2018 21:07

07.07.2017, piątek c.d.

Witamy się z Katariną i oglądamy nasze studio – wszystko zgodnie z opisem, a nawet lepiej. Apartament opisałam w Banku Kwater, więc nie będę się już powtarzać. Miejscówka dla nas idealna i do polecenia, jeśli nie musisz/nie chcesz mieszkać nad samym morzem…

Chwila odpoczynku i o 14 ruszamy na plażę.
Na pierwszy raz bierzemy to co najbliżej czyli plażę pod hotelem Fontana. Są tu kamienne (zbudowane) tarasy, zarówno zacienione jak i pełna patelnia. Jest wydzielone miejsce do skakania do wody. Miejsca jest dużo. Pod wodą także ciekawie: bardzo dużo ryb i rybek poruszających się ogromnymi ławicami 8O W porównaniu do innych zatok, które odwiedziliśmy w kolejnych dniach, to tu ryb było najwięcej… A woda miodzio :D : 24 stopnie i idealnie przejrzysta….
Z tego plażowania zdjęć nie ma, na samą plażę udaliśmy się z minimalnym ekwipunkiem, nawet parasola nie chciało się nam zabrać, a słońce było wręcz palące….

Pod wieczór oczywiście kierunek Jelsa, ale najpierw zejście po wielu schodach, bo nasza dzielnica Burkovo jest dość wysoko położona, o czym oczywiście wiedzieliśmy….
Rozpoznawczy spacer po Jelsie jakoś mnie nie oczarował…pewnie zmęczenie zrobiło swoje…..
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.06.2018 21:08

No, tutaj nie może mnie zabraknąć :D Jestem i ja :D Jeszcze tylko 11 dni... :D :D :D
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.06.2018 21:09

Witaj Agata... 11 dni, a my na Hvarze byliśmy 10 dni.... jest nadzieja.... :papa:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 12.06.2018 21:16

piekara114 napisał(a):Witaj Agata... 11 dni, a my na Hvarze byliśmy 10 dni.... jest nadzieja.... :papa:

Dobra czyli "wierzę" i liczę, że cała relacja powstanie :D Mogę nawet na Korczuli czytać, także ten tego, jak dla mnie 19 dni :mrgreen:
To już wiem, że mój Aleks będzie mógł skakać przy hotelu, nie planuję tam plażowania, ale kto wie, jak nam się nie będzie chciało jechać :wink:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2018 21:17

piekara114 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
piekara114 napisał(a):Cześć Janusz. Miałam nadzieję, że tu zajrzysz :D :papa:
A z weną to różnie jest....
Może przyjdzie na emeryturze....
Już niedługo.
Odliczasz już dni ?

W zasadzie już mogę - 42 :wink: (w tym 10 nocy w Chorwacji) :lol:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.06.2018 21:35

piekara114 napisał(a):Witaj Agata... 11 dni, a my na Hvarze byliśmy 10 dni.... jest nadzieja.... :papa:

Zatem czekam niecierpliwie na kolejne odcinki. My też będziemy 10 dni na miejscu, więc z chęcią sobie podpatrzę co Wy tam odwiedzaliście :D :lol: :lol:
Będziemy w sumie 11 noclegów w Cro, bo w drodze "do" mam nocleg przy Jeziorach Plitwickich i planujemy tam połazić trochę, więc zobaczymy co z tego wyniknie. Wychodzi na to, że będziemy je zwiedzać w poniedziałek, więc może wielkich tłumów nie będzie :?
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.06.2018 21:56

Janusz Bajcer napisał(a):W zasadzie już mogę - 42 :wink: (w tym 10 nocy w Chorwacji) :lol:
Bardzo ładna liczba :D

wiolek_lp napisał(a):To już wiem, że mój Aleks będzie mógł skakać przy hotelu, nie planuję tam plażowania, ale kto wie, jak nam się nie będzie chciało jechać :wink:
Do wody skakali dokładnie w tym miejscu -i jak dla mnie było tam bezpiecznie, nic podejrzanego pod wodą nie sterczało... Tu też był cień, więc sporo ludzi i ręczników... Ale tu to chyba będziesz mieć spory kawałek pieszo....
My plażowaliśmy trochę dalej, gdzie byliśmy prawie sami... W ogrodzeniu jest przerw i ze 2 schodki, koło jakiejś rzeźby drewnianej (takiego słupa, na zdj. nie widać). Wygląda ta spory uskok, ale w kilku miejscach jest obniżenie do poziomu morza i można spokojnie wejść do wody

agata26061 napisał(a):
Zatem czekam niecierpliwie na kolejne odcinki. My też będziemy 10 dni na miejscu, więc z chęcią sobie podpatrzę co Wy tam odwiedzaliście :D :lol: :lol:
Coś tam się udało odwiedzić :papa:
Igłą pinii
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 12.06.2018 22:27

O lawendowej wyspie zawsze i wszędzie ;) Z radością poczytam odliczając już dni do naszego wyjazdu :)
Hercklekot
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 12.06.2018 23:10

Hvar jak narkotyk - będę śledził...
Malvka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 12.06.2018 23:31

Hvar ❤ Chętnie powspominam miejsca, które skradły mi serce.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 07:35

Igłą pinii napisał(a):O lawendowej wyspie zawsze i wszędzie ;) Z radością poczytam odliczając już dni do naszego wyjazdu :)

Zapraszam serdecznie :D

Hercklekot napisał(a):Hvar jak narkotyk - będę śledził...
Siadaj wygodnie :D

Hercklekot napisał(a):Hvar jak narkotyk - będę śledził...
Siadaj wygodnie :D

:papa: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019