Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 12.06.2018 21:17

Ale świetnie, że piszesz ! Pewnie za wiele do mojego wyjazdu nie powstanie, ale zawsze lepiej mniej niż nic :wink:
Także wszelkie info o Jelsie z chęcią przyjmę :oczko_usmiech:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 12.06.2018 21:43

I znowu mnie ciągnie na Hvar :D :wink: :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 12.06.2018 21:49

lotnikwsk napisał(a):I znowu mnie ciągnie na Hvar :D :wink: :wink:


Ty to lepiej zabierz się do relacji :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.06.2018 21:53

Katerina napisał(a):Choć na razie nie mam w planach rychłego powrotu na Hvar, to popatrzę - może mnie coś natchnie :)
Hvar czymś Ci podpadł?

Janusz Bajcer napisał(a):
piekara114 napisał(a):Cześć Janusz. Miałam nadzieję, że tu zajrzysz :D :papa:
A z weną to różnie jest....
Może przyjdzie na emeryturze....
Już niedługo.
Odliczasz już dni?

KarKoz napisał(a):Zobaczymy...
Zapraszam

wiolek_lp napisał(a):Ale świetnie, że piszesz ! Pewnie za wiele do mojego wyjazdu nie powstanie, ale zawsze lepiej mniej niż nic :wink:
Także wszelkie info o Jelsie z chęcią przyjmę :oczko_usmiech:
Ty, Kobieto małej wiary :mrgreen:

lotnikwsk napisał(a):I znowu mnie ciągnie na Hvar :D :wink: :wink:
:mrgreen: :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.06.2018 22:07

07.07.2017, piątek c.d.

Witamy się z Katariną i oglądamy nasze studio – wszystko zgodnie z opisem, a nawet lepiej. Apartament opisałam w Banku Kwater, więc nie będę się już powtarzać. Miejscówka dla nas idealna i do polecenia, jeśli nie musisz/nie chcesz mieszkać nad samym morzem…

Chwila odpoczynku i o 14 ruszamy na plażę.
Na pierwszy raz bierzemy to co najbliżej czyli plażę pod hotelem Fontana. Są tu kamienne (zbudowane) tarasy, zarówno zacienione jak i pełna patelnia. Jest wydzielone miejsce do skakania do wody. Miejsca jest dużo. Pod wodą także ciekawie: bardzo dużo ryb i rybek poruszających się ogromnymi ławicami 8O W porównaniu do innych zatok, które odwiedziliśmy w kolejnych dniach, to tu ryb było najwięcej… A woda miodzio :D : 24 stopnie i idealnie przejrzysta….
Z tego plażowania zdjęć nie ma, na samą plażę udaliśmy się z minimalnym ekwipunkiem, nawet parasola nie chciało się nam zabrać, a słońce było wręcz palące….

Pod wieczór oczywiście kierunek Jelsa, ale najpierw zejście po wielu schodach, bo nasza dzielnica Burkovo jest dość wysoko położona, o czym oczywiście wiedzieliśmy….
Rozpoznawczy spacer po Jelsie jakoś mnie nie oczarował…pewnie zmęczenie zrobiło swoje…..
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.06.2018 22:08

No, tutaj nie może mnie zabraknąć :D Jestem i ja :D Jeszcze tylko 11 dni... :D :D :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.06.2018 22:09

Witaj Agata... 11 dni, a my na Hvarze byliśmy 10 dni.... jest nadzieja.... :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 12.06.2018 22:16

piekara114 napisał(a):Witaj Agata... 11 dni, a my na Hvarze byliśmy 10 dni.... jest nadzieja.... :papa:


Dobra czyli "wierzę" i liczę, że cała relacja powstanie :D Mogę nawet na Korczuli czytać, także ten tego, jak dla mnie 19 dni :mrgreen:
To już wiem, że mój Aleks będzie mógł skakać przy hotelu, nie planuję tam plażowania, ale kto wie, jak nam się nie będzie chciało jechać :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2018 22:17

piekara114 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
piekara114 napisał(a):Cześć Janusz. Miałam nadzieję, że tu zajrzysz :D :papa:
A z weną to różnie jest....
Może przyjdzie na emeryturze....
Już niedługo.
Odliczasz już dni ?

W zasadzie już mogę - 42 :wink: (w tym 10 nocy w Chorwacji) :lol:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.06.2018 22:35

piekara114 napisał(a):Witaj Agata... 11 dni, a my na Hvarze byliśmy 10 dni.... jest nadzieja.... :papa:

Zatem czekam niecierpliwie na kolejne odcinki. My też będziemy 10 dni na miejscu, więc z chęcią sobie podpatrzę co Wy tam odwiedzaliście :D :lol: :lol:
Będziemy w sumie 11 noclegów w Cro, bo w drodze "do" mam nocleg przy Jeziorach Plitwickich i planujemy tam połazić trochę, więc zobaczymy co z tego wyniknie. Wychodzi na to, że będziemy je zwiedzać w poniedziałek, więc może wielkich tłumów nie będzie :?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.06.2018 22:56

Janusz Bajcer napisał(a):W zasadzie już mogę - 42 :wink: (w tym 10 nocy w Chorwacji) :lol:
Bardzo ładna liczba :D

wiolek_lp napisał(a):To już wiem, że mój Aleks będzie mógł skakać przy hotelu, nie planuję tam plażowania, ale kto wie, jak nam się nie będzie chciało jechać :wink:
Do wody skakali dokładnie w tym miejscu -i jak dla mnie było tam bezpiecznie, nic podejrzanego pod wodą nie sterczało... Tu też był cień, więc sporo ludzi i ręczników... Ale tu to chyba będziesz mieć spory kawałek pieszo....
My plażowaliśmy trochę dalej, gdzie byliśmy prawie sami... W ogrodzeniu jest przerw i ze 2 schodki, koło jakiejś rzeźby drewnianej (takiego słupa, na zdj. nie widać). Wygląda ta spory uskok, ale w kilku miejscach jest obniżenie do poziomu morza i można spokojnie wejść do wody


agata26061 napisał(a):
piekara114 napisał(a):Witaj Agata... 11 dni, a my na Hvarze byliśmy 10 dni.... jest nadzieja.... :papa:
Zatem czekam niecierpliwie na kolejne odcinki. My też będziemy 10 dni na miejscu, więc z chęcią sobie podpatrzę co Wy tam odwiedzaliście :D :lol: :lol:
Coś tam się udało odwiedzić :papa:
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 12.06.2018 23:27

O lawendowej wyspie zawsze i wszędzie ;) Z radością poczytam odliczając już dni do naszego wyjazdu :)
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 13.06.2018 00:10

Hvar jak narkotyk - będę śledził...
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 13.06.2018 00:31

Hvar ❤ Chętnie powspominam miejsca, które skradły mi serce.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 08:35

Igłą pinii napisał(a):O lawendowej wyspie zawsze i wszędzie ;) Z radością poczytam odliczając już dni do naszego wyjazdu :)

Zapraszam serdecznie :D

Hercklekot napisał(a):Hvar jak narkotyk - będę śledził...
Siadaj wygodnie :D

Hercklekot napisał(a):Hvar jak narkotyk - będę śledził...
Siadaj wygodnie :D

:papa: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone