Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 13.06.2018 08:41

piekara114 napisał(a):Do wody skakali dokładnie w tym miejscu -i jak dla mnie było tam bezpiecznie, nic podejrzanego pod wodą nie sterczało... Tu też był cień, więc sporo ludzi i ręczników... Ale tu to chyba będziesz mieć spory kawałek pieszo....
My plażowaliśmy trochę dalej, gdzie byliśmy prawie sami... W ogrodzeniu jest przerw i ze 2 schodki, koło jakiejś rzeźby drewnianej (takiego słupa, na zdj. nie widać). Wygląda ta spory uskok, ale w kilku miejscach jest obniżenie do poziomu morza i można spokojnie wejść do wody

Tak właśnie myślałam ,że może z tego pomościku :)
Nie koniecznie będę chciała w Jelsie plażować, ale jeśli jednak to dzięki za wskazówki :wink:
I z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :oczko_usmiech:
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.06.2018 08:48

No jestem, jestem. :hearts:

Mnie Hvar oczarował, a nawet zaczarował. :oczko_usmiech:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 13.06.2018 09:13

Właśnie ostatnio czytałam Twoje chorwackie relacje (super wizualizacja hoteli, a nie potrzebujecie czasem zaplecza medycznego :wink: ). Zastanawiałam się właśnie czy powstanie coś nowego i super że jest. Z chęcią przeczytam. :D
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 09:31

Roxi napisał(a):No jestem, jestem. :hearts:
Mnie Hvar oczarował, a nawet zaczarował. :oczko_usmiech:
Liczyłam na to że tu zajrzysz... Czekam w odpowiednim watku na info co z odcinkiem Zwardoń-Cadca- Żylina...

pomorzanka zachodnia napisał(a):Właśnie ostatnio czytałam Twoje chorwackie relacje (super wizualizacja hoteli, a nie potrzebujecie czasem zaplecza medycznego :wink: ). Zastanawiałam się właśnie czy powstanie coś nowego i super że jest. Z chęcią przeczytam. :D
Cześć. Siadaj wygodnie.... Mówisz wizualizacja? Postaram się coś nowego z wizualizować do naszej bazy...
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.06.2018 09:33

piekara114
Hvar czymś Ci podpadł?

Ani nie podpadł, ani nie zapadł...jakoś szczególnie w serce. Ale to piękne miejsce, zwłaszcza miasteczka, szkoda, że takie popularne :wink:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 09:35

Katerina - Fajne podsumowanie :D
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 13.06.2018 09:37

Katerina napisał(a):piekara114
Hvar czymś Ci podpadł?

Ani nie podpadł, ani nie zapadł...jakoś szczególnie w serce. Ale to piękne miejsce, zwłaszcza miasteczka, szkoda, że takie popularne :wink:

Często czytam o ty, że Hvar popularny i tłumny...
Powiem wam, że ja 2 lata temu w połowie lipca kompletnie tego nie odczułam :wink:
Na plażach było zazwyczaj tylko kilka osób, w miasteczkach w uliczkach pustki, idealnie było :mrgreen:
Ciekawe jak będzie w tym roku :lol:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.06.2018 10:35

piekara114 napisał(a):Katerina - Fajne podsumowanie :D

wiolek
Często czytam o ty, że Hvar popularny i tłumny...
Powiem wam, że ja 2 lata temu w połowie lipca kompletnie tego nie odczułam :wink:

To tak jak we wrześniu...
Mną się nie przejmujcie, bo ja mocno zavisowana :P jestem ostatnio :mrgreen:
Na Hvar pewnie kiedyś wrócę, bo jak dotąd to tylko miasteczka pozwiedzałam i ze dwie plaże...
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 17:27

wiolek_lp napisał(a):Na plażach było zazwyczaj tylko kilka osób, w miasteczkach w uliczkach pustki, idealnie było :mrgreen:
No w miasteczkach tak dobrze to nie było....
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 18:25

08.07.2017, sobota

Plan na ten dzień był znany jeszcze w Polsce – Hvar to wyspa lawendy i pól lawendowych, więc trzeba koniecznie je zobaczyć i to jak najszybciej po przybyciu na wyspę, bo to i tak już jej koniec…. W takiej sytuacji, cóż Pan M. miał robić, jak nie obrać jedyny słuszny kierunek….
Jedziemy bardzo przyjemną drogą, widoki w okolicy Stari Grad są balsamem na duszę :hearts:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Droga robi się trochę węższa…
Obrazek

…odbijamy w obok i już jesteśmy w okolicy Velo Grablje – nawet zastanawiam się czy tam nie jechać, ale palące słońce i chęć kąpieli zwycięża….
Obrazek

I tak dojeżdżamy do pól lawendowych… Jest cudownie :hearts: :hearts:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No ale trzeba jechać dalej i już jesteśmy w ..
Obrazek

Odbijamy w bok, droga robi się trochę gorsza, ale bez przesady…
Obrazek

…i mamy piękny widok na zatokę Stiniva, do której właśnie podążamy…
Obrazek
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2018 19:09

Zanosi się, że w Jelsie zakotwiczymy i my latoś ;) za jakieś 19 dni. Dasz radę? :)
Skoro jeszcze zdążyłaś na lawendę to może i ja się załapię w pierwszych dniach lipca.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 19:19

Rok temu 1 lipca był festiwal lawendy, my się niestety nie załapaliśmy...
Skoro za 19 dni to pewnie na pola lawendy się załapiesz.. my ruszamy za 21 dni - przed tym terminem planuję skończyć relację, jak nic nie wyskoczy....
:papa: :papa:
Potter
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 13.06.2018 19:25

Piekara pisze to Potter czyta i ogląda :mrgreen: . Hvar u mnie był przez 1 dzień ale zdążył mocno zapaść w pamięć :papa: .
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 19:38

Cześć. Bardzo miło Cię tu gościć :D
A na ten rok jakie masz plany wyjazdowe? coś ciekawego w stylu Kos?
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 13.06.2018 20:35

To i ja poogladam ten Hvar Betee ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019