Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 13.06.2018 09:41

piekara114 napisał(a):Do wody skakali dokładnie w tym miejscu -i jak dla mnie było tam bezpiecznie, nic podejrzanego pod wodą nie sterczało... Tu też był cień, więc sporo ludzi i ręczników... Ale tu to chyba będziesz mieć spory kawałek pieszo....
My plażowaliśmy trochę dalej, gdzie byliśmy prawie sami... W ogrodzeniu jest przerw i ze 2 schodki, koło jakiejś rzeźby drewnianej (takiego słupa, na zdj. nie widać). Wygląda ta spory uskok, ale w kilku miejscach jest obniżenie do poziomu morza i można spokojnie wejść do wody


Tak właśnie myślałam ,że może z tego pomościku :)
Nie koniecznie będę chciała w Jelsie plażować, ale jeśli jednak to dzięki za wskazówki :wink:
I z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :oczko_usmiech:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.06.2018 09:48

No jestem, jestem. :hearts:

Mnie Hvar oczarował, a nawet zaczarował. :oczko_usmiech:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1451
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 13.06.2018 10:13

Właśnie ostatnio czytałam Twoje chorwackie relacje (super wizualizacja hoteli, a nie potrzebujecie czasem zaplecza medycznego :wink: ). Zastanawiałam się właśnie czy powstanie coś nowego i super że jest. Z chęcią przeczytam. :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 10:31

Roxi napisał(a):No jestem, jestem. :hearts:
Mnie Hvar oczarował, a nawet zaczarował. :oczko_usmiech:
Liczyłam na to że tu zajrzysz... Czekam w odpowiednim watku na info co z odcinkiem Zwardoń-Cadca- Żylina...

pomorzanka zachodnia napisał(a):Właśnie ostatnio czytałam Twoje chorwackie relacje (super wizualizacja hoteli, a nie potrzebujecie czasem zaplecza medycznego :wink: ). Zastanawiałam się właśnie czy powstanie coś nowego i super że jest. Z chęcią przeczytam. :D
Cześć. Siadaj wygodnie.... Mówisz wizualizacja? Postaram się coś nowego z wizualizować do naszej bazy...
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.06.2018 10:33

piekara114
Hvar czymś Ci podpadł?

Ani nie podpadł, ani nie zapadł...jakoś szczególnie w serce. Ale to piękne miejsce, zwłaszcza miasteczka, szkoda, że takie popularne :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 10:35

Katerina - Fajne podsumowanie :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 13.06.2018 10:37

Katerina napisał(a):piekara114
Hvar czymś Ci podpadł?

Ani nie podpadł, ani nie zapadł...jakoś szczególnie w serce. Ale to piękne miejsce, zwłaszcza miasteczka, szkoda, że takie popularne :wink:


Często czytam o ty, że Hvar popularny i tłumny...
Powiem wam, że ja 2 lata temu w połowie lipca kompletnie tego nie odczułam :wink:
Na plażach było zazwyczaj tylko kilka osób, w miasteczkach w uliczkach pustki, idealnie było :mrgreen:
Ciekawe jak będzie w tym roku :lol:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.06.2018 11:35

piekara114 napisał(a):Katerina - Fajne podsumowanie :D

wiolek
Często czytam o ty, że Hvar popularny i tłumny...
Powiem wam, że ja 2 lata temu w połowie lipca kompletnie tego nie odczułam :wink:

To tak jak we wrześniu...
Mną się nie przejmujcie, bo ja mocno zavisowana :P jestem ostatnio :mrgreen:
Na Hvar pewnie kiedyś wrócę, bo jak dotąd to tylko miasteczka pozwiedzałam i ze dwie plaże...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 18:27

wiolek_lp napisał(a):Na plażach było zazwyczaj tylko kilka osób, w miasteczkach w uliczkach pustki, idealnie było :mrgreen:
No w miasteczkach tak dobrze to nie było....
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 19:25

08.07.2017, sobota

Plan na ten dzień był znany jeszcze w Polsce – Hvar to wyspa lawendy i pól lawendowych, więc trzeba koniecznie je zobaczyć i to jak najszybciej po przybyciu na wyspę, bo to i tak już jej koniec…. W takiej sytuacji, cóż Pan M. miał robić, jak nie obrać jedyny słuszny kierunek….
Jedziemy bardzo przyjemną drogą, widoki w okolicy Stari Grad są balsamem na duszę :hearts:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Droga robi się trochę węższa…
Obrazek

…odbijamy w obok i już jesteśmy w okolicy Velo Grablje – nawet zastanawiam się czy tam nie jechać, ale palące słońce i chęć kąpieli zwycięża….
Obrazek

I tak dojeżdżamy do pól lawendowych… Jest cudownie :hearts: :hearts:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No ale trzeba jechać dalej i już jesteśmy w ..
Obrazek

Odbijamy w bok, droga robi się trochę gorsza, ale bez przesady…
Obrazek

…i mamy piękny widok na zatokę Stiniva, do której właśnie podążamy…
Obrazek
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2018 20:09

Zanosi się, że w Jelsie zakotwiczymy i my latoś ;) za jakieś 19 dni. Dasz radę? :)
Skoro jeszcze zdążyłaś na lawendę to może i ja się załapię w pierwszych dniach lipca.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 20:19

Rok temu 1 lipca był festiwal lawendy, my się niestety nie załapaliśmy...
Skoro za 19 dni to pewnie na pola lawendy się załapiesz.. my ruszamy za 21 dni - przed tym terminem planuję skończyć relację, jak nic nie wyskoczy....
:papa: :papa:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 13.06.2018 20:25

Piekara pisze to Potter czyta i ogląda :mrgreen: . Hvar u mnie był przez 1 dzień ale zdążył mocno zapaść w pamięć :papa: .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2018 20:38

Cześć. Bardzo miło Cię tu gościć :D
A na ten rok jakie masz plany wyjazdowe? coś ciekawego w stylu Kos?
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 13.06.2018 21:35

To i ja poogladam ten Hvar Betee ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone