Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy byl ktos w drasnicach

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005
czy byl ktos w drasnicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 21.09.2005 05:34

tak sie zastanawiam czy w czasie 04.09-16.09 byl w drasnicach jakis cromaniak, nie widzialem zadnego oznaczonego auta za wyjatkiem mojego.
a tak w ogole to bardzo mi sie tam podobalo, no i kotki wszechobecne tez byly milutkie.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 27.09.2005 10:47

slawek66 napisał(a):tak sie zastanawiam czy w czasie 04.09-16.09 byl w drasnicach jakis cromaniak, nie widzialem zadnego oznaczonego auta za wyjatkiem mojego.
a tak w ogole to bardzo mi sie tam podobalo, no i kotki wszechobecne tez byly milutkie.



Oj był, był ;) Chyba się nawet minęliśmy raz na korytarzu... ;) Z tym, że jak ja przyjechałam, to Ty akurat wyjechałeś... Mieszkałeś u Jure w apartamentach Mir :)
Moje autko stało na hotelowym parkingu, ale naklejka była od strony skarpy, więc nie było jej widać :)
Koty się nawet całkiem zadomowiły na moim balkonie - mama z synkiem :) Sypiały całymi dniami na karimacie.

Plumek
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 27.09.2005 11:02

szkoda ze na miejscu nie pokapowalem kto jest kto ale wku......ny bylem ze musze wracac. znajomi ogladali fotki i chyba jure bedzie mial nalot z krakowa w przyszlym roku, ja oczywiscie tez zagladne.
pozdrowienia
karol 11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 15.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) karol 11 » 27.09.2005 20:57

Witam krajanów. Ja z rodziną zaliczyłem Drasnice w pierwszej połowie lipca. Apartamenty Alen to po sąsiedzku od Jure. Jak wsze wrażenia i opinie.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 28.09.2005 09:57

karol 11 napisał(a):Witam krajanów. Ja z rodziną zaliczyłem Drasnice w pierwszej połowie lipca. Apartamenty Alen to po sąsiedzku od Jure. Jak wsze wrażenia i opinie.


dla mnie rewelacja !
spokuj, cisza i piekne moze na wyciagniecie reki, blisko po zakupy i na wycieczki

jedyne co mi sie nie podobalo to nieumiejetne oszukiwanie klientow w jarzyniaku
agamii
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) agamii » 29.09.2005 11:29

Z nami też się minąłeś. My mieszkaliśmy obok konzuma, a do Drasnic pewnie wrócimy. Urzekło nas dokładnie to samo: niesamowity spokój i zero turystycznego blichtru. Co do kotów , to mamy kolekcję fotek, które oglądamy popijając rakiję. Kupiliśmy w domu za kościołem kilka butelek na imprezę powrotną ze znajomymi i nikt nie chciał jej pić. Zgrozzzza za mocna :)
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 29.09.2005 13:39

to chyba w przyszlym roku zrobie sobie kilka podkoszulkow z logiem cro.pl zeby nie mijac sie ze znajomymi z forum, jesli masz fotki kotow w postaci elektronicznej to moze bysmy sie wymienili, zawsze to kocia kolekcja bedzie wieksza
pozdrowienia
karol 11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 15.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) karol 11 » 01.10.2005 22:37

Czy nie dokuczały wam nieco zimne zródla spływające z gór , które znacznie ochladzają wodę w morzu, zwłaszcza przed południem dawalo się to odczuć . A może we wrześniu tego sie nie odczuwalo?
Pani z wrzywnika nacieła nas tylko jeden raz. Od tego cazsu wszystkie zakupy robiliśmy w konzumie. Jedynej rzeczy której nie udało mi się kupić w konzumie to kisielo mljeko
Za to bardzo miła pani w kiosku naprzeciw konzumu. Tak naprawdę to ona znalazła nam nasz apartament, poznając z przyszła gospodynią.
Czy byliście na plażach poniżej drasnic- ok 10 min spacerem. Mało ludzi a plażę dość rozległe. Dno też ciekawsze.
pumis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pumis » 01.10.2005 23:19

Witajcie, my byliśmy w Drasnicach na początku sierpnia w apartamentach Plaża, miałem jako jedyny oznakowany samochód, praktycznie w całej CRO nie widziałem nikogo innego z logo CROMANIAKA. W Drasnicach było super, woda idealna, pani z kioski obok Konzuma przesympatyczna, tylko ten sztorm przez trzy dni i niedociągnięcia ze strony organizatora B.P. Level i Krak Travel. To był nasz pierwszy wyjazd do CRO i stąd ten pomysł z biurem podróży, za rok jedziemy w ciemno.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 03.10.2005 08:54

proponuje opisac dokladnie te niedociagniecia, moze komus pomozesz nie wybierac lipnego biura.
SZOTER
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 27.07.2005
:-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) SZOTER » 03.10.2005 09:53

Jako mizerny operator komputera wyszedlem na wyzyny swoich umiejetnosci i stworzylem piekna cro plakietke na szybe mojego samochodu, czym powiem szczerze wzbudzilem usmiech politowania na glowie mojej zony:-)
I co?? I nic!! Pare razy samochod stal w Sibeniku, pare razy w Vodicach na pieknych centralnych ulicach i parkingach z plakietka jak FLAGA wystawiona. I co?? I NIc???? Nawt mi jakis zazdrosny cromaniak nie porysowal samochodu nie mowiac juz o umowieniu sie na piwko aby pogwarzyc w knajpie jakiejs. PORAZKA :-) Moze w nastepnym roku.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 03.10.2005 11:58

karol 11 napisał(a):Jedynej rzeczy której nie udało mi się kupić w konzumie to kisielo mljeko
Za to bardzo miła pani w kiosku naprzeciw konzumu. Tak naprawdę to ona znalazła nam nasz apartament, poznając z przyszła gospodynią.
Czy byliście na plażach poniżej drasnic- ok 10 min spacerem. Mało ludzi a plażę dość rozległe. Dno też ciekawsze.


fakt wybor przetworow mlecznych (doskonalych) w drasznicach byl troszke mizerny ale zwzywszy na wielkosc sklepu mozna to usprawiedliwic, na szczescie pod dostatkiem bylo ich w makarskiej w konzumie i przktycznie to one stanowily moja diete.
co do pani kioskarki to jak najbardziej OK !! choc zciela sie z moja towarzyszka wyjazdu na temat przgladniecia jakiegos magazynu kulinarnego.
te plaze po prostu sa cudowne !!!
agamii
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) agamii » 04.10.2005 15:09

Nam najbardziej spodobała się na drugim końcu wioski (patrząc od strony hotelu), ta za konobą. Obok są jaskinie, do których można dopłynąć wodą. Odkryciem w konzumie okazały się nioki, dużo smaczniejsze i tańsze od tych dostępnych w polsce. Minusów jakoś nie możemy sobie przypomnieć :)
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 29.01.2006 00:51

slawek66 napisał(a):szkoda ze na miejscu nie pokapowalem kto jest kto ale wku......ny bylem ze musze wracac. znajomi ogladali fotki i chyba jure bedzie mial nalot z krakowa w przyszlym roku, ja oczywiscie tez zagladne.
pozdrowienia

Nie wiem, jak z Krakowa, ale nalot z Białegostoku i Ełku - na pewno :lol:
Sławku66 - z chęcią posłucham Twoich podpowiedzi i wskazówek dotyczących bliższej i dalszej okolicy. Jakbyś skrobnął parę słów na atoja(...)op.pl - będę wdzięczna i .. pozdrowię od Ciebie gospodarza 8)
Pozdravki
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 29.01.2006 13:24

już o tym pisałem nieraz na forum jak miło spędziliśmy czas w draśnicach chyba z 3 lata temu. Piękna wioska, cisza, spokój....coś pięknego....
zawsze jak przejeżdżam jadranką to choc na chwilkę wpadam na stare śmieci...:)
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone