Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy byl ktos w drasnicach

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kasiula.m
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 01.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiula.m » 03.03.2006 07:50

Mam pytanie do znawcow Drasnic- czy jest tam jakas przyjemna konoba czy restauracja badz miejsce gdzie mozna zjesc smaczne rybki i owoce morze, czy w zwiazku z tym ,ze to 2 liga:) to ceny tez sa 2 ligowe:))))
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 03.03.2006 14:24

Kasiula.m napisał(a):Mam pytanie do znawcow Drasnic- czy jest tam jakas przyjemna konoba czy restauracja badz miejsce gdzie mozna zjesc smaczne rybki i owoce morze, czy w zwiazku z tym ,ze to 2 liga:) to ceny tez sa 2 ligowe:))))


Jest fajna konoba Šaul zwisająca nad samym morzem, jest świetna restauracja hotelowa (i tam są owoce morza) z kapitalnym tarasem nad morzem i widokiem jak z bajki, jest konoba Maslina i pizzeria.

Jeśli chodzi o sformułowanie "2 liga" - hm... Powiedzmy tak - w Makarskiej są tańsze kwatery niż w Drašnicach :)
Dlaczego? Bo Makarska to ruchliwe miasto, a Drašnice są w cenie za swó spokój, ciszę i sielankowy nastrój :)

Plumek
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 03.03.2006 19:13

Plumek napisał(a):(...) a Drašnice są w cenie za swó spokój, ciszę i sielankowy nastrój :)

Plumek


http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=9926&highlight=
Pisałam TAM zanim przeczytałam TU ostatni post Plumka :lol:
A tak .. na marginesie .. to wątki Draśnicowe na forum się rozmnażają
:wink: :D
Pozdravki
Joker_28
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 554
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_28 » 03.03.2006 19:39

Kasiula.m napisał(a):Mam pytanie do znawcow Drasnic- czy jest tam jakas przyjemna konoba czy restauracja badz miejsce gdzie mozna zjesc smaczne rybki i owoce morze, czy w zwiazku z tym ,ze to 2 liga:) to ceny tez sa 2 ligowe:))))


Nie znam cen w sezonie. Byłem na początku września 2004, za przyzwoitą kwaterę 4 osobową, ale 3 osoby płaciłiśmy 20 EUR, czyli 7 EUR za osobę 8O !!! Obok wiele kwater wolnych w cenach 8-10 EUR. Ciekawe czy nadal można tam znaleźć takie niskie ceny?
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 04.03.2006 13:07

Joker_28 napisał(a):
Kasiula.m napisał(a):Mam pytanie do znawcow Drasnic- czy jest tam jakas przyjemna konoba czy restauracja badz miejsce gdzie mozna zjesc smaczne rybki i owoce morze, czy w zwiazku z tym ,ze to 2 liga:) to ceny tez sa 2 ligowe:))))


Nie znam cen w sezonie. Byłem na początku września 2004, za przyzwoitą kwaterę 4 osobową, ale 3 osoby płaciłiśmy 20 EUR, czyli 7 EUR za osobę 8O !!! Obok wiele kwater wolnych w cenach 8-10 EUR. Ciekawe czy nadal można tam znaleźć takie niskie ceny?


we wrzesniu 2005 w mir apartmani placilem 40 za dobe,
cztery duze+1 male z wylaczona klimatyka
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 10.03.2006 14:18

A tu mała niespodzianka - czy jest gdzie zjeść i zrobić zakupy....
Żeby zobaczyć w powiększeniu - wystarczy kliknąć w miniaturkę :)
Miłego oglądania!

Obrazek

Obrazek
Joker_28
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 554
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_28 » 11.03.2006 09:46

Plumek!

Napatrzeć się nie mogę :D Po takiej prezentacji to chyba ostatnie zdjęcie z pustymi plażami 8)
Potem już tylko Zlatni Rat :)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 11.03.2006 13:48

:lool:
Daania
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 13.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daania » 24.03.2006 14:58

a to ja napisał(a):Będę tam (mam taką NADZIEJĘ) na przełomie czerwca i lipca.
Więc gdybyś-slapol-znowu tamtędy przepływał, to ... "pełne wynurzenie" i zapraszamy na schłodzony napój-do-wyboru :wink:

A Ty, Sławku66, o Twe łóżko możesz być spokojny. No ... może nie do końca :wink:. Chyba że ... będziesz tam przed nami :D

Do antka i Jokera: już przestańcie tak zachwalać, bo wszyscy niezdecydowani .. właśnie TAM się zdecydują :lol: :lol: :lol:


hehehe, ja też jak co roku do Drasnic moich najdroższych. a moja druga polowa ciągle gada: nie wysyłaj im tych namiarów, bo dla nas nie wystarczy miejsca ;) ...
trzy tygodnie w Drasnicach i mamy cały rok dobry humor :D , no to ...do zobaczenia :)
Daania
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 13.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daania » 24.03.2006 15:05

Plumek napisał(a):A tu mała niespodzianka - czy jest gdzie zjeść i zrobić zakupy....
Żeby zobaczyć w powiększeniu - wystarczy kliknąć w miniaturkę :)
Miłego oglądania!

Obrazek

Obrazek


toż to majstersztyk Plumek:) !!! Ja ciągle nie znalazłam odpowiedzi na to jak można tak "zarazić się" jedną miejscowścią...a tu na forum sporo "zarażonych" :D ... już odliczam dni do wyjazdu,więc pewnie : do zobaczenia :) , pozdrawiam.ania
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 24.03.2006 15:22

Daania napisał(a):
Plumek napisał(a):A tu mała niespodzianka - czy jest gdzie zjeść i zrobić zakupy....
Żeby zobaczyć w powiększeniu - wystarczy kliknąć w miniaturkę :)
Miłego oglądania!

Obrazek

Obrazek


toż to majstersztyk Plumek:) !!! Ja ciągle nie znalazłam odpowiedzi na to jak można tak "zarazić się" jedną miejscowścią...a tu na forum sporo "zarażonych" :D ... już odliczam dni do wyjazdu,więc pewnie : do zobaczenia :) , pozdrawiam.ania


Eeee - tak na szybko wyrysowane ;)
A do Grinki na kawę chodzę ;) Ciekawe, jak się Jej beba chowa. A Rex juz duże psisko jest - ale dalej taki łagodny ;)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 24.03.2006 15:23

Daania napisał(a):
trzy tygodnie w Drasnicach i mamy cały rok dobry humor :D , no to ...do zobaczenia :)


A wpisałaś się już do Kalendarza wyjazdowego?
Daania
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 13.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daania » 24.03.2006 16:32

A wpisałaś się już do Kalendarza wyjazdowego?[/quote]

właśnie się wpisałam, oj będzie tłoczno :D
Mirage
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirage » 04.07.2006 14:09

pumis napisał(a):Witajcie, my byliśmy w Drasnicach na początku sierpnia w apartamentach Plaża, miałem jako jedyny oznakowany samochód, praktycznie w całej CRO nie widziałem nikogo innego z logo CROMANIAKA. W Drasnicach było super, woda idealna, pani z kioski obok Konzuma przesympatyczna, tylko ten sztorm przez trzy dni i niedociągnięcia ze strony organizatora B.P. Level i Krak Travel. To był nasz pierwszy wyjazd do CRO i stąd ten pomysł z biurem podróży, za rok jedziemy w ciemno.

Za kilka dni mam zamiar wybrać się z rodzinką właśnie do hotelu Plaza w Drasnicach. Oferta pochodzi z biura Level. Czy mógłbym się dowiedzieć, jakie sa to niedociągniecia ze strony organizatora?
maciej1969
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 03.05.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1969 » 02.04.2014 18:29

Plumek napisał(a):Foty masz m.in. TUTAJ

A z tymi tanimi noclegami... No nie wiem - za...pia są w cenie ;)
W Makarskiej jest taniej niż tam :lol:

Plumek


Aniu !

Link do tych fotek nie działa:( Znajdę jeszcze gdzieś te zdjęcia...?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
czy byl ktos w drasnicach - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone