powstał kolejny odcinek naszej relacji z tegorocznych wakacji w Trogirze. Jeżeli ktoś chce to zapraszamy do lektury
naturystyczna-chorwacja-alpejska-austria-no-i-niemcy-t38631.html
Miłego wieczorku
Janusz Bajcer napisał(a):agapi napisał(a):moze zatrzepoca janielskimi skrzydlami....dla ..ochlody![]()
( u mnie grzalo dzisiaj jakby sie sloneczko zapomnialo...masakra )
Widocznie chorwackie słoneczko przyjechało za Tobą na Wyspy![]()
Janusz Bajcer napisał(a)::wink: Zaraz będzie cykać MPT
Janusz Bajcer napisał(a):To może na ten holidejGrupa Banana
Janusz Bajcer napisał(a):Ok, dawno Jamajki nie było ...
Janusz Bajcer napisał(a):A kiedy do jastuczkabo już leci jedna Jamajka
Miecia napisał(a):Przypomniały mi się czasy....jak miałam ok. 11 lat![]()
.png)
agapi napisał(a):Miecia napisał(a):Przypomniały mi się czasy....jak miałam ok. 11 lat![]()
no i ...Asiunia Cie sciaglismy...z...no wlasnie ..a gdziez Ty bywalas...?!
.png)
Miecia napisał(a):Przypomniały mi się czasy....jak miałam ok. 11 lat![]()
