Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 18.08.2012 23:01

Witamy Rodzinkę :)

powstał kolejny odcinek naszej relacji z tegorocznych wakacji w Trogirze. Jeżeli ktoś chce to zapraszamy do lektury :)

naturystyczna-chorwacja-alpejska-austria-no-i-niemcy-t38631.html

Miłego wieczorku :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.08.2012 23:03

Janusz Bajcer napisał(a):
agapi napisał(a):moze zatrzepoca janielskimi skrzydlami....dla ..ochlody :wink:
( u mnie grzalo dzisiaj jakby sie sloneczko zapomnialo...:(masakra )


Widocznie chorwackie słoneczko przyjechało za Tobą na Wyspy :oczko_usmiech: :lol:



ino patrzec jak mi zacznie cos cykac za oknem... :wink: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 23:08

:wink: Zaraz będzie cykać MPT :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.08.2012 23:11

Janusz Bajcer napisał(a)::wink: Zaraz będzie cykać MPT :lol:


no i ...juz sie czuje jak na holideju.... :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 23:30

To może na ten holidej :oczko_usmiech: Grupa Banana :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.08.2012 23:33

Janusz Bajcer napisał(a):To może na ten holidej :oczko_usmiech: Grupa Banana :lol:



ja to bym chciala......moja Jamajke :lol: :wink:

aaaaa...zapomnialam jak zwykle za Janioly podziekowac :oops:
dziekuje:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 23:35

Ok, dawno Jamajki nie było ...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.08.2012 23:38

Janusz Bajcer napisał(a):Ok, dawno Jamajki nie było ...



..moze tak do ..jastuczka :idea: :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 23:42

A kiedy do jastuczka :?: bo już leci jedna Jamajka :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.08.2012 23:43

Janusz Bajcer napisał(a):A kiedy do jastuczka :?: bo już leci jedna Jamajka :wink:



a wtedy kiedy idziemy do lozia.... :wink: :lol:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.08.2012 23:47

Przypomniały mi się czasy....jak miałam ok. 11 lat :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.08.2012 23:49

Miecia napisał(a):Przypomniały mi się czasy....jak miałam ok. 11 lat :wink: :lol:


no i ...Asiunia Cie sciaglismy...z...no wlasnie ..a gdziez Ty bywalas...?! :?
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.08.2012 23:52

agapi napisał(a):
Miecia napisał(a):Przypomniały mi się czasy....jak miałam ok. 11 lat :wink: :lol:


no i ...Asiunia Cie sciaglismy...z...no wlasnie ..a gdziez Ty bywalas...?! :?


Wywiało mnie....a raczej wywiozło do męża siostry nad jeziorko :D ......Nasza Kijanka ma już 316 km :lol:


:oops: w ogóle, to witam serdecznie :D
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 732
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 18.08.2012 23:53

Dobry wieczór Familijo
:D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 23:53

Miecia napisał(a):Przypomniały mi się czasy....jak miałam ok. 11 lat :wink: :lol:


Ivanka i Oliverka wtedy nie znałaś :wink:

Oliverek śpiewa - czy Ivanka mam poszukać :?: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1941
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone