.png)

.png)

.png)
bblu napisał(a):ZAJEC napisał(a):Witam Rodzinke,posłucham trochę z Wami
Dobrze, ze jesteś to potowarzyszysz DJ, bo ja już muszę uciekać niestety![]()
Pozdrowienia i![]()
.png)
ZAJEC napisał(a):Oooo ale mi się trafiło,no to Vagabundo proszę(wiadomo w czyim wykonaniu)
.png)
maniust napisał(a):Dobra vecer
Dopiero wróciliśmy od znajomych z "pifka" , ale ostatni dzień przed odlotem to nie mogłem se odpuścić CRR.
