Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 19.08.2012 22:00

Hvala :hearts:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 22:03

A teraz dla Rodzinki - Rodzinka czyli Sasa i Miha :D

Obrazek
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5422
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 19.08.2012 22:09

Witam Rodzinke,posłucham trochę z Wami :D
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 19.08.2012 22:13

ZAJEC napisał(a):Witam Rodzinke,posłucham trochę z Wami :D

Dobrze, ze jesteś to potowarzyszysz DJ, bo ja już muszę uciekać niestety :D
Pozdrowienia i :papa: :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 22:13

Propozycje do Listy Przebojów CRR 08/2012 - Panie 2012

Obrazek

01.Andrea Sunsjara - Musko bez karaktera

02.Antonija Sola - Imam sve

03.Danijeja - Brodolom

04.Dora Bacic - Trofej

05.Helena Brajkovic - Nasrid mora

06.Ivana Kovac - Dalmacijo, srce oca moga

07.Jelena Rozga - Dobitna kombinacija

08.Lidija Bacic - Crnokosi

09.Maja Suput - Dobra djevojka

10.Minea - Potpisujem

11.Severina - Italiana
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 22:17

bblu napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Witam Rodzinke,posłucham trochę z Wami :D

Dobrze, ze jesteś to potowarzyszysz DJ, bo ja już muszę uciekać niestety :D
Pozdrowienia i :papa: :papa:


Słuchaczek i słuchaczy jest więcej - tylko dzisiaj jakoś mało piszący :oczko_usmiech:

I tym sposobem kuzyn Zbyszek ma jedną piosenkę na życzenie :lol:
pawelg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelg » 19.08.2012 22:18

Na mnie już czas. Laku noc. :papa:
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5422
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 19.08.2012 22:19

Oooo ale mi się trafiło,no to Vagabundo proszę(wiadomo w czyim wykonaniu) :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 22:23

ZAJEC napisał(a):Oooo ale mi się trafiło,no to Vagabundo proszę(wiadomo w czyim wykonaniu) :D


Ok - ale Goranek :wink: musi poczekać aż Panie zakończą swoje propozycje :lol:
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2834
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 19.08.2012 22:32

Janusz Bajcer napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Oooo ale mi się trafiło,no to Vagabundo proszę(wiadomo w czyim wykonaniu) :D


Ok - ale Goranek :wink: musi poczekać aż Panie zakończą swoje propozycje :lol:

Witam Rodzinkę,
jak coś to TVS nadaje Koncert Gorana :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.08.2012 22:42

Witajcie:)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.08.2012 22:45

Dobra vecer :)

Dopiero wróciliśmy od znajomych z "pifka" , ale ostatni dzień przed odlotem to nie mogłem se odpuścić CRR. :D
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 19.08.2012 22:47

witamy

Info od Jacka

jeśli ktoś odbiera TVS to teraz telewizja ta retransmituje pamiętny koncert Gorana Karana, który miał miejsce w DMiT w Zabrzu :)

Miłego wieczorku - pozdrawiamy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 22:48

maniust napisał(a):Dobra vecer :)

Dopiero wróciliśmy od znajomych z "pifka" , ale ostatni dzień przed odlotem to nie mogłem se odpuścić CRR. :D


W taki razie przed odlotem możesz podać trzy piosenki :lol: :lol: :lol:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.08.2012 22:57

To może 3 x razy Mladen....... :oczko_usmiech: .......wybierz Januszku.

Bajzel mamy taki w pokoju że masakra.......nie wiadomo za co się wziąść .......na razie spakowane tylko "maska , rurka i płetwy" ....... , ale to najważniejsze ........ :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1944
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone