Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 23:01

maniust napisał(a):To może 3 x razy Mladen....... :oczko_usmiech: .......wybierz Januszku.

Już wybrałem :idea: jakie ... to po "Vagabundo" usłyszysz :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 23:17

cronaturki napisał(a):witamy

Info od Jacka

jeśli ktoś odbiera TVS to teraz telewizja ta retransmituje pamiętny koncert Gorana Karana, który miał miejsce w DMiT w Zabrzu :)


Jak ktoś TVS nie odbiera - to Gorana posłucha w CRR :idea: :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.08.2012 23:52

Dobra Kochani ja się zmywam :)

Jak dorwę neta gdzieś w Oludeniz , to pozdrowię rodzinkę i fotki zapodam w relacji , a jak nie to do usłyszenia 3 września. :)

Laku noć :papa: :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 23:55

Asiu i Mariuszu - miłego lotu i szczęśliwego lądowania :idea: :papa: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.08.2012 23:57

:papa:

Ja tez zmykam..

Niech Janiolki kolysza Rodzinke do snu .
Dzieki DJ Januszku za muzyczke...pora ...spac.. :smo:

Niezapomnianych wrazen kuzynie Mariuszu na holideju(tych samych pozytywnych oczywiscie:) i do..wrzesnia:) :hearts: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.08.2012 23:59

...choc.....akurat tak DJ gra..ze ...ciezko sie ''wylaczyc'':(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 00:03

agapi napisał(a):...choc.....akurat tak DJ gra..ze ...ciezko sie ''wylaczyc'':(


Jeszcze 2 x Skoro i 2 x Luky i ja się tez wyłączę :idea: .... jeszcze "želim te noacas" miedzy nimi :oczko_usmiech:
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5422
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 20.08.2012 00:11

:papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 00:31

Obrazek
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 20.08.2012 17:28

Hej Kochana rodzinko :)

Powoli już się z wami żegnam i przy okazji w tym temacie również ze wszystkimi , za pół godziny podjeżdza szwagier pod chalupę i jedziemy na lotnisko im "Lecha Wałęsy" w Gd.
Bawcie się dobrze , nie rozrabiajcie , słuchajcie Dj i do usłyszenia za 2 tyg. :) (chyba że gdzieś wifi dorwę w Turcji). :papa:

Pozdrav

Mariusz i Asia :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 20:58

Dobry wieczór Rodzinko :D - za chwilę włączam Radyjko :idea:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 20.08.2012 21:04

Włączam radyjko i jestem w szoku 8O
coś inaczej gra nam dziś.....o zmroku 8O

Witajcie :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 21:08

Witaj - jako pierwsza masz tradycyjnie trzy piosenki na życzenie :lol: :lol: :lol:

PS Pewnie wczorajsza ostatnia piosenka włączyła się jako pierwsza :wink:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 20.08.2012 21:13

Witam Rodzinkę :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 20.08.2012 21:14

Janusz Bajcer napisał(a):Witaj - jako pierwsza masz tradycyjnie trzy piosenki na życzenie :lol: :lol: :lol:

PS Pewnie wczorajsza ostatnia piosenka włączyła się jako pierwsza :wink:



Pewnie tak :wink: :D

zastanawiam się co wybrać ......i tak myślę, że może

Mladen Grdović i Torcida - Dalmatinac sam

Tedi Spalato - Dalmatinska pismo moja

a na koniec

Severina & Leo - Kreni

:D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1945
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone