maniust napisał(a):To może 3 x razy Mladen..............wybierz Januszku.
Już wybrałem

.png)
maniust napisał(a):To może 3 x razy Mladen..............wybierz Januszku.

.png)
cronaturki napisał(a):witamy
Info od Jacka
jeśli ktoś odbiera TVS to teraz telewizja ta retransmituje pamiętny koncert Gorana Karana, który miał miejsce w DMiT w Zabrzu
.png)



.png)
agapi napisał(a):...choc.....akurat tak DJ gra..ze ...ciezko sie ''wylaczyc'':(

.png)
.png)
.png)
.png)
Janusz Bajcer napisał(a):Witaj - jako pierwsza masz tradycyjnie trzy piosenki na życzenie![]()
![]()
![]()
PS Pewnie wczorajsza ostatnia piosenka włączyła się jako pierwsza
