yanopodkivano napisał(a):A ja może poproszę o linka do CRR, też bym coś posłuchał.
Pozzi
Serdecznie witamy nowego słuchacza CRR
.png)

.png)
Sylwetka napisał(a):Dziękuję za nutki![]()
Niestety muszę już uciekać![]()
![]()
Dobrej nocki Rodzinko
.png)
Miecia napisał(a):Mamy nowego kuzynaJanusza
Janusz Bajcer napisał(a):Miecia napisał(a):Mamy nowego kuzynaJanusza
Linki dostał, ale nie melduje czy już słucha
bblu napisał(a):agapi napisał(a):Witaj Kuzynko:)
Miło Cię widzieć Kasiu, a Sylwię już żegnamy
