Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 23:21

agapi napisał(a):DJ Januszu...ja tu musze troszke ''Ci poslodzic''....baaardzo ladne nutki dzisiaj leca!... :D


Co mam zrobić :oczko_usmiech: jak mnie się takie podobają :lol: :oczko_usmiech: :idea:

PS .. a leciały kiedyś brzydkie :?: :?:
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 732
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 20.08.2012 23:22

Rano 5.15......pobudka

Boże drogi - toć to jeszcze głęboka noc. :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 20.08.2012 23:23

:smo: :hearts: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2012 23:24

rbogi napisał(a):
Rano 5.15......pobudka

Boże drogi - toć to jeszcze głęboka noc. :wink:



...hmm...a ja myslalam ,ze Kuzyn tez ucieka.... :oops:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2012 23:26

Janusz Bajcer napisał(a):
agapi napisał(a):DJ Januszu...ja tu musze troszke ''Ci poslodzic''....baaardzo ladne nutki dzisiaj leca!... :D


Co mam zrobić :oczko_usmiech: jak mnie się takie podobają :lol: :oczko_usmiech: :idea:

PS .. a leciały kiedyś brzydkie :?: :?:


...o ile siegam pamiecia....nie!:)

..z tym ,ze jedne sie lubi bardziej inne mniej ...a za niektorymi sie nawet przepada:)
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 732
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 20.08.2012 23:28

a ja myslalam ,ze Kuzyn tez ucieka.

Nie nie , dla mnie jeszcze za wcześnie na spotkanie z Morfeuszem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2012 23:29

Laku noć Vama svima, koliko Vas u kući ima... :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2012 23:32

yanopodkivano napisał(a):Laku noć Vama svima, koliko Vas u kući ima... :)


:papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 23:32

Jole śpiewa jeszcze kilka piosenek w duetach :lol: a kto słucha - po jednej piosence podaje do jastuka :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2012 23:34

rbogi napisał(a):
a ja myslalam ,ze Kuzyn tez ucieka.

Nie nie , dla mnie jeszcze za wcześnie na spotkanie z Morfeuszem.


..tak tez ..mam:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2012 23:35

Janusz Bajcer napisał(a):Jole śpiewa jeszcze kilka piosenek w duetach :lol: a kto słucha - po jednej piosence podaje do jastuka :idea:


czyli ..powolutku jasieczka szykowac pora... :cry:
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 732
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 20.08.2012 23:37

Dla mnie - Klapa Swiety Juraj -"Bura"
:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 23:38

yanopodkivano napisał(a):Laku noć Vama svima, koliko Vas u kući ima... :)


Sutra glazba igra ... +/- 20:30 :papa:
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5422
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 20.08.2012 23:40

To ja proszę o "Dan po dan"-Gazde
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 23:41

agapi napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Jole śpiewa jeszcze kilka piosenek w duetach :lol: a kto słucha - po jednej piosence podaje do jastuka :idea:


czyli ..powolutku jasieczka szykowac pora... :cry:


U mnie budzik dzwoni o 6:00 :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1950
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone