Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2012 23:43

Janusz Bajcer napisał(a):
agapi napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Jole śpiewa jeszcze kilka piosenek w duetach :lol: a kto słucha - po jednej piosence podaje do jastuka :idea:


czyli ..powolutku jasieczka szykowac pora... :cry:


U mnie budzik dzwoni o 6:00 :idea:


a u mnie 6:10:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 23:45

"Bura" i "Dan po dan" już odszukane i dodane ...
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 732
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 20.08.2012 23:46

U mnie budzik dzwoni o 6:00

A ja sobie jeszcze przez godzinkę mogę śnić o słonecznej Chorwacji
:lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2012 23:49

rbogi napisał(a):
U mnie budzik dzwoni o 6:00

A ja sobie jeszcze przez godzinkę mogę śnić o słonecznej Chorwacji
:lol:


szczesliwiec!

..mnie zazwyczaj takie ''chorosci'' sie snia,ze cale szczescie iz nie moge godzinki dluzej spac...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 23:51

Kasiu, a gdzie Twoja piosenka :?: :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2012 23:53

Janusz Bajcer napisał(a):Kasiu, a gdzie Twoja piosenka :?: :oczko_usmiech:



poszla...spac.. :wink: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2012 23:57

Kto podaje piosenki :idea: od DJ -a bonusik :oczko_usmiech: czyli druga tego samego wykonawcy :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2012 23:59

Janusz Bajcer napisał(a):Kto podaje piosenki :idea: od DJ -a bonusik :oczko_usmiech: czyli druga tego samego wykonawcy :idea:


Kazaliste!:) :oczko_usmiech: prosze....:)i...dziekuje:)
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 732
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 21.08.2012 00:02

czyli druga tego samego wykonawcy

Hvala liepa!
:D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 00:06

agapi napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Kto podaje piosenki :idea: od DJ -a bonusik :oczko_usmiech: czyli druga tego samego wykonawcy :idea:


Kazaliste!:) :oczko_usmiech: prosze....:)i...dziekuje:)


Słowo się rzekło :wink: kobyłka u płota :wink: - dwie ballady dodane :idea:
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5422
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 21.08.2012 00:11

:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 00:17

ZAJEC napisał(a)::papa:


:papa: :hearts:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 00:18

Teraz dla tego co słucha :oczko_usmiech: ale nie pisze - 2 x MPT :lol: :lol:
jacky z DG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 959
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky z DG » 21.08.2012 00:24

Janusz Bajcer napisał(a):Teraz dla tego co słucha :oczko_usmiech: ale nie pisze - 2 x MPT :lol: :lol:

słucha ale pisze - jeno służbowo...
ale DJ - as Januszek podziw i szacun...
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 732
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 21.08.2012 00:24

2 x MPT

Również posłucham z największą przyjemnością :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1951
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone