Janusz Bajcer napisał(a):agapi napisał(a):Janusz Bajcer napisał(a):Jole śpiewa jeszcze kilka piosenek w duetacha kto słucha - po jednej piosence podaje do jastuka
czyli ..powolutku jasieczka szykowac pora...
U mnie budzik dzwoni o 6:00
a u mnie 6:10:)

.png)
.png)

.png)
