Miecia napisał(a):Janusz Bajcer napisał(a):Wczoraj śpiewały zespoły na "A" - dzisiaj zaśpiewają na "B"![]()
czyli: BerekiniBaruni
Big Blue
czyli.....uczymy się alfabetu......zerówka....albo gorzej......przedszkole
Zgaduj zgadule też się szykują
.... może nie dzisiaj .... ale na antenę wrócą 
.png)
.png)

.png)