Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 22:13

Miecia napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Wczoraj śpiewały zespoły na "A" - dzisiaj zaśpiewają na "B" :oczko_usmiech:

czyli: Berekini :lol: Baruni :lol: Big Blue :lol:


czyli.....uczymy się alfabetu......zerówka 8O....albo gorzej......przedszkole 8O


Zgaduj zgadule też się szykują :oczko_usmiech: .... może nie dzisiaj .... ale na antenę wrócą :idea:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 21.08.2012 22:16

Janusz Bajcer napisał(a):
czyli.....uczymy się alfabetu......zerówka 8O....albo gorzej......przedszkole 8O


Zgaduj zgadule też się szykują :oczko_usmiech: .... może nie dzisiaj .... ale na antenę wrócą :idea:[/quote]

z nowym rokiem szkolnym :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 22:20

Janusz Bajcer napisał(a):Wczoraj śpiewały zespoły na "A" - dzisiaj zaśpiewają na "B" :oczko_usmiech:

czyli: Berekini :lol: Baruni :lol: Big Blue :lol:


Bregovic też na B. Ale może jest be :?:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 21.08.2012 22:23

yanopodkivano napisał(a):
Bregovic też na B. Ale może jest be :?:



nie jestem pewna czy DJ ma go w szafie :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 22:25

Berekini przekazują mikrofony Baruni :oczko_usmiech: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 22:27

yanopodkivano napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Wczoraj śpiewały zespoły na "A" - dzisiaj zaśpiewają na "B" :oczko_usmiech:

czyli: Berekini :lol: Baruni :lol: Big Blue :lol:


Bregovic też na B. Ale może jest be :?:



Może nie "be" - ale jego "trąby" nie w moim typie. Mam chyba dwie jego piosenki.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 22:28

Witam i ja Rodzinke:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 22:30

Czabi czabi abu dabi - genialne. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 22:33

yanopodkivano napisał(a):Czabi czabi abu dabi - genialne. :D


Ca bi ca bi abu dabi :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 22:40

Hvala svima i laku noć :papa:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 21.08.2012 22:42

Miecia napisał(a):czyli.....uczymy się alfabetu......zerówka 8O....albo gorzej......przedszkole 8O


Mówią, że człowiek podobno z wiekiem dziecinnieje ale, żeby go tak od razu do przedszkola 8O :wink:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 21.08.2012 22:43

yanopodkivano napisał(a):Hvala svima i laku noć :papa:


Laku noć :papa:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 21.08.2012 22:44

Sylwetka napisał(a):
Miecia napisał(a):czyli.....uczymy się alfabetu......zerówka 8O....albo gorzej......przedszkole 8O


Mówią, że człowiek podobno z wiekiem dziecinnieje ale, żeby go tak od razu do przedszkola 8O :wink:


Toż to zasługa Janusza.....zaczął nas uczyć alfabetu......w dość szczególny sposób :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 21.08.2012 22:44

yanopodkivano napisał(a):Hvala svima i laku noć :papa:



Laku noć Kuzynie :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 22:48

Sylwetka napisał(a):
Miecia napisał(a):czyli.....uczymy się alfabetu......zerówka 8O....albo gorzej......przedszkole 8O


Mówią, że człowiek podobno z wiekiem dziecinnieje ale, żeby go tak od razu do przedszkola 8O :wink:


przed przedszkolem mamy jeszcze ...zlobek... :wink: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1954
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone