Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3457
Dołączył(a): 08.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolek » 21.08.2012 23:07

Zarobiona jestem :( Ale czytam Was i bawię sie równo słuchając hrvatskih nutek Janusza :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 23:07

Miecia napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Dobranoc Rodzinko ,do wyrka mi trzeba bo jutro daleka jazda przede mnie czeka :papa:


Jeszcze raz miłego wypoczynku.....pogody.....ducha - również -dla Ciebie i Zosi :D :papa:



To i ja sie pod tym podpisze :papa: :hearts:
jolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3457
Dołączył(a): 08.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolek » 21.08.2012 23:08

ZAJEC napisał(a):Dobranoc Rodzinko ,do wyrka mi trzeba bo jutro daleka jazda przede mnie czeka :papa:


Sretan put i dovidjenija :lol:
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5422
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 21.08.2012 23:09

Hvala lijepa djevojki :D
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 21.08.2012 23:10

agapi napisał(a):
Miecia napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Dobranoc Rodzinko ,do wyrka mi trzeba bo jutro daleka jazda przede mnie czeka :papa:


Jeszcze raz miłego wypoczynku.....pogody.....ducha - również -dla Ciebie i Zosi :D :papa:



To i ja sie pod tym podpisze :papa: :hearts:


I ja :papa: Spokojnego wypoczynku :papa:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 21.08.2012 23:11

Miecia napisał(a):Laku noć


Tak już :?: Laku noć :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 23:13

ZAJEC napisał(a):Hvala lijepa djevojki :D


DJ też Wam życzy nad drugim morzem dużo słodyczy :oczko_usmiech: :papa: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 23:15

ZAJEC napisał(a):Hvala lijepa djevojki :D



a nie.....''gwiazdki''... :? :lol:
:smo:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 23:17

Dobranoc Asiu i ..oczywiscie janiolek leci z Toba coby Ci sen slodki do podusi przyszykowac:) :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 23:19

agapi napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Hvala lijepa djevojki :D


a nie.....''gwiazdki''... :? :lol:
:smo:


Zbyszek już nie słucha - a ja czekam na dwie piosenki :lol: :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 23:21

Janusz Bajcer napisał(a):
agapi napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Hvala lijepa djevojki :D


a nie.....''gwiazdki''... :? :lol:
:smo:


Zbyszek już nie słucha - a ja czekam na dwie piosenki :lol: :idea:



odpowie po powrocie.. :wink:

..dwie piosenki...coz ...co prawda dzisiaj nie ..sroda ale ...ja bym Colonie poprosila...(niech kuzyn Raul zaluje, ze go dzisiaj nie ma:) :wink: )
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 23:26

agapi napisał(a):..dwie piosenki...coz ...co prawda dzisiaj nie ..sroda ale ...ja bym Colonie poprosila...(niech kuzyn Raul zaluje, ze go dzisiaj nie ma:) :wink: )


Colonia jest przewidziana jutro :wink: ale będzie na życzenie dzisiaj :lol:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 21.08.2012 23:30

Tak dziś pięknie DJ gra, że aż szkoda iść spać, ale głowa mi się kiwa.
"Jutro trzeba rano wstać bo Dubrownik, czeka" :oczko_usmiech: :wink:
Laku noć Rodzinko :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 23:35

Sylwetka napisał(a):Tak dziś pięknie DJ gra, że aż szkoda iść spać, ale głowa mi się kiwa.
"Jutro trzeba rano wstać bo Dubrownik, czeka" :oczko_usmiech: :wink:
Laku noć Rodzinko :papa:


dobrej nocki Sylwiula...czyli,ze jutro...poczytamy.... :lol: :papa: :hearts:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 23:37

Jola za Gorana :wink: chciała dwie Gorana :lol: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1956
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone