Miecia napisał(a):ZAJEC napisał(a):Dobranoc Rodzinko ,do wyrka mi trzeba bo jutro daleka jazda przede mnie czeka
Jeszcze raz miłego wypoczynku.....pogody.....ducha - również -dla Ciebie i Zosi![]()
.png)
agapi napisał(a):Miecia napisał(a):ZAJEC napisał(a):Dobranoc Rodzinko ,do wyrka mi trzeba bo jutro daleka jazda przede mnie czeka
Jeszcze raz miłego wypoczynku.....pogody.....ducha - również -dla Ciebie i Zosi![]()
To i ja sie pod tym podpisze![]()
Spokojnego wypoczynku 
.png)
ZAJEC napisał(a):Hvala lijepa djevojki


.png)
agapi napisał(a):ZAJEC napisał(a):Hvala lijepa djevojki
a nie.....''gwiazdki''...![]()
![]()
Janusz Bajcer napisał(a):agapi napisał(a):ZAJEC napisał(a):Hvala lijepa djevojki
a nie.....''gwiazdki''...![]()
![]()
Zbyszek już nie słucha - a ja czekam na dwie piosenki![]()
.png)
agapi napisał(a):..dwie piosenki...coz ...co prawda dzisiaj nie ..sroda ale ...ja bym Colonie poprosila...(niech kuzyn Raul zaluje, ze go dzisiaj nie ma:))
.png)

Sylwetka napisał(a):Tak dziś pięknie DJ gra, że aż szkoda iść spać, ale głowa mi się kiwa.
"Jutro trzeba rano wstać bo Dubrownik, czeka"![]()
![]()
Laku noć Rodzinko
