Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109232
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 21:28

ZAJEC napisał(a):Kocham brąz Asiu :wink:


No to co zapodajesz :?:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 21.08.2012 21:30

ZAJEC napisał(a):Kocham brąz Asiu :wink:


Rozumiem, że na skórze :wink: :lol:

Już wiem czemu byłeś na północy :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 21:30

Co prawda wczoraj były Arabeske, ale nie wiem czy było grane "Kad procvetu behari" (z Zabranjeno Pusenje) z filmu "Nafaka". Swoją drogą fajny film.
I może od tego pana

P1030384a [a].jpg


"Magdalena"

Pozzi :)
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 21.08.2012 21:31

Janusz Bajcer napisał(a):
Zadecydowane :wink: Srce nije kamen, Igra bez granica, Golubica



Piknie :lol:
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5422
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 21.08.2012 21:36

Miecia napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Kocham brąz Asiu :wink:


Rozumiem, że na skórze :wink: :lol:

Już wiem czemu byłeś na północy :wink:

Na skórze tyż , a co do północy to własnie w trakcie pakowania maneli jesteśmy i jutro rano wyjazd nad Bałtyk a po powrocie 3 dni odpoczynku i wypad nad Morze Czarne bo plan na ten rok to jest taki ,Żeby trzy morza zaliczyć i jedno jezioro(Firlej) :D
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5422
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 21.08.2012 21:38

Janusz Bajcer napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Kocham brąz Asiu :wink:


No to co zapodajesz :?:

Putujem tamo molim :lol:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 21.08.2012 21:41

ZAJEC napisał(a):Na skórze tyż , a co do północy to własnie w trakcie pakowania maneli jesteśmy i jutro rano wyjazd nad Bałtyk a po powrocie 3 dni odpoczynku i wypad nad Morze Czarne bo plan na ten rok to jest taki ,Żeby trzy morza zaliczyć i jedno jezioro(Firlej) :D


Ło matulu 8O .....którego banka obrobiłeś, że tak uciekasz :wink: :lol:

No tak......dziewczyny lubią brąz :wink:
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5422
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 21.08.2012 21:42

Miecia napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Na skórze tyż , a co do północy to własnie w trakcie pakowania maneli jesteśmy i jutro rano wyjazd nad Bałtyk a po powrocie 3 dni odpoczynku i wypad nad Morze Czarne bo plan na ten rok to jest taki ,Żeby trzy morza zaliczyć i jedno jezioro(Firlej) :D


Ło matulu 8O .....którego banka obrobiłeś, że tak uciekasz :wink: :lol:

No tak......dziewczyny lubią brąz :wink:

Nima to jak Amber Gold :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 21.08.2012 21:48

ZAJEC napisał(a):
Ło matulu 8O .....którego banka obrobiłeś, że tak uciekasz :wink: :lol:

No tak......dziewczyny lubią brąz :wink:

Nima to jak Amber Gold :wink:[/quote]

No tak......i wszystko jasne :? .......już wiadomo gdzie tych milionów szukać :wink:
A mówili, że do Niemiec wyleciały :wink: :lol:


To pakujcie się, pakujcie........i odpoczywajcie :D Jak da radę, to i za mnie :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109232
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 21:57

yanopodkivano napisał(a):"Magdalena"
Pozzi :)


Ja mam tytuł "Molitva za Magdalenu" - ale to chyba o to chodziło :wink:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 21.08.2012 21:58

Dobry wieczorek Rodzinko :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2012 21:59

Janusz Bajcer napisał(a):
yanopodkivano napisał(a):"Magdalena"
Pozzi :)


Ja mam tytuł "Molitva za Magdalenu" - ale to chyba o to chodziło :wink:

Jasne, że o to.
Puno Ti hvala, Gospon DJ :)
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 21.08.2012 22:00

ZAJEC napisał(a):Na skórze tyż , a co do północy to własnie w trakcie pakowania maneli jesteśmy i jutro rano wyjazd nad Bałtyk a po powrocie 3 dni odpoczynku i wypad nad Morze Czarne bo plan na ten rok to jest taki ,Żeby trzy morza zaliczyć i jedno jezioro(Firlej) :D


No, no niektórym to się powodzi :wink: :lol: Fajne takie wakacje :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109232
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2012 22:03

Wczoraj śpiewały zespoły na "A" - dzisiaj zaśpiewają na "B" :oczko_usmiech:

czyli: Berekini :lol: Baruni :lol: Big Blue :lol:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 21.08.2012 22:05

Janusz Bajcer napisał(a):Wczoraj śpiewały zespoły na "A" - dzisiaj zaśpiewają na "B" :oczko_usmiech:

czyli: Berekini :lol: Baruni :lol: Big Blue :lol:


czyli.....uczymy się alfabetu......zerówka 8O....albo gorzej......przedszkole 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1953
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone