ZAJEC napisał(a):Kocham brąz Asiu
No to co zapodajesz
.png)
ZAJEC napisał(a):Kocham brąz Asiu
.png)
Miecia napisał(a):ZAJEC napisał(a):Kocham brąz Asiu
Rozumiem, że na skórze![]()
![]()
Już wiem czemu byłeś na północy
.png)
ZAJEC napisał(a):Na skórze tyż , a co do północy to własnie w trakcie pakowania maneli jesteśmy i jutro rano wyjazd nad Bałtyk a po powrocie 3 dni odpoczynku i wypad nad Morze Czarne bo plan na ten rok to jest taki ,Żeby trzy morza zaliczyć i jedno jezioro(Firlej)
.png)
Miecia napisał(a):ZAJEC napisał(a):Na skórze tyż , a co do północy to własnie w trakcie pakowania maneli jesteśmy i jutro rano wyjazd nad Bałtyk a po powrocie 3 dni odpoczynku i wypad nad Morze Czarne bo plan na ten rok to jest taki ,Żeby trzy morza zaliczyć i jedno jezioro(Firlej)
Ło matulu.....którego banka obrobiłeś, że tak uciekasz
![]()
![]()
No tak......dziewczyny lubią brąz
.png)
ZAJEC napisał(a):
Ło matulu.....którego banka obrobiłeś, że tak uciekasz
![]()
![]()
No tak......dziewczyny lubią brąz
.png)
yanopodkivano napisał(a):"Magdalena"
Pozzi
Janusz Bajcer napisał(a):yanopodkivano napisał(a):"Magdalena"
Pozzi
Ja mam tytuł "Molitva za Magdalenu" - ale to chyba o to chodziło
.png)
ZAJEC napisał(a):Na skórze tyż , a co do północy to własnie w trakcie pakowania maneli jesteśmy i jutro rano wyjazd nad Bałtyk a po powrocie 3 dni odpoczynku i wypad nad Morze Czarne bo plan na ten rok to jest taki ,Żeby trzy morza zaliczyć i jedno jezioro(Firlej)
.png)
