Miecia napisał(a):yanopodkivano napisał(a):Hvala svima i laku noć
Laku noć Kuzynie
Dobrej nocki Kuzynie Januszu!:)
Miecia napisał(a):yanopodkivano napisał(a):Hvala svima i laku noć
Laku noć Kuzynie
.png)
Janusz Bajcer napisał(a):Pytanie - zagadka - kto był solistą zespołu Big Blue![]()

jolek napisał(a):WiadomoGoran
![]()
Witam późno, ale lepiej niż później
.png)
Miecia napisał(a):Janusz Bajcer napisał(a):Wczoraj śpiewały zespoły na "A" - dzisiaj zaśpiewają na "B"![]()
czyli: BerekiniBaruni
Big Blue
czyli.....uczymy się alfabetu......zerówka....albo gorzej......przedszkole

.png)
