Janusz Bajcer napisał(a):Miecia napisał(a):Janusz.....ale to pivo schłodzone ma być![]()
![]()
no tak.....nien dość, że schłodzone.....to WIELKIE
PS. ale ta pieskowa szybka
Miecia napisał(a):Piękne nutki....ale czas......
mówią, że w kupie....cieplej![]()
![]()
Laku noć Rodzinko![]()
Miecia napisał(a):rbogi napisał(a):Laku noć Rodzinko
Coś kuzynka szybko zmyka
Rano 5.15......pobudka

.png)
Miecia napisał(a):rbogi napisał(a):Laku noć Rodzinko
Coś kuzynka szybko zmyka
Rano 5.15......pobudka

