Sylwetka napisał(a):Witam Rodzinkę
Witaj - jako druga nasz tradycyjnie dwie piosenki na życzenie
.png)
Sylwetka napisał(a):Witam Rodzinkę
.png)
Janusz Bajcer napisał(a):Witaj - jako druga nasz tradycyjnie dwie piosenki na życzenie![]()
.png)
ZAJEC napisał(a):Witam w ten bardzo ciepły poniedziałkowy wieczór
.png)
yanopodkivano napisał(a):A ja może poproszę o linka do CRR, też bym coś posłuchał.
Pozzi
Janusz Bajcer napisał(a):yanopodkivano napisał(a):A ja może poproszę o linka do CRR, też bym coś posłuchał.
Pozzi
Witaj - linki podaję na GG lub na maila
.png)
yanopodkivano napisał(a):janusz_b22 (małpa)poczta.onet.eu
Pozdrav
