rbogi napisał(a):Dobry wieczór Familijo
Witam - a Tobie co zagrać na przywitanie
.png)
rbogi napisał(a):Dobry wieczór Familijo
rbogi napisał(a):DJ Januszek juz jedna nozka w lozku byl...
Toć to jeszcze młoda godzina
.png)
agapi napisał(a):cale szczescie ,ze Kuzynowstwo przybywa...bo DJ Januszek juz jedna nozka w lozku byl...![]()
a tak ..moze i tance beda...
Miecia napisał(a):Dobrze, że się jeszcze załapałam![]()
Niestety....nadmiar świeżego powietrza wciska mnie w jastuka![]()
![]()
Dobrej nocy życzę wszystkim![]()
