Janusz Bajcer napisał(a):piotrf napisał(a):Miecia napisał(a):Piotrze....Janusz obiecał, że do 1.00
Asiu , to może potańczyć jeszcze zdążymy![]()
Hmnie wiem co będzie grane w Opuzen 2012, bo sam słucham pierwszy raz
Dla chcącego . . . .
Tańczyłem już do muzyki poważnej Ferenza Liszta , to do każdej dam radę
Co do " fury wolnego " - jutro praca na mnie czeka , ale te kilka godzin po dziewiątej . . .

.png)
.png)
.png)


.png)