Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 19944
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.08.2012 00:34

Janusz Bajcer napisał(a):
piotrf napisał(a):
Miecia napisał(a):Piotrze....Janusz obiecał, że do 1.00 :D


Asiu , to może potańczyć jeszcze zdążymy :?: :D


Hm :wink: nie wiem co będzie grane w Opuzen 2012, bo sam słucham pierwszy raz :idea:


Dla chcącego . . . . :lol:

Tańczyłem już do muzyki poważnej Ferenza Liszta , to do każdej dam radę :lol: :wink:


Co do " fury wolnego " - jutro praca na mnie czeka , ale te kilka godzin po dziewiątej . . .
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 19944
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.08.2012 00:37

maniust napisał(a):Jakoś ta Cro muzyczka mnie dziś kręci . . .


Mariusz , a kiedy było inaczej :?: :wink:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 18.08.2012 00:37

Raul73 napisał(a):Bośnia tyż piękna - strasznie mnie tam ciągnie. Tyle, że ja w przyszłym roku wschodnią część atakuję: od Mostaru, przez Sarajevo, Tuzlę do Srebrenicy.


Piękna :!: Jak dla mnie najpiękniejszy odcinek od Banja Luki , doliną Vrbasu, później Neretwy po samo Opuzen. niezapomniane widoki. Tak, pojechać do BiH ale nie przejazdem, pozwiedzać, tylko te temperatury 8O czasami powalały.
Mostar zobaczyliśmy w drodze powrotnej :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.08.2012 00:39

Wiesz Piotrze......do muzyki Liszta jeszcze nie tańczyłam :?

Walce Straussa owszem :D

Jakiegoś czardasza.....ewentualnie :D

Z tańców.....pasodoble jakoś mi nie pasi.....ale reszta może być......dam jakos radę :wink:

Ale....żebyś nie był za bardzo zmęczony......a mnie światło razi....


Laku noć Rodzinko :D


Obrazek


:papa:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.08.2012 00:40

Sylwetka napisał(a):Mostar zobaczyliśmy w drodze powrotnej :wink:


W ubiegłym roku zwiedzaliśmy Mostar przy pełnej lampie - ponad 40 było :D :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 00:45

Janusz Bajcer napisał(a):W takim razie posłuchamy wspólnie nowych piosenek, bo ja ich też nie słyszałem :wink: :idea:


Opuzen 2012 cz.2 dzisiaj wieczorem :oczko_usmiech: :idea: a co przed snem Rodzinka sobie życzy. :?:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 18.08.2012 00:46

Miecia napisał(a):Laku noć Rodzinko :D
:papa:

Dobrej nocki Asiu :papa: :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 19944
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.08.2012 00:47

Sylwetka napisał(a): Tak, pojechać do BiH ale nie przejazdem, pozwiedzać, tylko te temperatury 8O czasami powalały.


Nam dały się we znaki nawet we wrześniu , ale prawdziwe piekło mieliśmy w Serbii - średnio 38 stopni ( w południe było ponad 40 )


Asiu , kolorowych snów :papa: ( tanecznych :wink: ) :papa:


Januszu , mogą zagrać Prljavcy :?: 8)
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 18.08.2012 00:48

Raul73 napisał(a):
Sylwetka napisał(a):Mostar zobaczyliśmy w drodze powrotnej :wink:


W ubiegłym roku zwiedzaliśmy Mostar przy pełnej lampie - ponad 40 było :D :D


Mówisz masz:
DSC_1103.jpg
:lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 00:50

piotrf napisał(a):Januszu , mogą zagrać Prljavcy :?: 8)


Nema pronlema :idea: :lol:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.08.2012 00:54

piotrf napisał(a):
Sylwetka napisał(a): Tak, pojechać do BiH ale nie przejazdem, pozwiedzać, tylko te temperatury 8O czasami powalały.


Nam dały się we znaki nawet we wrześniu , ale prawdziwe piekło mieliśmy w Serbii - średnio 38 stopni ( w południe było ponad 40 )



Piotr - jest gdzieś relacja z tego pobytu? W przyszłym roku planuję również Serbię i szukam usilnie róznych informacji.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.08.2012 00:55

A DJ-a uprzejmie poproszę dla mnie i dla wszystkich BiH-maniaków do snu... "Herzegovina" :D
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 18.08.2012 00:56

Połowica woła, na górę, więc zmykam :lol: Trzeba się słuchać, nie :wink: Dobrej nocki Rodzinko.
Dzięki za dzisiejsze nutki :D
Dosłucham do końca "inkoguto" :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 01:01

Raul73 napisał(a):A DJ-a uprzejmie poproszę dla mnie i dla wszystkich BiH-maniaków do snu... "Herzegovina" :D


OK ... i jeszcze Neretwa zaszumi :oczko_usmiech: :idea:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 01:04

Sylwetka napisał(a):Połowica woła, na górę, więc zmykam :lol:


Piętrowe łóżko macie :oczko_usmiech: Laku noć :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1939
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone