Janusz Bajcer napisał(a):15 marca czyli w przyszłym roku.
Janusz - Maniek miał na myśli piosenki na życzenie.
A ja jako drugi poproszę T. Bralic & Klapa Intrade:
"Croatio, iz duse te ljubim"
"Zora bila"
.png)
Raul73 napisał(a):Liczę na relację po powrocie.
Janusz Bajcer napisał(a):15 marca czyli w przyszłym roku.
.png)
Janusz Bajcer napisał(a):Jasna Zlokic 15 marca czyli w przyszłym roku.

.png)
Miecia napisał(a):Cieszę się Janusz, że mimo, iż Ivanka nie bardzo lubisz......to grasz
.png)
Sylwetka napisał(a):Janusz Bajcer napisał(a):Jasna Zlokic 15 marca czyli w przyszłym roku.
To tak jak i ja![]()
