Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 17.08.2012 22:55

Janusz Bajcer napisał(a):15 marca czyli w przyszłym roku.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Janusz - Maniek miał na myśli piosenki na życzenie. :wink: :wink:

A ja jako drugi poproszę T. Bralic & Klapa Intrade:
"Croatio, iz duse te ljubim"
"Zora bila"
:D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 22:59

Raul73 napisał(a):Liczę na relację po powrocie. :wink:

Hmmm.....wiesz jak to jest.....zapał do pisania jest....ale lenistwo (tu przyznam u mnie zwycięża) i brak czasu to różnie z tym bywa .....relacji z Tucepi 2011 , do tej pory nie skończyłem. :oops:
....ale na podręczny "bagaż" mam zamiar wcisnąć laptopa mojej Asi to , to może jak dorwę gdzieś wifi w Oludeniz , to skrobnę coś na żywo i "zajawkę" fotek zapodam :)
Janusz Bajcer napisał(a):15 marca czyli w przyszłym roku.

Januszku.....brat do spania a ty nam graj i pijta już! :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 23:03

Sylwetka napisał(a):Jaka starość 8O

Oooo to fajnie Sylwia (chyba tera nie pomyliłem), bo moja Asia zawsze "mój Stary" to , "mój Stary" tamto.......itd....... :roll:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 17.08.2012 23:08

Witam :D

choć chwilę posłucham z Wami :D
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8037
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 17.08.2012 23:10

Laku noć :papa:



:wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 17.08.2012 23:15

Cieszę się Janusz, że mimo, iż Ivanka nie bardzo lubisz......to grasz :lol:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 23:19

Miecia napisał(a):choć chwilę posłucham z Wami :D

Nie ma chwilę , słuchamy aż Dj nam padnie , albo jego brat! :D
.......a my musimy być twardzi! :mrgreen:

Gdzię moja Jasna......... i Rafała .......Klapa ?! :evil: :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 17.08.2012 23:21

Ja mogę też nie wytrzymać :wink: :lol:
Dzisiaj latający dzień miałam.....jedno auto kupione.....drugie sprzedane :lol:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 23:22

Ivan Zak - Dajem

Obrazek
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 17.08.2012 23:24

Mariusz.....to powyżej jest zagrzebiste :lol: :lol: :lol:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 17.08.2012 23:26

Janusz Bajcer napisał(a):Jasna Zlokic 15 marca czyli w przyszłym roku.


To tak jak i ja :lol: :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2012 23:37

Miecia napisał(a):Cieszę się Janusz, że mimo, iż Ivanka nie bardzo lubisz......to grasz :lol:


A kto powiedział, że nie lubię :wink:

Zaraz Jasna a potem Tomislav.

Już jestem przy kompie :idea:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2012 23:40

Sylwetka napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Jasna Zlokic 15 marca czyli w przyszłym roku.


To tak jak i ja :lol: :oczko_usmiech:


No to trzeba tą datę zapamiętać
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 17.08.2012 23:41

Sylwetka napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Jasna Zlokic 15 marca czyli w przyszłym roku.


To tak jak i ja :lol: :oczko_usmiech:


Opijemy, opijemy... :wink: :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 17.08.2012 23:43

Janusz Bajcer napisał(a):
Miecia napisał(a):Cieszę się Janusz, że mimo, iż Ivanka nie bardzo lubisz......to grasz :lol:


A kto powiedział, że nie lubię :wink:

:


sam rzekłeś :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1936
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone