Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.08.2012 00:04

maniust napisał(a):
Miecia napisał(a):ja jeszcze ciut posiedzę.....ale nie tak długo jak chłopcy :wink:

Asiu twój avatarek pokazuje że wyczymasz i dasz radę do kóńca! :lol:


hmmmm....jak Janusz tak będzie grał......
najpierw Ivanek
teraz Bojanek

:lol:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 18.08.2012 00:06

Ja też jeszcze posiedzę :D Jutro sobota :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 19944
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.08.2012 00:10

Pozdrawiam Rodzinkę :D
Jeszcze CRR gra , więc jestem 8)
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.08.2012 00:11

Piotrze....Janusz obiecał, że do 1.00 :D
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.08.2012 00:12

Sylwetka napisał(a):Ja też jeszcze posiedzę :D Jutro sobota :D


Sylwia, ty bierz się za relację, bo wolno cosik idzie... :wink: :wink: :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 00:14

:lol: Nova pjesma Vinko - Ispovid :lol:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 18.08.2012 00:19

Raul73 napisał(a):
Sylwetka napisał(a):Ja też jeszcze posiedzę :D Jutro sobota :D


Sylwia, ty bierz się za relację, bo wolno cosik idzie... :wink: :wink: :wink:


Wiem, wiem w takim tempie to i do grudnia do Borka nie dojedziemy :wink:

Rozumiesz, robię co mogę..... :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 19944
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.08.2012 00:20

Miecia napisał(a):Piotrze....Janusz obiecał, że do 1.00 :D


Asiu , to może potańczyć jeszcze zdążymy :?: :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.08.2012 00:23

piotrf napisał(a):
Miecia napisał(a):Piotrze....Janusz obiecał, że do 1.00 :D


Asiu , to może potańczyć jeszcze zdążymy :?: :D


No problem :wink: :lol:

Mariusz wprowadził jakiś taneczny klimat :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 00:24

piotrf napisał(a):
Miecia napisał(a):Piotrze....Janusz obiecał, że do 1.00 :D


Asiu , to może potańczyć jeszcze zdążymy :?: :D


Hm :wink: nie wiem co będzie grane w Opuzen 2012, bo sam słucham pierwszy raz :idea:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.08.2012 00:24

Janusz Bajcer napisał(a)::lol: Nova pjesma Vinko - Ispovid :lol:


Sie podoba :!: :mrgreen:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.08.2012 00:26

Sylwetka napisał(a):
Raul73 napisał(a):
Sylwetka napisał(a):Ja też jeszcze posiedzę :D Jutro sobota :D


Sylwia, ty bierz się za relację, bo wolno cosik idzie... :wink: :wink: :wink:


Wiem, wiem w takim tempie to i do grudnia do Borka nie dojedziemy :wink:

Rozumiesz, robię co mogę..... :wink:


Bośnia tyż piękna - strasznie mnie tam ciągnie. Tyle, że ja w przyszłym roku wschodnią część atakuję: od Mostaru, przez Sarajevo, Tuzlę do Srebrenicy.
Ostatnio edytowano 18.08.2012 00:27 przez Raul73, łącznie edytowano 1 raz
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.08.2012 00:26

Janusz Bajcer napisał(a):
piotrf napisał(a):
Miecia napisał(a):Piotrze....Janusz obiecał, że do 1.00 :D


Asiu , to może potańczyć jeszcze zdążymy :?: :D


Hm :wink: nie wiem co będzie grane w Opuzen 2012, bo sam słucham pierwszy raz :idea:


Jak na razie nie ma problemu z tańcem......bardzo taneczne są te crokawałki :P
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.08.2012 00:28

Miecia napisał(a):Mariusz wprowadził jakiś taneczny klimat :wink:

Jakoś ta Cro muzyczka mnie dziś kręci , że aż się spać nie chce tylko "siustać'" :lol:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.08.2012 00:31

maniust napisał(a):
Miecia napisał(a):Mariusz wprowadził jakiś taneczny klimat :wink:

Jakoś ta Cro muzyczka mnie dziś kręci , że aż się spać nie chce tylko "siustać'" :lol:


Toć Ty się teraz wyśpisz :P
Taka fura wolnego......
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1938
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone