maniust napisał(a):Miecia napisał(a):ja jeszcze ciut posiedzę.....ale nie tak długo jak chłopcy
Asiu twój avatarek pokazuje że wyczymasz i dasz radę do kóńca!
hmmmm....jak Janusz tak będzie grał......
najpierw Ivanek
teraz Bojanek
.png)
Raul73 napisał(a):Sylwetka napisał(a):Ja też jeszcze posiedzęJutro sobota
Sylwia, ty bierz się za relację, bo wolno cosik idzie...![]()
![]()
.png)
piotrf napisał(a):Miecia napisał(a):Piotrze....Janusz obiecał, że do 1.00
Asiu , to może potańczyć jeszcze zdążymy![]()
.png)
Sylwetka napisał(a):Raul73 napisał(a):Sylwetka napisał(a):Ja też jeszcze posiedzęJutro sobota
Sylwia, ty bierz się za relację, bo wolno cosik idzie...![]()
![]()
Wiem, wiem w takim tempie to i do grudnia do Borka nie dojedziemy
Rozumiesz, robię co mogę.....
.png)
Janusz Bajcer napisał(a):piotrf napisał(a):Miecia napisał(a):Piotrze....Janusz obiecał, że do 1.00
Asiu , to może potańczyć jeszcze zdążymy![]()
Hmnie wiem co będzie grane w Opuzen 2012, bo sam słucham pierwszy raz
