maniust napisał(a):Janusz Bajcer napisał(a):Kto jeszcze nie będzie spał, zapraszam - audycja potrwa do ok. 1 pierwszej.
Janusz groj i ino godoj !
Ja cekam , sucham i pacze !
Mam nie całe czy dni do odlotu , fakt że na komórę zgrałem se ze 200 CRR , ale co na żywo , to na żywo.
.....aha Dobra vecer
....i od razu podaję 3 x Jasna , Dj wybiera repertuar ........ oczywiście jeśli można i rodzinka pozwoli
Mariusz
a gdzie to kuzyn odlatuje?
Dobry wieczorek:)

.png)
.png)