Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.08.2012 21:09

maniust napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Kto jeszcze nie będzie spał, zapraszam - audycja potrwa do ok. 1 pierwszej.

Janusz groj i ino godoj !
Ja cekam , sucham i pacze !
Mam nie całe czy dni do odlotu , fakt że na komórę zgrałem se ze 200 CRR , ale co na żywo , to na żywo. :)

.....aha Dobra vecer :)

....i od razu podaję 3 x Jasna , Dj wybiera repertuar ........ oczywiście jeśli można i rodzinka pozwoli :)

Mariusz :)


a gdzie to kuzyn odlatuje?

Dobry wieczorek:)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 21:32

agapi napisał(a):a gdzie to kuzyn odlatuje?

Ponoć do "Raju" tylko Tureckiego :)
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 17.08.2012 21:41

Witam Rodzinkę :D
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 17.08.2012 21:42

maniust napisał(a):Ponoć do "Raju" tylko Tureckiego :)

Czyli zdrada :wink: :D
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 17.08.2012 21:54

Maniek, czyżbyś w tym roku "pohańbił" się all inclusicve? :D :D

A masz przygotowaną kasę na ewentualny powrót, jak ci biuro zbankrutuje? :wink: :wink:

Coś mi się wydaje, że dzisiaj będziemy tu o suchym pysku.... znaczy się, o suchych głośnikach siedzieć. :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 22:15

Sylwetka napisał(a):Czyli zdrada :wink: :D

Oj tam .......Bożenko zaraz zdrada........ :)
Raul73 napisał(a):Maniek, czyżbyś w tym roku "pohańbił" się all inclusicve? :D :D

A masz przygotowaną kasę na ewentualny powrót, jak ci biuro zbankrutuje? :wink: :wink:

Rafał kuzynie , ani się nie pohańbił , ani all.....poczytaj tu to się dowiesz ....już nawet podlinkowałem ci temacik od tego skąd ta Turcja , byś nie musiał czytać od początku. :)
Raul73 napisał(a):Coś mi się wydaje, że dzisiaj będziemy tu o suchym pysku.... znaczy się, o suchych głośnikach siedzieć. :wink:

No właśnie browar właśnie mi się skończył :evil: .....a do sklepu/stację mam 1 km.
U mnie szafa Cro muzy pełna .....więc gra w oczekiwaniu na CRR :)
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 17.08.2012 22:30

Witamy

zasiadamy i słuchamy :) tym razem w Real Player :)

Pozdrawiamy


A i S


PS nasza relacja z ostatnich wakacji naturystyczna-chorwacja-alpejska-austria-no-i-niemcy-t38631.html
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 17.08.2012 22:33

maniust napisał(a):
Sylwetka napisał(a):Czyli zdrada :wink: :D

Oj tam .......Bożenko zaraz zdrada........ :)


Dla Kuzyna mogę być i Bożeną, czego się nie robi dla Rodzinki :lol: :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 22:35

Sylwetka napisał(a):
maniust napisał(a):
Sylwetka napisał(a):Czyli zdrada :wink: :D

Oj tam .......Bożenko zaraz zdrada........ :)


Dla Kuzyna mogę być i Bożeną, czego się nie robi dla Rodzinki :lol: :wink:

Pomyliłem..... :oops:......ta starość ......proszę o wybaczenie. :oops:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2012 22:37

Zapraszam :lol: śpiewa wczorajsza Jubilatka :idea:

http://en.wikipedia.org/wiki/Neda_Ukraden
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 22:41

No dobra Januszku , a kiedy moja Jasna , do jasnej anielki :D
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 17.08.2012 22:42

Witamy DJ-a :D :D
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 17.08.2012 22:46

maniust napisał(a):Rafał kuzynie , ani się nie pohańbił , ani all.....poczytaj tu to się dowiesz ....już nawet podlinkowałem ci temacik od tego skąd ta Turcja , byś nie musiał czytać od początku. :)


Już poczytałem :D :D

Liczę na relację po powrocie. :wink:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 17.08.2012 22:53

maniust napisał(a):Pomyliłem..... :oops:......ta starość ......proszę o wybaczenie. :oops:


Ne ma problema :wink: :lol: Jaka starość 8O
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2012 22:54

Jasna Zlokic 15 marca czyli w przyszłym roku.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1935
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone