Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2012 22:13

agapi napisał(a):nieee...tak calkiem sam to nie.. :wink: :)

witajcie :D


Ach te awatarki :lol: znowu przeszły mnie ciarki :oczko_usmiech:

Jesteś trzecia wpisana w temacie - więc masz jedną piosenkę na życzenie :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.08.2012 22:17

Janusz Bajcer napisał(a):
agapi napisał(a):nieee...tak calkiem sam to nie.. :wink: :)

witajcie :D


Ach te awatarki :lol: znowu przeszły mnie ciarki :oczko_usmiech:

Jesteś trzecia wpisana w temacie - więc masz jedną piosenkę na życzenie :lol:



hmmm...to moze jakis janiol ....?! :)

...ciarki... :? :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2012 22:21

Pino & Denis - Plavi andjele :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.08.2012 22:30

Janusz Bajcer napisał(a):Pino & Denis - Plavi andjele :lol:



...sie mi podoba...bardzo :!: :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2012 00:19

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2012 22:11

..a co tu dzisiaj tak...cichutenko.... :? :(
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 16.08.2012 22:37

Witam rodzinkę, ale.... nic nie słychać :cry: :cry:

Cześć Agapi - całe wieki cię tu nie było!

Co to za laska w twoim avatarku? :wink: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2012 22:46

Raul73 napisał(a):Witam rodzinkę, ale.... nic nie słychać :cry: :cry:

Cześć Agapi - całe wieki cię tu nie było!

Co to za laska w twoim avatarku? :wink: :wink:



Milo Cie widziec :D

DJ Janusz az ciarek dostal wczoraj :lol: :wink:
a dzisiaj chyba nici ze sluchania...chyba do Mieci w gosci trza isc.. :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2012 22:49

agapi napisał(a):..a co tu dzisiaj tak...cichutenko.... :? :(


Brat w gości na 3 dni przyjechał, więc w CRR cicho, ale w domu głośno :lol:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 16.08.2012 22:52

Albo z prywatnej kolekcji coś zapodać, bo tak przy niemych głośnikach głupio siedzieć :D :D
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 16.08.2012 22:53

Janusz Bajcer napisał(a):
agapi napisał(a):..a co tu dzisiaj tak...cichutenko.... :? :(


Brat w gości na 3 dni przyjechał, więc w CRR cicho, ale w domu głośno :lol:


Usprawiedliwiamy :wink: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2012 23:02

no skoro gosci DJ gosci to ...rzecz jasna...w pelni usprawiedliwiony...tylko...jak ktos sie uzaleznil..to tak ciezko na odwyku... :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2012 20:05

Goście dalej w domu, wiec audycja najwcześniej może być o 22-giej lub kilka minut później.

Kto jeszcze nie będzie spał, zapraszam - audycja potrwa do ok. 1 pierwszej.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 20:47

Janusz Bajcer napisał(a):Kto jeszcze nie będzie spał, zapraszam - audycja potrwa do ok. 1 pierwszej.

Janusz groj i ino godoj !
Ja cekam , sucham i pacze !
Mam nie całe czy dni do odlotu , fakt że na komórę zgrałem se ze 200 CRR , ale co na żywo , to na żywo. :)

.....aha Dobra vecer :)

....i od razu podaję 3 x Jasna , Dj wybiera repertuar ........ oczywiście jeśli można i rodzinka pozwoli :)

Mariusz :)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 17.08.2012 21:07

Witam rodzinkę i również czekam na jakieś nutki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1934
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone