agapi napisał(a):nieee...tak calkiem sam to nie..![]()
witajcie
Ach te awatarki
Jesteś trzecia wpisana w temacie - więc masz jedną piosenkę na życzenie
.png)
agapi napisał(a):nieee...tak calkiem sam to nie..![]()
witajcie
Janusz Bajcer napisał(a):agapi napisał(a):nieee...tak calkiem sam to nie..![]()
witajcie
Ach te awatarkiznowu przeszły mnie ciarki
![]()
Jesteś trzecia wpisana w temacie - więc masz jedną piosenkę na życzenie
Janusz Bajcer napisał(a):Pino & Denis - Plavi andjele
Raul73 napisał(a):Witam rodzinkę, ale.... nic nie słychać![]()
![]()
Cześć Agapi - całe wieki cię tu nie było!
Co to za laska w twoim avatarku?![]()
![]()
.png)
agapi napisał(a):..a co tu dzisiaj tak...cichutenko....![]()
.png)
.png)
Janusz Bajcer napisał(a):Kto jeszcze nie będzie spał, zapraszam - audycja potrwa do ok. 1 pierwszej.
