.png)
agapi napisał(a):Dobry wieczorek:)
.png)
maniust napisał(a):No nareszcie moja ljubav pjeva........hvala Dj.
.png)
Miecia napisał(a):Janusz Bajcer napisał(a):Miecia napisał(a):Cieszę się Janusz, że mimo, iż Ivanka nie bardzo lubisz......to grasz
A kto powiedział, że nie lubię![]()
:
sam rzekłeś
.png)
