Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 23:43

No nareszcie moja ljubav pjeva........hvala Dj. :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2012 23:45

agapi napisał(a):Dobry wieczorek:)


Dla trzeciej na pudle :wink: raz Prljavo Kazaliste :idea: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2012 23:47

maniust napisał(a):No nareszcie moja ljubav pjeva........hvala Dj. :)


Neda i Ivanek śpiewali
jak my jeszcze w karty grali. :lol:

Nie było czasu szukać i dodawać :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 23:48

"Dodji u mali kaffe"

Obrazek

......ehhhhh zajebiaszcze nutki ......aż się nogi rwą...... :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 17.08.2012 23:49

maniust napisał(a):"Dodji u mali kaffe"

Obrazek

......ehhhhh zajebiaszcze nutki ......aż się nogi rwą...... :D



Roztyniałeś się dziś :wink: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2012 23:50

Miecia napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Miecia napisał(a):Cieszę się Janusz, że mimo, iż Ivanka nie bardzo lubisz......to grasz :lol:


A kto powiedział, że nie lubię :wink:

:


sam rzekłeś :lol:


To chyba jakiś inny Ivanek musiał być :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 17.08.2012 23:52

Janusz Bajcer napisał(a):
To chyba jakiś inny Ivanek musiał być :wink:


Wiem, wiem, ludzie się zmieniają :wink: :lol:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 23:53

Miecia napisał(a):Roztyniałeś się dziś :wink: :lol:

Ot tak jakoś przed urlopem (a raczej już na) Asiu :mrgreen:
......i dlatego pewnie się gęba cieszy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2012 23:53

Kto i do której słucha :?: ... bo nie wiem co mam szykować do grania :wink:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 17.08.2012 23:54

Ja mam wolne - siedzę do bólu :D :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 17.08.2012 23:55

maniust napisał(a):
Miecia napisał(a):Roztyniałeś się dziś :wink: :lol:

Ot tak jakoś przed urlopem (a raczej już na) Asiu :mrgreen:
......i dlatego pewnie się gęba cieszy.



wcale się nie dziwię.....no i ten wyjazd....czy raczej wylot :wink: :P
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2012 23:56

Janusz Bajcer napisał(a):Kto i do której słucha :?: ... bo nie wiem co mam szykować do grania :wink:

Ja słucham Janusz aż do 'Prije sna" ......a szykować ......Dalmatynskie nutki :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.08.2012 00:01

ja jeszcze ciut posiedzę.....ale nie tak długo jak chłopcy :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.08.2012 00:02

Miecia napisał(a):ja jeszcze ciut posiedzę.....ale nie tak długo jak chłopcy :wink:

Asiu twój avatarek pokazuje że wyczymasz i dasz radę do kóńca! :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 00:03

W takim razie posłuchamy wspólnie nowych piosenek, bo ja ich też nie słyszałem :wink: :idea:
Załączniki:
702295_Opuzen 2012.JPG
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1937
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone