Raul73 napisał(a):
Piotr - jest gdzieś relacja z tego pobytu? W przyszłym roku planuję również Serbię i szukam usilnie róznych informacji.
Jest trochę Tu
Miało być znacznie więcej ale coś musiało zostać na "kiedyś"
Kolorowych snów Sylwio
Januszu , dziękuję za Prljavcow

.png)
.png)
. ... i prije sna ...
.png)

.png)
