Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 19944
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.08.2012 01:05

Raul73 napisał(a):
Piotr - jest gdzieś relacja z tego pobytu? W przyszłym roku planuję również Serbię i szukam usilnie róznych informacji.


Jest trochę Tu
Miało być znacznie więcej ale coś musiało zostać na "kiedyś" :lol:


Kolorowych snów Sylwio :papa:


Januszu , dziękuję za Prljavcow :D :D :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 01:19

Przed snem 4 rozmaryny :oczko_usmiech: . ... i prije sna ... :papa:
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 18.08.2012 01:20

dziękujemy za dzisiejsze granie :)

dobranoc
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.08.2012 01:23

Również dziękuję za piękne dzisiejsze nutki!

Dobranoc rodzince :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 19944
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.08.2012 01:33

Dziękuję za muzyczkę :D

Laku noć :papa: :papa: :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 01:34

Obrazek
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 18.08.2012 01:35

Dołączę się, pewnie tylko na chwilę - ale warto!

Pozdrawiam wszystkich :wink:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 18.08.2012 01:38

Dobranoc :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 22:01

Obrazek

Zapraszam na cześć drugą

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.08.2012 22:34

..cronutki leca..:)

Witam Rodzinke:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 22:38

agapi napisał(a):..cronutki leca..:)

Witam Rodzinke:)


Witaj Kasiu :D

Pierwsza się witasz - mimo że pierwsza nie słuchasz - trzy piosenki do podania masz :lol: :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.08.2012 22:44

jezeli mozna to niech mi DJ Januszek podesle trzy janioly ..wedlug uznania:)

tak tutaj cichutenko ,ze juz zwatpilam czy DJ tylko sobie gra... :? :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 22:49

agapi napisał(a):jezeli mozna to niech mi DJ Januszek podesle trzy janioly ..wedlug uznania:)

tak tutaj cichutenko ,ze juz zwatpilam czy DJ tylko sobie gra... :? :wink:

Słuchają tylko się nie przyznają :oczko_usmiech:
Słucham z ciekawością, bo piosenek pierwszy raz słucham.

Ok, trzy janioły - od Pani, od Pana i od Duetu :idea: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.08.2012 22:57

moze zatrzepoca janielskimi skrzydlami....dla ..ochlody :wink:
( u mnie grzalo dzisiaj jakby sie sloneczko zapomnialo...:(masakra )
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2012 23:00

agapi napisał(a):moze zatrzepoca janielskimi skrzydlami....dla ..ochlody :wink:
( u mnie grzalo dzisiaj jakby sie sloneczko zapomnialo...:(masakra )


Widocznie chorwackie słoneczko przyjechało za Tobą na Wyspy :oczko_usmiech: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1940
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone