Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Cel - Dubrovnik - nie ważne jak...cz. 2

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.08.2013 08:22

karolka_malbork napisał(a):Mam pytanko :) Którą trasę zwiedzaliście na Plitwickich? Wybieramy się we wrześniu, więc chyba nie będzie dzikich tłumów.

Witam w moich niskich progach.
:)

Wybraliśmy wariant ze startem z parkingu nr 2
Trasa F poszerzona o: Gradinsko Jezero, wodospady: Galovački, Batinovački i Kozjački-czyli trochę z tras C, E, H.

We wrześniu na pewno nie będzie dzikich tłumów.

Pozdrawiam
chmielu94
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) chmielu94 » 18.05.2015 12:39

Właśnie opracowałem dalszy plan a dokładnie dojazd z Plitvic południe. Myślałem żeby pojechać najpierw droga 1 na Gracac następnie 27 na Obrovac i w lewo przez Medvida, Parcic, Kistanje, Deruske, Skradin i Sibeniku już wjechać na autostradę. Ewentualnie jeszcze zachodzyć o Trogir, Omis. Podobno bardzo ciekawa krajoznawczo trasa, wiadomo że z aurostrady zbyt wiele się nie zobaczy dlatego jeśli będzie czas a na pewno będzie bo planuje z Plitvic wyjechać ok 6 rano chcielibyśmy przejechać tak jak napisałem powyżej. Jechał ktoś tak?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Cel - Dubrovnik - nie ważne jak...cz. 2 - strona 80
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019