Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Casamundo - opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MoonGirl
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.04.2010
Casamundo - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) MoonGirl » 09.04.2010 14:26

Witam
Czy ktoś korzystał z ich oferty? Pytam, ponieważ chcą przelew całości za wynajem i troszkę się boję. Do Chorwacji wybieram się pierwszy raz, pierwszy raz też organizuję wszystko sama na własną rękę.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.04.2010 14:43

Wpisz opje "szukaj" i wyskoczy Ci parę apartamentów.
Dalej dopytaj w tematach.
Pzdr
Martulka
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martulka » 27.05.2010 13:22

Ja zapłaciłam za załość i wczoraj otrzymałam dokunenty najmu, przysłali mi również mapę Chorwacji i przewodnik turystyczny. Wyjeżdżamy 25.06 do Bibinje okolice Zadaru. Czy nasz domek będzie taki jak w ofercie tego nie wiem, napisze jak wróce. Jak do tej pory kontakt z biurem Casamundo przebiegał pomyślnie. Do Chorwacji jedziemy trzeci raz, ale pierwszy raz z małymi dziećmi więc dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z Casamundo. Do tej pory jeździliśmy w "ciemno".
Karol172
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol172 » 04.06.2010 10:50

Ja też rezerwowałem na Casamundo, wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, a dosyć późno przypomniało nam się w tym roku, że chcemy coś rezerwować ;-) Wyjeżdżam za tydzień i spędzamy z rodzinką 2 tygodnie na Korculi. Dostałem wszystkie dokumenty na czas, nawet kontaktowałem się już z właścicielem domku. Polecam firmę!
outsider
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) outsider » 04.06.2010 14:05

Podana tam cena jest za osobę/łóżko, czy cały apartament?
Martulka
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martulka » 23.06.2010 11:14

outsider napisał(a):Podana tam cena jest za osobę/łóżko, czy cały apartament?



Cena jest podana za całość a ilość osób jest podana w danej ofercie.
Martulka
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martulka » 08.07.2010 18:01

Martulka napisał(a):Ja zapłaciłam za załość i wczoraj otrzymałam dokunenty najmu, przysłali mi również mapę Chorwacji i przewodnik turystyczny. Wyjeżdżamy 25.06 do Bibinje okolice Zadaru. Czy nasz domek będzie taki jak w ofercie tego nie wiem, napisze jak wróce. Jak do tej pory kontakt z biurem Casamundo przebiegał pomyślnie. Do Chorwacji jedziemy trzeci raz, ale pierwszy raz z małymi dziećmi więc dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z Casamundo. Do tej pory jeździliśmy w "ciemno".


Witam serdecznie wczoraj wróciliśmy z Chorwacji domek zareaerwowaliśmy przez "casamundo" wszystko było w jak najlepszym porządku opis domku w ofercie był idenntyczny jak w rzeczywistości a właściciele domku super pozytywnie nastawieni na gości z polski. Od razu po przyjeździe zostaliśmy zaproszeni na kawę i rakiję a na odjezdne dzieci dostały paczki ze słodyczami i my oczywiście 1,5 litra najsłynniejszej chorwackiej rakij. Tak więc CASAMUNDO polecam w 100% :lol:
tkuc
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkuc » 12.01.2011 22:44

Witam,

w tym roku wybieramy się drugi raz do CRO, ale pierwszy raz chcemy skorzystać z usługi casamundo i zostać na północy. Martulka, czy możesz podać numer lokalu, który wynajmowałaś?
Jak wyglądała plaża w okolicy Bibinje? Domek, który sobie upatrzyliśmy położony jest około 1 km od "podobno" piaszczystej plaży... Jak z czystością? Czy okolica jest dziecio-przyjazna?

Z góry dziękuję za informacje.

Pozdrawiam serdecznie
Stokrotka9
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stokrotka9 » 24.01.2011 13:51

Ja też wybieram się do Bibinje z Casamundo. To już kolejny nasz wyjazd przez to biuro, jak dotąd nie możemy narzekać. Znajomi byli w zeszłym roku w apartamencie 377773 i byli baaardzo zadowoleni. Plaża jest w odległości kilku minut spacerkiem, pomieszczenia czyste i zadbane, miła i pomocna właścicielka częstująca smakołykami :-) Ale radzą jechać samochodem lub wynająć auto na miejscu, żeby było można więcej pozwiedzać.
markasyt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 342
Dołączył(a): 25.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) markasyt » 24.01.2011 23:13

Byłem dwa razy z Casamundo. Raz - w Chorwacji, a raz w Czechach. Wszystko w porządku. Przed wyjazdem do Chorwacji mając już rezerwację w Casamundo z ciekawości odwiedziłem biuro podróży " w realu". Porównywalna propozycja kosztowała ponad dwukrotnie więcej niż cena jaką zapłaciłem. Myślę,że to jakiś argument do dyskusji na temat rezerwowac' czy jechac' w ciemno.
Martulka
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martulka » 14.02.2011 14:58

tkuc napisał(a):Witam,

w tym roku wybieramy się drugi raz do CRO, ale pierwszy raz chcemy skorzystać z usługi casamundo i zostać na północy. Martulka, czy możesz podać numer lokalu, który wynajmowałaś?
Jak wyglądała plaża w okolicy Bibinje? Domek, który sobie upatrzyliśmy położony jest około 1 km od "podobno" piaszczystej plaży... Jak z czystością? Czy okolica jest dziecio-przyjazna?

Z góry dziękuję za informacje.

Pozdrawiam serdecznie




nr.obiektu 478295 z tego co wiem to w bibinje nie ma piaszczystej plaży a byłam tam 3 razy, przynajmniej ja na takiej nie byłam. Na plaży jest czysto, 2-3 razy dziennie widziałam pana który chodził i zbierał śmieci. A jeśli chodzi o dzieci to moje się nie nudziły, istnienie ciepłej wody i kamyszków im wystarczało, jest takie miejsce na plaży gdzie rosną takie nieduże drzewka-które dają jakiś cień, przy dzieciach dobre rozwiązanie. Pozdrawiam w razie pytań pisz, postaram się odpowiedzieć.
Mirkus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 29.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirkus » 29.03.2011 20:19

Witam. Znalazłem to forum, przeczytałem już sporo, naprawdę kopalnia wiedzy. Ale mam konkretna sprawę : Chciałbym poznać jeszcze kilka opinii osób , które były z Casamundo w Chorwacji. Czy wszystko było w porządku i nikt nie żądał innych opłat od podanych na rachunku od nich? No i niepokoi mnie trochę to, że trzeba wpłacić całość przed wyjazdem. Jestem przed wpłatą zaliczki i ciągle się waham..W zeszłym roku byłem z Adriatic.hr ze Splitu i dopłcić można było już na miejscu.
maslak999
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 29.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslak999 » 30.03.2011 10:53

Martulka napisał(a):
tkuc napisał(a):Witam,

w tym roku wybieramy się drugi raz do CRO, ale pierwszy raz chcemy skorzystać z usługi casamundo i zostać na północy. Martulka, czy możesz podać numer lokalu, który wynajmowałaś?
Jak wyglądała plaża w okolicy Bibinje? Domek, który sobie upatrzyliśmy położony jest około 1 km od "podobno" piaszczystej plaży... Jak z czystością? Czy okolica jest dziecio-przyjazna?

Z góry dziękuję za informacje.

Pozdrawiam serdecznie




nr.obiektu 478295 z tego co wiem to w bibinje nie ma piaszczystej plaży a byłam tam 3 razy, przynajmniej ja na takiej nie byłam. Na plaży jest czysto, 2-3 razy dziennie widziałam pana który chodził i zbierał śmieci. A jeśli chodzi o dzieci to moje się nie nudziły, istnienie ciepłej wody i kamyszków im wystarczało, jest takie miejsce na plaży gdzie rosną takie nieduże drzewka-które dają jakiś cień, przy dzieciach dobre rozwiązanie. Pozdrawiam w razie pytań pisz, postaram się odpowiedzieć.






Byliśmy z żoną w Bibinje bardzo spokojna miejscowość. Apartamenty od 2 do 5 osób. Do plaży najbliższej z 400 m Woda czysta ale plaże sa kamieniste. Trzeba isc troszkę dalej w kierunku zadaru tam są takie betonowe zatoczki i bardzo dużo osób było z dziećmi. Podaje namiar na kwatery adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl a co do cen to w zaleznosci od terminu i zawsze mozna sie z Mirą dogadać. w Tamtym roku było od 12-15 E za osobę a dzieci połowę w zależności w jakim wieku.
Karol172
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.06.2010
Casamundo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol172 » 31.03.2011 11:25

W zeszłe lato spędziliśmy z rodzinką 2 tygodnie na Korculi. Sama rezerwacja przez Casamundo przebiegła błyskawicznie i bez problemów, a dom przekroczył nasze oczekiwania. Cisza, spokój, dużo zieleni i wspaniałe widoki. W ciemno jechać nie radzę... W sezonie ciężko coś znaleźć, a wątpię, że będzie taniej. W tym roku ruszamy na Włochy, ale jeszcze nie podjęliśmy decyzji czy będziemy zwiedzać Rzym czy Toskanię czy może Sycylię. Trudna decyzja, jeśli ma się tylko tydzień urlopu :roll:
@ Mirkus, my musieliśmy zapłacić na miejscu tylko kaucję 200 Euro, ale właściciel wszystko nam oddał w dniu wyjazdu, ani za wodę ani za prąd ani nawet klimatycznej nie pobrał, czyli tak jak mnie poinformowano na infolinii.
Mirkus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 29.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirkus » 03.07.2011 19:33

No i już po urlopie... Mimo pewnych obaw, Casamundo się sprawdziło. Trochę miałem obawy z powodu żądania całej kasy od razu, ale wszystko tam zadziałało sprawnie. Przed wyjazdem otrzymałem parę przydatnych informacji ( wprawdzie to z automatu, ale i tak fajnie).
A więc teraz sam mogę polecić, że działa.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone