Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.08.2006 02:25

Niech się koleżanka Jola tak nie denerwuje, W końcu kto wie może i w Chorwacji sie spotkamy , a miło by było napewno i mnie i koledze Andrzejowi
Pietrek07
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pietrek07 » 17.08.2006 12:28

właśnie wróciliśmy z Orasaca. Byłem tam z rodzinką od 01 do 13 sierpnia. Dziękuję wszystkim którzy pozytywnie pisali o tym kampie bo w pierwszej wersji miałem zamiar jechać do Molunatu ale mnie przekonaliście do Maslinki. Wrażenia bardzo pozytywne - co do kampu, morza i plaży. Okazało się że po okolicy da się też jeździć rowerem - wąskie puste asfaltowe drogi po górach - zaznaczam że nie najłatwiejsze. To był pierwszy urlop w Chorwacji i bardzo udany - pozdrowienia i do zobaczenia za rok
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 17.08.2006 13:00

Czyli musiałes sie natknąć na familę E.Zetki... własnie sie zastanawiałam czy już wróciła, bo cisza w eterze.
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 17.08.2006 14:45

mama_Kapiszonka napisał(a):Czyli musiałes sie natknąć na familę E.Zetki... własnie sie zastanawiałam czy już wróciła, bo cisza w eterze.


E.Zetka ma w kalendarzu wyjazdowym zaznaczone, że będzie do 19.08. więc musimy jeszcze na Nią poczekać. :papa:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 17.08.2006 14:47

Zetke pewnie słynne orasackie żmije połknęły w całości ewentualnie dostała zawału na ich widok :lol: :wink:
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 17.08.2006 14:48

Pietrek07 napisał(a):właśnie wróciliśmy z Orasaca. Byłem tam z rodzinką od 01 do 13 sierpnia. Dziękuję wszystkim którzy pozytywnie pisali o tym kampie bo w pierwszej wersji miałem zamiar jechać do Molunatu ale mnie przekonaliście do Maslinki. Wrażenia bardzo pozytywne - co do kampu, morza i plaży. Okazało się że po okolicy da się też jeździć rowerem - wąskie puste asfaltowe drogi po górach - zaznaczam że nie najłatwiejsze. To był pierwszy urlop w Chorwacji i bardzo udany - pozdrowienia i do zobaczenia za rok


Witam w kraju i cieszę się, że wróciliście z Masliny zadowoleni, bo tam naprawdę może się podobać!!!! :papa:
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 17.08.2006 15:21

Maciej napisał(a):Zetke pewnie słynne orasackie żmije połknęły w całości ewentualnie dostała zawału na ich widok :lol: :wink:


Spoko, są już w Kielcowie. Fartem ich zastałam na kilka km przed domem. Jak się otząsną po rozłące z Cro to pewnie napiszą.

Chyba nie omieszkam zajerzeć w to cudowne miejsce...przecież będę o rzut kamieniem od Orasaca.
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 18.08.2006 09:28

Chyba nie omieszkam zajerzeć w to cudowne miejsce...przecież będę o rzut kamieniem od Orasaca

Nadal nie pojmuję ,dlaczego Pod Maslinom
... to cudowne miejsce...
.
Co tam jest takiego cudownego ? Inaczej , kto tam jest taki cudowny ? :wink:
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 18.08.2006 11:39

No właśnie - jak pojadę to ...sie dowiem (czyt: potwierdzę/zaneguję, zweryfikuję, wydam osąd, uśmieję sie po pachy, zarezerwuję miejsce na AD 2007 ktow iec co się stanie) :-)
Pietrek07
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pietrek07 » 18.08.2006 14:48

mama_Kapiszonka napisał(a):Czyli musiałes sie natknąć na familę E.Zetki... własnie sie zastanawiałam czy już wróciła, bo cisza w eterze.


A tak zgadza się, spotkaliśmy się. Od E.Zetki mam muzyczkę Thomsona - niezły klimat na powrót. Tylko trzeba raczej wyciszać na granicach bo teksty mają chyba dość nacjonalistyczne :D Dzięki!!!
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 19.08.2006 18:21

No więc jestem :lol: I żadne żmije mnie zjadły Maciejku, bo żadnej nie spotkałam :lol: Naprawdę!!! Było jak zwykle cudnie :lol: Bożo i Mirko pomocni jak zwykle. Na Węgrzech przypomnieliśmy sobie, że nie wzięliśmy zasilacza do lodówki, ale jak zwykle było: ne ma problema :lol: Pożyczyli nam prostownik. Kamp został powiększony o spory kawałek, także ludzi było trochę. Ale za to dzieci miały dużo torarzystwa. Ogólnie było super i...no cóż, mam zarezerwowane to samo miejsce na przyszły rok :lol: :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.08.2006 22:25

e.zetka napisał(a):....... i...no cóż, mam zarezerwowane to samo miejsce na przyszły rok :lol: :lol: :lol:

No cóż - pryszcz Zetka :wink: tylko 360 dni zostało... :lol: :lol:
Pozdravki
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 21.08.2006 16:51

z forum o Cro na gazecie.pl wynika, że (tu cytat:) Wróciłem 16.08.06 z bardzo smutną wiadomością,cały obiekt został sprzedany i w miejscu kampingu powstaną dwa hotele.Remont który trwał od ubiegłego roku był zapowiedzią zmian.Ostatni sezon kampingu RUDINE SZKODA

Czyli można liczyć się z jeszcze większym najazdem na oliwkowy camp w przyszłoroczne wakacje
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 21.08.2006 17:41

No cóż, w takim razie camping pod Maslinom pobije rekord popularnosci. Dlaczego - to chyba nie musze tłumaczyc kolezanko Kapiszonko. :lol: Pozdrawiam
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 22.08.2006 08:21

darek1 napisał(a):No cóż, w takim razie camping pod Maslinom pobije rekord popularnosci. Dlaczego - to chyba nie musze tłumaczyc kolezanko Kapiszonko. :lol: Pozdrawiam



Witam, już myślałam, że jesteś w Cro. Nie tylko ja, ale inni też uważają, że "Maslina" zawsze górą.
Teraz jeszcze jak zamkną camp Rudine to na Maslinie może być duuużżżooo tłoczniej, a fakt jest dokonany:camp RUDINE jest czynny tylko do 10.09.2006r.
Pozdro, miło, że się pojawiłeś :papa:
Ostatnio edytowano 22.08.2006 10:58 przez Jola L-G, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone