Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 31.07.2006 09:10

Pani Jolu L-G, rzeczywiście jeżli chodzi o powody westchnień Pań to dotyczy to Mirko a nie o Bożo. Nie mniej jednak podtrzymując swoje zdanie na temat wypoczynku na Campngu Pod Maslinom oraz kolegi eksperta Andrzeja J. , w przedmiotowym temacie nic nie ulega zmianie.

Pozdrawiam dociekliwą kolezankę turystkę - Jolę serdecznie j jaki inne Panie urlopowiczki oraz kolegę eksperta - turystę Andrzeja J.
Jola L-G
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 01.08.2006 08:13

Jola L-G napisał(a):
e.zetka napisał(a):Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to wszystko juz masz wyjaśnione :D
Kartą za kamp nie można płaciś. Ale co to za problem, Dubrovnik o rzut kamieniem :lol:
Czyli jak zwylke, ne ma problema, jakby to powiedział Bożo i Mirko :lol: :lol: :lol: Pozdrav :lol:

Ewo Z. witam i pozdrawiam, miałam okazję być z Tobą i Twoją Rodziną w zeszłym roku na Kampie, ale wydaje mi się, że hasło "nie ma problema"
to tylko Bożo, bo Mirko raczej w słowach był oszczędniejszy. pozdro.... Jola
.

Darek To się przyczepił Tych właścicieli, że nawet żony nie chce zabrać
Kalahai
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kalahai » 03.08.2006 20:17

:D Mam pytanie do tych co wrócili , odnosnie tego campu..ILe jest teraz tam ludzi tak ogólnie ludzi czy jest tłok...no i czy jest tam duzo Polaków:?:
Martinii
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinii » 03.08.2006 21:02

Kalahai napisał(a)::D Mam pytanie do tych co wrócili , odnosnie tego campu..ILe jest teraz tam ludzi tak ogólnie ludzi czy jest tłok...no i czy jest tam duzo Polaków:?:

Większość to Polacy, a ludzi jest tam średnio na jeża:)
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 04.08.2006 17:04

Najbardziej popularnym campingiem i obleganym o dziwo przez niewiasty jest camping pod maslinom w Orasacu. Strasznie duzo tam ludzi, zgiełk , duchota ale powiem tak delikatnie i niedwuznacznie, ze za to mocno rozrywkowo. Proponuje ci inne campingi , polaków nieduzo ale za to duzo włochów i niemców. O ile pod maslinom wszyscy skupiaja sie tylko w zasadzie na opalaniu i na innych bliżej nieokreślonych czynnościach :wink: tak na innych campingach główny wysiłek pobytu turystycznego oraz jego cel ukierunkowany jest na kapiele wodne i piwo karlowacko do białego rana. Wybieraj sam. Powodzenia
Jola L-G
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 04.08.2006 21:15

darek1 napisał(a):Najbardziej popularnym campingiem i obleganym o dziwo przez niewiasty jest camping pod maslinom w Orasacu. Strasznie duzo tam ludzi, zgiełk , duchota ale powiem tak delikatnie i niedwuznacznie, ze za to mocno rozrywkowo. Proponuje ci inne campingi , polaków nieduzo ale za to duzo włochów i niemców. O ile pod maslinom wszyscy skupiaja sie tylko w zasadzie na opalaniu i na innych bliżej nieokreślonych czynnościach :wink: tak na innych campingach główny wysiłek pobytu turystycznego oraz jego cel ukierunkowany jest na kapiele wodne i piwo karlowacko do białego rana. Wybieraj sam. Powodzenia

Oj Darek, Darek, a Ty ciągle swoje!!! :hut:
Martinii
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinii » 10.08.2006 07:48

darek1 napisał(a):Najbardziej popularnym campingiem i obleganym o dziwo przez niewiasty jest camping pod maslinom w Orasacu. Strasznie duzo tam ludzi, zgiełk , duchota ale powiem tak delikatnie i niedwuznacznie, ze za to mocno rozrywkowo. Proponuje ci inne campingi , polaków nieduzo ale za to duzo włochów i niemców. O ile pod maslinom wszyscy skupiaja sie tylko w zasadzie na opalaniu i na innych bliżej nieokreślonych czynnościach :wink: tak na innych campingach główny wysiłek pobytu turystycznego oraz jego cel ukierunkowany jest na kapiele wodne i piwo karlowacko do białego rana. Wybieraj sam. Powodzenia

Jak mi się zdaje niewiastą nie jestem, a camp oblegałem w tym roku. Tworząc tam "zgiełk, duchotę":)
Jola L-G
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 10.08.2006 10:43

Martinii napisał(a):

Jak mi się zdaje niewiastą nie jestem, a camp oblegałem w tym roku. Tworząc tam "zgiełk, duchotę":)

Dzięki Martinii!!!! Pozdro....
zizza
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) zizza » 11.08.2006 01:15

Kalahai napisał(a)::D Mam pytanie do tych co wrócili , odnosnie tego campu..ILe jest teraz tam ludzi tak ogólnie ludzi czy jest tłok...no i czy jest tam duzo Polaków:?:

bylam tam od 1 sierpnia, najpierw byl luz (2-3 dni) a lada moment namnozyło się ludziuf. w kazdym razie tam nizej w czesci dla 'niesamochodowych'. no i oczywiscie praktycznie sami polacy. ale wrazenia bardzo pozytywne. oprocz jednej rzeczy... ale to juz nie na temat "tłoku"..

a tak w ogole - dzienx za ten temat, bardzo mi pomoglo sie to zorientowac najpierw gdzie warto jechac, a pozniej jak dojechac, co wziac itd.. bylam pierwszy raz a trafilam bez problemu
zizza
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) zizza » 11.08.2006 01:42

ps. mirko wcale nei jest taki przystojny a do tego jest tak beznadziejnym kolesiem ze eh.. polskie damy chyba oslepia chorwackie slonce, ze tak do niego wzdychają
Jola L-G
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 11.08.2006 21:43

zizza napisał(a):ps. mirko wcale nei jest taki przystojny a do tego jest tak beznadziejnym kolesiem ze eh.. polskie damy chyba oslepia chorwackie slonce, ze tak do niego wzdychają

Witam!!! Gusta są różne, a zawiesić oko chyba lepiej na młodszym z braci???!!! ( to jest moje zdanie, a kazdy ma prawo mieć własne). Pozdro..... :papa: :papa:
AndrzejJ.
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 11.08.2006 22:39

Jola L-G napisał(a):
zizza napisał(a):ps. mirko wcale nei jest taki przystojny a do tego jest tak beznadziejnym kolesiem ze eh.. polskie damy chyba oslepia chorwackie slonce, ze tak do niego wzdychają

Witam!!! Gusta są różne, a zawiesić oko chyba lepiej na młodszym z braci???!!! ( to jest moje zdanie, a kazdy ma prawo mieć własne). Pozdro..... :papa: :papa:

A..... wyszło szydło z worka :wink: :D
Ciekawe czy jesteś ,,zawieszona'' jako ,,zdobycz'' na ich stronie www :wink: :D Bo trochę znajomych tam jest :wink:
Choć kolegi darka 1 tam nie widzę. :D
Jola L-G
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 11.08.2006 22:57

Andrzej!!!!! stop!!!! pohamuj!!!!!!, bo znowu zaczynasz "brykać". Chyba się zapędziłeś i nie zdążyłeś przeczytać postu, bo Twoja odpowiedż jest :
1. albo bez związku
2. albo chcąca urazić

więc proszę wypowiedz się!!! :hut:

chyba sie nie wypowiesz, bo widzę, że zniknąłeś z Forum jako aktywny uczestnik!! :papa:
Jola L-G
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 11.08.2006 23:01

AndrzejJ. napisał(a):
Jola L-G napisał(a):

A..... wyszło szydło z worka :wink: :D
Ciekawe czy jesteś ,,zawieszona'' jako ,,zdobycz'' na ich stronie www :wink: :D Bo trochę znajomych tam jest :wink:
Choć kolegi darka 1 tam nie widzę. :D

I mnie też tam nie ujrzysz, chociaż bardzo byś oczka wytrzeszczał!!!!!! :P :lol: :P
Jola L-G
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 11.08.2006 23:07

Słowo zawiesić nie było napisane wytłuszczoną trzcionką, więc nie zmieniaj wymowy tekstu, bo niestety był to mój tekst, a nie Twój. dobranoc, pozdro.....Mimo tych wszystkich zgryżliwych słów życzę Dobrej Nocy!!! (Taka już jestem :? :? :? :? :? )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi