Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.08.2006 20:40

gospodarzu-wprawdzie link nie w temacie, ale nawet w Krakowie macie "zielone płuca" np. Las Wolski
http://www.zoo-krakow.pl/doc.php?doc=20
A jak nie, to do do beskidzkich szlaków tylko 100 km, a jesień na karku.
Ponoć górskie szlaki najpiękniejsze własnie jesienią. Zapraszam :wink: :lol:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 28.08.2006 21:06

Janusz Bajcer napisał(a):ciach
A jak nie, to do do beskidzkich szlaków tylko 100 km, a jesień na karku.
Ponoć górskie szlaki najpiękniejsze własnie jesienią. Zapraszam :wink: :lol:

Dziękuję za zaproszenie. W czasach studenckich w górach spędziłem wiele wakacji, szczegółnie w moim ulubionym Beskidzie Niskim.

A propos szlaków górskich to zastanawialiśmy się czy w chorwackich górach można chodzić z plecakiem, jak wyglada znakowanie szlaków czy są schroniska, ew. pozostałości po wojnie?
Wracając przez Słowenię widzieliśmy kilka grupek plecakowców.
Martinii
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinii » 29.08.2006 08:47

Janusz Bajcer napisał(a):
Martinii napisał(a):Właśnie, ktoś może wie w jakim celu cyklady się tak dra?;-) Bo drą się istotnie bardzo głośno:)


Drą się bardzo głośno, aby odstraszyć swoich nieprzyjaciół (a może u turystów) :wink:
Polecam poczytać, poogladać ... i posłuchać cykad w domu:
http://www.eko.org.pl/ptpzg/modules.php ... le&sid=154
A w przyszłym jechać do Cro, na ich koncert "na żywo" :lol:
Natomiast ze strony poniżej wynika, że odwrotnie jak u ludzi-
drą się tylko samce a samice "milczą" :wink:
http://www.rumburak.friko.pl/ARTYKULY/s ... cykady.php

Dzięki, ogromne dzięki. Przed pójściem do pracy- leje deszcz i jest zimnawo, poczułem się jak na wakacjach, jak pod oliwką, jakby słońce świeciło, a ja nie miałbym nic do roboty, poza pozmywaniem kubków do kawy porannej, zrobienia jej i wypicia, a potem pójścia na plażę...BUM- wróciłe, już na ziemię- idę do pracy. Pozdrawiam:)
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 29.08.2006 09:51

gospodarz napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):ciach
A propos szlaków górskich to zastanawialiśmy się czy w chorwackich górach można chodzić z plecakiem, jak wyglada znakowanie szlaków czy są schroniska, ew. pozostałości po wojnie?
.

Jeden z nowych trudniejszych nowych szlaków górskich bo o kolorze czarnym zostanie wytyczony z plaży do kampingu ,,Pod Maslinom''.Plecak zawsze na tej trasie się przyda gdyby ktoś został na ścianie. :wink:
Obrazek
Zibuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zibuś » 29.08.2006 18:33

AndrzejJ. napisał(a):
gospodarz napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):ciach
A propos szlaków górskich to zastanawialiśmy się czy w chorwackich górach można chodzić z plecakiem, jak wyglada znakowanie szlaków czy są schroniska, ew. pozostałości po wojnie?
.

Jeden z nowych trudniejszych nowych szlaków górskich bo o kolorze czarnym zostanie wytyczony z plaży do kampingu ,,Pod Maslinom''.Plecak zawsze na tej trasie się przyda gdyby ktoś został na ścianie. :wink:
[img]http:
//img183.imageshack.us/img183/8481/plaza1vw4.th.jpg[/img]

:lol: :lol: :lol: to jest akurat szlak z jednej plaży na drugą ale jest łatwiejszy od podejścia na kamping - założyli poręcze. Plecak musisz mieć :wink: gdzieś trzeba schować browar :oczko_usmiech:
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 30.08.2006 11:05

Zibuś napisał(a): :lol: :lol: :lol: to jest akurat szlak z jednej plaży na drugą ale jest łatwiejszy od podejścia na kamping - założyli poręcze. Plecak musisz mieć :wink: gdzieś trzeba schować browar :oczko_usmiech:

Jeśli przeczytałeś przed wyjazdem cały ten wątek, to jasno z niego wynika, że na kampie są drzewa i krzewy i jakie jest zejście do plaży. Nigdzie nie jest napisane i sugerowane, że plaża jest tuż za ogrodzeniem, a kamp to pusty plac. Także nie wiem dlaczego spodziewałeś się czegoś innego. Wystarczyło tylko przeczytać cały wątek i zastanowić się, czy dasz radę podołać takim warunkom.
A sugestie, jakobym miała dostawać profity za pozytywnw pisanie o kampie oraz o tym, dlaczego lub dla kogo kobiety przyjeżdżają tam są najzwyczajniej prostackie. Więc to by było na tyle i żegnam kolegę.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 30.08.2006 12:18

e.zetka napisał(a):
Zibuś napisał(a): :lol: :lol: :lol: to jest akurat szlak z jednej plaży na drugą ale jest łatwiejszy od podejścia na kamping - założyli poręcze. Plecak musisz mieć :wink: gdzieś trzeba schować browar :oczko_usmiech:

Jeśli przeczytałeś przed wyjazdem cały ten wątek, to jasno z niego wynika, że na kampie są drzewa i krzewy i jakie jest zejście do plaży. Nigdzie nie jest napisane i sugerowane, że plaża jest tuż za ogrodzeniem, a kamp to pusty plac. Także nie wiem dlaczego spodziewałeś się czegoś innego. Wystarczyło tylko przeczytać cały wątek i zastanowić się, czy dasz radę podołać takim warunkom.
A sugestie, jakobym miała dostawać profity za pozytywnw pisanie o kampie oraz o tym, dlaczego lub dla kogo kobiety przyjeżdżają tam są najzwyczajniej prostackie. Więc to by było na tyle i żegnam kolegę.

Co mu tak od razu od prostaka wyzywasz.Przecież to tylko żarty.
No przecież widać ,że od razu ,że to fajni chłopcy i są wporzo.
Obrazek
Obrazek
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 30.08.2006 12:30

To jest moje prywatne zdjęcie, więc proszę je usunąć z postu.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 30.08.2006 12:37

e.zetka napisał(a):To jest moje prywatne zdjęcie, więc proszę je usunąć z postu.

Musisz napisać do admina.Zdjęcie jest udostępnione dla szerokiego ogółu na reklamie kampingu ,,Pod Maslinom'' więc nie jest prywatne.
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 30.08.2006 13:35

AndrzejJ. napisał(a):
e.zetka napisał(a):To jest moje prywatne zdjęcie, więc proszę je usunąć z postu.

Musisz napisać do admina.Zdjęcie jest udostępnione dla szerokiego ogółu na reklamie kampingu ,,Pod Maslinom'' więc nie jest prywatne.


kolega Andrzej to tak lubi sobie pomoderować to tu to tam
mi chciał nawet avatar zmoderować , bo mu się nie podoba :wink:
to jakiś tutejszy wodzirej czy jak , bo ja nowa?
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 30.08.2006 13:43

Japona napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
e.zetka napisał(a):To jest moje prywatne zdjęcie, więc proszę je usunąć z postu.

Musisz napisać do admina.Zdjęcie jest udostępnione dla szerokiego ogółu na reklamie kampingu ,,Pod Maslinom'' więc nie jest prywatne.


kolega Andrzej to tak lubi sobie pomoderować to tu to tam
mi chciał nawet avatar zmoderować , bo mu się nie podoba :wink:
to jakiś tutejszy wodzirej czy jak , bo ja nowa?

Pobędziesz tutaj trochę dłużej to zobaczysz kto to...
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 30.08.2006 13:51

cholerka to trochę się obawiam, bo jak mi sie też dobierze do mojej prywatnej galerii i będzie zdjęcia publkował na forum to ja nie wiem
czy to tak fajnie? :wink:
fllower
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fllower » 30.08.2006 13:51

Oczywiście, że to kwestia gustu, ale mnie po pobycie na kampie Adriatic w Primostenie odstarzyła Maslina, a szczególności zejście do plaźy (dośc daleko od kampu i w pionie :-) oraz malutka plaża. Czego nie można odmówić to ceny- bardzo przystępna oraz życzliwości i usmiechu gospodarza. W okresie, w którym odwiedziałam Masline naszych rodaków było na nim sporo :-)
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 30.08.2006 14:01

Trochę treningu nie zaszkodzi :lol:
Żartuję, oczywiście, każdy wypoczywa tam gdzie mu się podoba.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 30.08.2006 14:14

Japona napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
e.zetka napisał(a):To jest moje prywatne zdjęcie, więc proszę je usunąć z postu.

Musisz napisać do admina.Zdjęcie jest udostępnione dla szerokiego ogółu na reklamie kampingu ,,Pod Maslinom'' więc nie jest prywatne.


kolega Andrzej to tak lubi sobie pomoderować to tu to tam
mi chciał nawet avatar zmoderować , bo mu się nie podoba :wink:
to jakiś tutejszy wodzirej czy jak , bo ja nowa?


nowa/y ? :D chacha chyba żartujesz :D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone