Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Martinii
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinii » 21.07.2006 08:58

prt45 napisał(a):Witam, wybieram się na kilka dni na ten camping w sierpniu i mam kilka pytań:
1. czy jest sejf w biurze - czy dokumenty, karty itp trzeba trzymać w samochodzie/namiocie - proszę o propozycje :)
2. czy można zapłacić kartą?
Pozdrawiam i do zobaczenia, Jacek

Witaj,
zapytaj mailem o płatność i sejf, bo w końcu paszport i tak u nich zostawisz, a dokumenty czy karty moim zdaniem warto zawsze nosić przy sobie bez względu na fakt, że miejsce to jest naprawdę bezpieczne.
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 21.07.2006 10:24

Martinii napisał(a):
prt45 napisał(a):Witam, wybieram się na kilka dni na ten camping w sierpniu i mam kilka pytań:
1. czy jest sejf w biurze - czy dokumenty, karty itp trzeba trzymać w samochodzie/namiocie - proszę o propozycje :)
2. czy można zapłacić kartą?
Pozdrawiam i do zobaczenia, Jacek

Witaj,
zapytaj mailem o płatność i sejf, bo w końcu paszport i tak u nich zostawisz, a dokumenty czy karty moim zdaniem warto zawsze nosić przy sobie bez względu na fakt, że miejsce to jest naprawdę bezpieczne.

Witaj! jeżeli chodzi o bezpieczeństwo dokumentów itp.. to wszystko zależy od Tych, którzy tam przebywają. Moja portmonetka, kluczyki od samochodu i dokumenty tegoż samochodu przeleżały na stoliku przed namiotem od godz. 19 do 9 następnego dnia, a mieszkałam w takim punkcie, że przechodzić musiały 10-tki osób (na skrzyżowaniu), ale "nie moje nie ruszam". Nadmienię również, że reszta dokumentów była w samochodzie. Jak rano ujrzałam to wszystko to włosy stanęły mi dęba, bo to już tak jest, że człowiek zamiast się cieszyć to musi się wcześniej zdenerwować. Ostrożności nigdy za wiele, ale tam naprawdę zawsze było w porządku. Pozdrowionka dla wszystkich, z którymi w 2005 mogłam się widywać w terminie 02.08-16.08. Pozdrówcie Orasac, Mirko i Bożo.
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 21.07.2006 18:54

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to wszystko juz masz wyjaśnione :D
Kartą za kamp nie można płaciś. Ale co to za problem, Dubrovnik o rzut kamieniem :lol:
Czyli jak zwylke, ne ma problema, jakby to powiedział Bożo i Mirko :lol: :lol: :lol: Pozdrav :lol:
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 21.07.2006 20:53

e.zetka napisał(a):Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to wszystko juz masz wyjaśnione :D
Kartą za kamp nie można płaciś. Ale co to za problem, Dubrovnik o rzut kamieniem :lol:
Czyli jak zwylke, ne ma problema, jakby to powiedział Bożo i Mirko :lol: :lol: :lol: Pozdrav :lol:


Ewo Z. witam i pozdrawiam, miałam okazję być z Tobą i Twoją Rodziną w zeszłym roku na Kampie, ale wydaje mi się, że hasło "nie ma problema"
to tylko Bożo, bo Mirko raczej w słowach był oszczędniejszy, chociaż u Ciebie przesiadywał i mieliście sobie dużo do powiedzenia, to naprawdę duży PLUS dla Ciebie!!!!!! bo z tego wynika, że musisz być bardzo wyrozumiała i sympatyczna!!!!!!!!! pozdro.... Jola
Ostatnio edytowano 21.07.2006 21:15 przez Jola L-G, łącznie edytowano 1 raz
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 21.07.2006 21:13

Może jakies szczegóły?! :lol: :lol: :lol:
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 21.07.2006 21:18

e.zetka napisał(a):Może jakies szczegóły?! :lol: :lol: :lol:


Nie ma szczegółów, siedział na murku i dyskutowaliście lub jak wolisz opowiadaliście !!!! nie wiem dokładnie, ale można było odnieść wrażenie, że rozmawiacie!!!!!! nie mam nic zzzzzłego na myśli i naprawdę wydawało się, że Mirko lubił z Toba rozmawiać . Pozdrowionka :D :D :D :D :D :D
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 21.07.2006 21:25

Chyba wiem o której rozmowie mówisz.............
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 21.07.2006 21:29

e.zetka napisał(a):Chyba wiem o której rozmowie mówisz.............


Może wiesz, ale ja dokładnie nie wiem bo nie podsłuchiwałam , a tylko obserwowałam, a to chyba nie jest grzechem????
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 21.07.2006 21:30

Jola L-G napisał(a):
e.zetka napisał(a):Chyba wiem o której rozmowie mówisz.............


Może wiesz, ale ja dokładnie nie wiem bo nie podsłuchiwałam , a tylko obserwowałam, a to chyba nie jest grzechem????



Ewa, czy Ty uciekłaś z FORUM?????
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 21.07.2006 22:00

Jola L-G napisał(a):
Jola L-G napisał(a):
e.zetka napisał(a):Chyba wiem o której rozmowie mówisz.............


Może wiesz, ale ja dokładnie nie wiem bo nie podsłuchiwałam , a tylko obserwowałam, a to chyba nie jest grzechem????



Ewa, czy Ty uciekłaś z FORUM?????

Czemu????!
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 21.07.2006 22:13

e.zetka napisał(a):
Jola L-G napisał(a):
Jola L-G napisał(a):
e.zetka napisał(a):Chyba wiem o której rozmowie mówisz.............


Może wiesz, ale ja dokładnie nie wiem bo nie podsłuchiwałam , a tylko obserwowałam, a to chyba nie jest grzechem????



Ewa, czy Ty uciekłaś z FORUM?????

Czemu????!


Bo długo się nie odzywałaś!!!!!!!!!!!!
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 21.07.2006 22:59

Żartujesz, jestem na bieżąco :lol: :lol: :lol:
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 21.07.2006 23:08

e.zetka napisał(a):Żartujesz, jestem na bieżąco :lol: :lol: :lol:


Na bieżąco to tak, ale jak to pisałam to nie było Cię całe 13 minut :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 21.07.2006 23:11

Jola L-G napisał(a):
e.zetka napisał(a):Żartujesz, jestem na bieżąco :lol: :lol: :lol:


Na bieżąco to tak, ale jak to pisałam to nie było Cię całe 13 minut :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(



A teraz to już się muszę pożegnać, bo zaczęłam wczoraj - skończyłam dzisiaj i zacznę znowu dzisiaj, ale o bardziej stosownej porze. Tym co jutro jadą do CRO życzę cudownego wypoczynku nad Jadranskim Morem ....Dobranoc Jola
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2006 23:57

Czy Jola L-G była w zeszłym roku na dwóch kempingach, w Orasacu i na wyspie Murter :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone