Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camping POD MASLINOM, Orasac

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
roseau
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) roseau » 04.07.2006 23:44

Witam ponownie pytanie do "Borboleta", ja właśnie też licze i licze i doliczyć się nie mogę :lol: planujesz może jakies wycieczki dłuższe np BiH albo Czarnogóra?? Pytam bo przeczytałam, że bez autka jedziesz czyli pewnie autokarem albo samolotem ja jade autokarem i mam problem w obliczeniu kosztów takiej dłuższej wycieczki... a i jeszcze jedno bierzesz jedzenie z Polski?? Na forum jest dosyć mało osób podróżujących po chorwacji bez własnego środka lokomocji i dlatego każda informacja jest na wagę złota :D Pozdrawiam a tak w sprawie odpowiedzi na Twoje pytanie czy trzeba rezerwować miejsca to wysłałam maila do właściciela i odpisał, że miejsce się znajdzie ale jeśli bardzo chce to mogę mu wysłać maila tak na tydzień przed i będzie OK:)
borboleta
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) borboleta » 05.07.2006 10:24

roseau napisał(a):Witam ponownie pytanie do "Borboleta", ja właśnie też licze i licze i doliczyć się nie mogę :lol: planujesz może jakies wycieczki dłuższe np BiH albo Czarnogóra?? Pytam bo przeczytałam, że bez autka jedziesz czyli pewnie autokarem albo samolotem ja jade autokarem i mam problem w obliczeniu kosztów takiej dłuższej wycieczki... a i jeszcze jedno bierzesz jedzenie z Polski?? Na forum jest dosyć mało osób podróżujących po chorwacji bez własnego środka lokomocji i dlatego każda informacja jest na wagę złota :D Pozdrawiam a tak w sprawie odpowiedzi na Twoje pytanie czy trzeba rezerwować miejsca to wysłałam maila do właściciela i odpisał, że miejsce się znajdzie ale jeśli bardzo chce to mogę mu wysłać maila tak na tydzień przed i będzie OK:)


Nasza trasa podrozy nie obejmuje BiH czy CZarnogory. Lecimy do Dubrovnika i stamtad promem na Korcule i Hvar (tu dziekuje Wioli za rady :) ), a na koniec do Primostenu. Poniewaz naszym srodkiem transportu do Cro jest samolot wiec za duzo jedzenia ze soba nie bierzemy (waga bagazu to max 20 kg!! )..moze jakies 2 butelki wody, troche makaronu lub kus kusa i cos na pierwszy dzien po przyjezdzie (wydaje mi sie, ze w takim upale nie bedziemy jesc tyle co w Polsce, czyli zjemy rano sniadanie i pod wieczor cos...a w czasie dnia jakies owoce- a to wiadomo, ze nie bede tachac ich z Polski ;) )
roseau- mi duzo pomogly informacje wiolak3 (ona tez podrozowala ze shtriga tak jak ja...i mialy podobno 385 euro na glowe)... :P
roseau
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) roseau » 05.07.2006 10:55

hej, Dzieki wielkie za odpowiedź no właśnie też miałam w planach polecieć samolotem ale po przeczytaniu, że nie mozna przewozic grzałki :) zrezygnowałam a w dodatku biore jeszcze palnik i kartusz a to już wogóle odpada... a na ile Ty się wybierasz do Chorwacji ja na dwa tyg. i biore mniej pieniędzy :) razem z przejazdem mam ok 1200-1300zł ale większość jedzenia zabieram z Polski więc mam nadzieję, że starczy.. całość pobytu mam zamiar spędzić na jednym Campie pod Maslinom, który nie należy do drogich więc myśle, że bedzie OK Pozdrawiam :D
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 05.07.2006 11:51

roseau napisał(a):hej, Dzieki wielkie za odpowiedź no właśnie też miałam w planach polecieć samolotem ale po przeczytaniu, że nie mozna przewozic grzałki :) zrezygnowałam a w dodatku biore jeszcze palnik i kartusz a to już wogóle odpada... a na ile Ty się wybierasz do Chorwacji ja na dwa tyg. i biore mniej pieniędzy :) razem z przejazdem mam ok 1200-1300zł ale większość jedzenia zabieram z Polski więc mam nadzieję, że starczy.. całość pobytu mam zamiar spędzić na jednym Campie pod Maslinom, który nie należy do drogich więc myśle, że bedzie OK Pozdrawiam :D


Grzałkę w samolocie można! Nie można palnika :lol:
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 05.07.2006 12:51

palnik MOZNA! tylko nie-kartusz,hiiii! :wink:
A kartusz kupisz w KONZUMIE (supermarket, np na dworcu pks w Dubrowniku)
Karolina: 800 euro-powinno starczyć! A co dojedzenia, to bywa róznie; ja miałam taki apetyt, ze...szkoda mówić . Jak bedziesz w Hvarze, na pks jest bar: hamburgery ichniejsze-palce lizac, cudo! (normalnie tego nie jem!)
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 05.07.2006 13:01

[quote="wiolak3"]palnik MOZNA! tylko nie-kartusz,hiiii! :wink:[quote]
:oops:
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 05.07.2006 13:12

roseau, w jakim terminie będziesz Pod maslinom?
roseau
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) roseau » 05.07.2006 14:06

A więc tak o tej grzałce to nie mój wymysł :D tylko na stronie sky europe sa wymienione niektóre rzeczy których nie można ( w tym grzałka :? ) i jak ktoś abrdzo chce to mogą posłać całą liste rzeczy niedozwolonych, własnie z palnikiem nie ma problemu poniewaz tak własnie chciałam aby kartusz kupić tam .. Mama nadzięje być pod Masliną 12 ale to jeszcze okaże ponieważ musze przeanalizowac wersję samolotem a wtedy byc moze 15 i zostaje do 26.... Pozdrawiam
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 05.07.2006 15:32

Zabieraj grzałke! my też w tym roku bierzemy. W zeszłym ja miałam w plecaku grzałkę, cztery 30 cm gwozdzie budowlane, noże i inne cuda i spoko!
roseau
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) roseau » 05.07.2006 18:49

:lol: ale chyba jednak pomęcze się w tym autobusie :) może męke zrekompensują mi jakieś widoki :D i zabiore wszystko lącznie z kartuszem :lol:
Martinii
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006
Hallo:-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinii » 15.07.2006 21:34

e.zetka napisał(a):roseau, w jakim terminie będziesz Pod maslinom?



Co prawda nie mnie pytano, ale pomyślałem że napiszę iz właśnie- godzinę temu stamtąd wróciłem. W razie pytań, proszę piszcie, chętnie pomogę. Jedno co już zdradzę to to, że tak superowego Campu dawno nie widziałem...teraz popijam właśnie rakije otrzymaną od Bożo i Mirko na pożegnanie...mniam. Marcin:-)
roseau
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) roseau » 16.07.2006 20:37

hej jeśli mógłbyś zamieścić jakieś zdjęcia oglądałam te na stronce ale tyle się pisze tutaj o tym campie a zdjęć jakoś na forum nie znalazłam :wink: a pozatym pytałam kiedys ale nikt mi nie odpoiwedział wieć ponawiam pytanie :) jakie są ceny w tym barze jak się schodzi na plaże?? rezerwowałeś wcześniej miejsce bo słyszałam, że można sobie wybrać ale nie za bardzo wiem jak jeśli tam jeszcze nie byłam :lol: jade tam 11 więc spodziewam się, że będzie bardzo dużo ludzi a chciałabym miejsce w cieniu... dużo tych pytań :) ale lepiej wszystko wiedzieć przed wyjazdem i skorzystać z doświadczeń ludzi, jeśli miałbyś jakieś spostrzeżenia ciekawe co do rzeczy które trzeba zabrać ze sobą to byłabym wdzięczna (np. czy potrzebne są duże gwoździe do namiotu itp.??) Pozdrawiam !! :lol:
Martinii
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martinii » 16.07.2006 22:47

roseau napisał(a):hej jeśli mógłbyś zamieścić jakieś zdjęcia oglądałam te na stronce ale tyle się pisze tutaj o tym campie a zdjęć jakoś na forum nie znalazłam :wink: a pozatym pytałam kiedys ale nikt mi nie odpoiwedział wieć ponawiam pytanie :) jakie są ceny w tym barze jak się schodzi na plaże?? rezerwowałeś wcześniej miejsce bo słyszałam, że można sobie wybrać ale nie za bardzo wiem jak jeśli tam jeszcze nie byłam :lol: jade tam 11 więc spodziewam się, że będzie bardzo dużo ludzi a chciałabym miejsce w cieniu... dużo tych pytań :) ale lepiej wszystko wiedzieć przed wyjazdem i skorzystać z doświadczeń ludzi, jeśli miałbyś jakieś spostrzeżenia ciekawe co do rzeczy które trzeba zabrać ze sobą to byłabym wdzięczna (np. czy potrzebne są duże gwoździe do namiotu itp.??) Pozdrawiam !! :lol:

hm, zatem po kolei:
-www.agavk.p9.pl na tej stronie znajdziesz zdjecia, mój aparat niestety był i zszedł:) zatem nie mogę ich nigdzie umieścić...
- ceny w barze są następujące: za pizze od 33 Kun do 38 Kun, jedną jak zijesz o 17stej to do następnego dnia rano masz serdecznie dość jedzenia. Pizza jest pyszna, ale dobrze jest sobie zamówić tam "piroszka" bo kosztuje tylko 25 Kun, a po nim można nie jeść już dwa dni:)), składa się on z masy sera, szynki i innych takich zawiniętych w ciasto i zapieczone. Generalnie opłaca się tam jadać, ale nie pić... bo browarek np. to ok 15 Kun, a cola to 12 Kun itd...
- miejsce rezerwowałem, jednak moim zdaniem nie było to konieczne. Miejsca jest dość dużo i myślę, że pod jakąś olivką coś znajdziesz. Sądzę że mail nie boli i nic nie kosztuje do Bożo czy Mirko:), wtedy witają też jak "swojego". Bożo poprosił mnie w mailu o potwierdzenie rezerwacji na daw dni przed przyjazdem...
- gwoździ nie bierz...ziemia jest w miare ok, ale młoteczek do szpilek się przyda z pewnością.
-warto wziąć: kuchenkę elektryczną, jedzenie...bo nie jest tam tanio, a raczej powiedziałbym, że jest drogo. Wszystko zależy od Twego "portfela", np. do baru na dół chodziło nas niewielu bo ludzie uważali, że "drogo". Ja nabrałem zupek, i innych cudów i przywiozłem z tego połowe...Warto jest mieć pożadne buty na plaże, są takie specialne w sklepach, kto był w klapeczkach troszkę się męczył ze żwirkiem między paluszkami i pod piętami:))
Za Dubrovnikiem jest sklep Getro- ichniejsze Macro- warto tam robić zakupy lub w Tomym koło "PKS" -"Liberty" bliżej centrum miasta.
- czego nie brać: nie ma sensu tachać grilla, czy butli gazowej- te rzeczy są na Campingu
Sklep po lewej w Orasacu jest nieco tańszy, ale jest dalej...
i chyba tyle, jak coś to pytaj proszę dalej...
pozdrowienia, Marcin
ps
lubi tam lunąć z rana tak solidnie więc warto jest mieć jakiś dach...ja pośpiesznie w Getro kupowałem... 120 Kun.
borboleta
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) borboleta » 17.07.2006 08:56

Rozumiem z Twojej wypowiedzi, ze w Orasacu jest sklep, w ktorym mozna sie zaopatrzyc w mala butle gazowa ...? ;)
Jeszcze chcialabym sie upewnic czy ceny podane na stronie 'POd Mslinom' sa aktualne? i czy daleko jest do przystanku autobusowego ? :roll:
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 17.07.2006 08:59

Ceny są aktualne, nie zmieniły się. A przystanek w stronę Dubrovnika jest zaraz przy wyjeździe z kampa. Tam gdzie policja lubi łapać :lol:

Po południu zamieszczę zdjęcia cennika z baru na plaży, przypomniałam sobie, że chyba je mam :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camping POD MASLINOM, Orasac - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone