Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bułgaria ! Polecam , warto !

Stolicą Bułgarii jest Sofia – miasto o wyjątkowej historii, którego początki sięgają już starożytności. Gest kręcenia głową w dwie strony Bułgarzy odbierają jako przyznanie racji lub wyrażenie zgody. Odwrotnie niż w pozostałej części Europy! Narodowym kwiatem Bułgarii są róże. Z tego państwa pochodzi aż 50% całkowitej światowej produkcji olejku różanego.
renpol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) renpol » 10.09.2007 11:36

Może admin - zrobi porządek !
Założyłem ten temat by inni mogli też się wypowiadać na temat Bułgarii , ale jak widać - nie wszyscy rozumieją! Dla Cromaniaków są inne tematy na stronie CRO !
Jeśli chodzi o mnie - nadal podtrzymuje pierwsze posty !
renpol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) renpol » 10.09.2007 11:55

rentier napisał(a):
renpol napisał(a):Ostatnio jeżdziliśmy do Chorwacji , w te wakacje byliśmy w Bułgarii , pogoda extra , woda też czysta ,Kwatery tańsze i zupełnie inny kraj ! :lol:

Jako że wybieram się w przyszłym roku do Bułgari proszę Cie o kontakt na rentier71(@)wp.pl. Jesli możesz to podaj mi namiar na kwatere na której przebywałeś. Z góry dziękuję. :)



Wysłałem @ ! Dla " rentier "
rentier
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rentier » 10.09.2007 13:18

renpol napisał(a):
rentier napisał(a):
renpol napisał(a):Ostatnio jeżdziliśmy do Chorwacji , w te wakacje byliśmy w Bułgarii , pogoda extra , woda też czysta ,Kwatery tańsze i zupełnie inny kraj ! :lol:

Jako że wybieram się w przyszłym roku do Bułgari proszę Cie o kontakt na rentier71(@)wp.pl. Jesli możesz to podaj mi namiar na kwatere na której przebywałeś. Z góry dziękuję. :)



Wysłałem @ ! Dla " rentier "


Dziękuje :)
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 11.09.2007 10:25

renpol napisał(a): sądząc po kolejkach do stolików (kolejki mimo to, że miejsc tam było na ok. 300 osób!).
....

posiłek w towarzystwie 300 osób??, oj nie , dziękuję
renpol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) renpol » 11.09.2007 10:28

jac61b napisał(a):
renpol napisał(a): sądząc po kolejkach do stolików (kolejki mimo to, że miejsc tam było na ok. 300 osób!).
....

posiłek w towarzystwie 300 osób??, oj nie , dziękuję



Źle to odczytałeś - jac61b !
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 11.09.2007 10:55

renpol napisał(a):Może admin - zrobi porządek !
Założyłem ten temat by inni mogli też się wypowiadać na temat Bułgarii , ale jak widać - nie wszyscy rozumieją! Dla Cromaniaków są inne tematy na stronie CRO !
Jeśli chodzi o mnie - nadal podtrzymuje pierwsze posty !

to może trzeba wejść na forum bułgarskie? Ja na tym forum szukam wiadomości i opinii o Chorwacji, nie o Bułgarii.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.09.2007 11:22

renpol napisał(a):Żarcie - full wypas za śmieszne pieniądze. Praktycznie codziennie jedliśmy w restauracji Condor, która była chyba najpopularniejsza sądząc po kolejkach do stolików (kolejki mimo to, że miejsc tam było na ok. 300 osób!)


8O Aby zjeść za śmieszne pieniądze , trzeba było czekać w kolejce na stolik :?:

No to wolę "swoje żarełko" za równie śmieszne pieniądze :lol:
Szybko, smacznie i bez kolejki :lol: :lol: :lol:
:P :papa:
renpol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) renpol » 11.09.2007 11:40

Janusz Bajcer napisał(a):
renpol napisał(a):Żarcie - full wypas za śmieszne pieniądze. Praktycznie codziennie jedliśmy w restauracji Condor, która była chyba najpopularniejsza sądząc po kolejkach do stolików (kolejki mimo to, że miejsc tam było na ok. 300 osób!)


8O Aby zjeść za śmieszne pieniądze , trzeba było czekać w kolejce na stolik :?:

No to wolę "swoje żarełko" za równie śmieszne pieniądze :lol:
Szybko, smacznie i bez kolejki :lol: :lol: :lol:
:P :papa:



gdzie to wyczytałeś !?
renpol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) renpol » 11.09.2007 11:50

podaj stronę gdzie to wyczytałeś !
renpol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) renpol » 11.09.2007 11:55

jac61b napisał(a):
renpol napisał(a):Może admin - zrobi porządek !
Założyłem ten temat by inni mogli też się wypowiadać na temat Bułgarii , ale jak widać - nie wszyscy rozumieją! Dla Cromaniaków są inne tematy na stronie CRO !
Jeśli chodzi o mnie - nadal podtrzymuje pierwsze posty !

to może trzeba wejść na forum bułgarskie? Ja na tym forum szukam wiadomości i opinii o Chorwacji, nie o Bułgarii.


Najpierw przeczytaj W STRONIE GŁÓWNEJ .....Jak nie Chorwacja to ... ? a następnie temat !!!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.09.2007 14:24

renpol napisał(a):podaj stronę gdzie to wyczytałeś !


O kolejce do stolika i sali na 300 osób :?:
W Twoim poście :!: :lol:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 11.09.2007 14:37

Sunny Beach skakas av ännu en skandal.
Nu ska en 17-åriga norska ha drogats och våldtagits på semesterorten.
- Vi vill inte uttala oss om detta just nu, säger Helen Bergby, Apolloa informationschef, till tidningen VG.
24 juli 2007
Misshandlad svensk får lämna Sunny Beach
21 juli 2007
Här häktas dörrvakten
Inför årets chartersäsong blossade Sunny Beach i Bulgarien upp som ett nytt solparadis.
Några månader senare är bilden en helt annan.
En svensk 24-åring ihjälslagen av krogvakter. En dansk 17-åring som dör efter ett fylleslag. Flera anmälningar om våldtäktsförsök, rån och andra brott.
Neddrogad på krogen
Nu ska dessutom en 17-årig norska - enligt en anmälan - blivit neddrogade på krogen och våldtagen.
- Vi känner till att det hänt, säger informationschefen för Apollo, Helen Begeby till norska tidningen VG.
Efter all skandalhändelser går nu semesterorten under nidnamnet "Bloody Beach" och många uppges ha avbokats sin resor dit.
Även svenska resebolag har fört diskussioner om att betala tillbaka pengarna till resenär som vill boka om sina biljetter.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.09.2007 14:55

mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 11.09.2007 15:52

Bardzo mizernie wygląda ta Bułgaria :cry: Jak dalej tak słabiutko pójdzie z reklamą , to nie przekonacie żadnego cromaniaka do zaryzykowania wyjazdu w zagłębia hotelowe Bułgarii :wink:
jack 61 b - witam ziomala na forum po długiej nieobecności. :D
arturo72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 269
Dołączył(a): 08.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo72 » 11.09.2007 21:09

mkm napisał(a):Jak dalej tak słabiutko pójdzie z reklamą , to nie przekonacie żadnego cromaniaka do zaryzykowania wyjazdu w zagłębia hotelowe Bułgarii :wink:


przecież nie są to posty od przedstawicieli biur podróży,nie jest to folder reklamowy i nikt nie ma na celu na siłę na łańcuchu zawieść Cię do Bułgarii !! mkm proszę,czytaj ze zrozumieniem,bo nie chcę,żeby admin przez Twoją nieuwagę zamykał temat :evil:
Ostatnio edytowano 11.09.2007 21:12 przez arturo72, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bułgaria - България



cron
Bułgaria ! Polecam , warto ! - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone