Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bułgaria ! Polecam , warto !

Stolicą Bułgarii jest Sofia – miasto o wyjątkowej historii, którego początki sięgają już starożytności. Gest kręcenia głową w dwie strony Bułgarzy odbierają jako przyznanie racji lub wyrażenie zgody. Odwrotnie niż w pozostałej części Europy! Narodowym kwiatem Bułgarii są róże. Z tego państwa pochodzi aż 50% całkowitej światowej produkcji olejku różanego.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 29.06.2008 12:03

Janusz Bajcer napisał(a):
mkm napisał(a):Bułgaria się rozkręciła :roll: Chyba jednak nikt się nie nabierze na przeciętny krajobraz , szary piasek i betonowe molochy :wink:


Molochy powstają, i jednak chętnych mają.
To dobrze, bo jakby te całe tłumy zjechały do Cro to brakłobu dla nas miejsca mkm :wink: :wink:


Tłumy nie zjadą do Cro , bo są za leniwe :wink:
Tłumy wolą wypas i żarcie do oporu :wink:
A miejsce w którym sią to odbywa , nie ma większego znaczenia :D
piotrunio
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrunio » 17.07.2009 23:00

Kochani, zarejestrowałem się tylko po to, by to napisać...I wybaczcie, że odświeżam temat po roku, ale nerwy już nie te :D

Dość już tego bełkotu na temat wyższości HR nad .... wszystkim ? :lol:
Dość licytowania na ilość odwiedzin tu czy tam ,poziomu, obycia, inteligencji itp.
Zajrzałem tu, by zdobyć troszkę info o Chorwacji przed planowanym pierwszym wyjazdem, uzyskać jakieś porównanie do innych miejsc, gdzie z różnych powodów ( na pewno nie braku inteligencji ) nie byłem, ale skutecznie mnie zniechęciliście. Dotarłem jakoś do 15 strony, zniecierpliwiony przeskoczyłem na 30 i - wciąż to samo. Fajne bądź też kompromitujące filmiki na YouTube to i o Pacanowie, nie ubliżając mieszkańcom tego sympatycznego miejsca, nakręcę i opublikuję. Co do wyjazdu - na pewno pojadę do Chorwacji, ale chcę tam, gdzie nie spotkam tak zapalczywych, zadufanych i nie szanujących zdania innych ludzi POLAKÓW. Szkoda, że kilka rozsądnych osób zostało zagłuszonych w dyskusji przez prześmiewców, bo tak naprawdę nic te treści, mimo dobrego tematu, do forum i pomocy innym nie przyniosły ... szkoda było czasu, jedźcie sobie na te wyspy i już tam zostańcie... :D
Czy naprawdę jesteście tak wyjątkowi i wspaniali, czy tylko Wy macie monopol na wiedzę ???
Wniosek wyciągam taki, że współczynnik głupoty ukazany w tym temacie jest wprost proporcjonalny do ilości postów na tym forum ... Nie marnujcie swego dotychczasowego dorobku :lol: ... i nie idźcie tą drogą, cromaniacy... :lol:
Pozdro i przepraszam, już mnie nie ma
given2fly
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) given2fly » 22.07.2009 09:32

a Ja się zgadzam z osobą wyżej mnie. Więcej nie będę pisał, bo wszystko napisał przedmówca
given2fly
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) given2fly » 22.07.2009 10:04

I to jest jeden z większych problemów Bułgarii, choć nie jedyny 8) Na samą myśl, że jestem cały obklejony piachem mnie trzepie 8O :wink:[/quote]

Psychicznie osadzona mania do cro...powinienes się leczyć ryśku. Nic Ci nie pasuję, to nic, że na HR też są piaszczyste plaże, ale jednak te w BG Ci nie pasują, bo są w BG a nie w HR. Kompleksy nie znają granic, u niektórych ludzi.
ozyrys760
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ozyrys760 » 31.03.2016 13:11

OGŁOSZENIE

Jest do oddania mało używany mózg należący niegdyś do szympansa KOKO.

Jest tylko jeden więc kto pierwszy ten lepszy.

Ogłoszenie skierowane jest raczej do panów:
-Imiennika tego kolesia z Klanu,
-ckm (ciężko kapująca ....i tak dalej),
-no i oczywiście do imiennika słynnego finalisty pierwszej polskiej edycji BIG BROTHERA.
Poprzednia strona

Powrót do Bułgaria - България



cron
Bułgaria ! Polecam , warto ! - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone