Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela kontra Promajna

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gapcio85
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.03.2016
Brela kontra Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) gapcio85 » 10.03.2016 12:51

Witam, to moje pierwsze forum i moj pierwszy wyjazd do Chorwacji. Od wielu juz tygodni ślędzę forum, pytania i sugestie dotyczące wyboru miejscowosci, nie wykluczone, że podobny wątek już tutaj jest, ale ja na niego nie trafilam. Otoz, prosze polećcie mi która z tych dwoch miejscowosci wybrac? Jadziemy z mężem i trojka dzieci- 2 lata, 4 i 6. Zalezy nam na spokoju, ale i mozliwosci spacerow, nie jestesmy nastawieni na wielkie zwiedzanie wszystkiego, ale tez nie chcemy przesiedziec caly tydzien na plazy.Moze jakies atrakcje dla dzieci typu place zabaw? Jakies namiary na noclegi (zalezy mi na stalym dostepie do kuchni i najlepiej dwa pokoje)? Przyjmę wszelkie rady dotyczace pierwszego wyjazdu do tego kraju.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.03.2016 13:24


Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone