Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

bramka enc przepuściła nas, a nie powinna, co dalej...

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hatifnat222
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.09.2016
bramka enc przepuściła nas, a nie powinna, co dalej...

Nieprzeczytany postnapisał(a) hatifnat222 » 04.09.2016 23:00

Witam, bez owijania w bawełnę. W drodze powrotnej na jednej z bramek opłat na autostradzie zamotaliśmy się strasznie. Chcieliśmy wjechać w płatność kartą, a wjechaliśmy w enc. I problem polega na tym, że my nie mamy, enc a bramka nam się otworzyła i nas przepuściła. Nie za bardzo wiemy co mamy o tym myśleć... Czy będą nas za to ścigać? Czy komuś z Was zdarzyło się podobnie?
Pozdrawiam
Try3ek
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 16.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Try3ek » 16.09.2016 21:23

Ja miałem podobną akcje na bramkach w Lucko na płatnościach kartą, wkładam bilecik potem kartę karta się wysuwa ale bramka się nie otwiera, chce włożyć drugi raz ale nie przyjmuje już biorę drugą kartę a tu nagle bramka się otwiera no to 1 i jazda, w domu podsumowuje wyjazd a tu brak opłaty.
Też jestem ciekaw czy coś przyślą choć to nie moja wina więc puki co 90zł w kieszeni.
ctomek81
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ctomek81 » 18.09.2016 15:38

Ja miałem podobną sytuację lipcu,pisałem o tym w linku poniżej
oplaty-za-autostrady-dyskusja-przeniesiona-z-faq-t28182-2160.html

Minęły już zatem ponad 3 miesiące i nic nie przyszło.Podejrzewam że raczej nie przyjdzie nic,ewentualnie przy kolejnym przejeździe przez bramki mogą ode mnie wyegzekwować opłatę +karę(czyli koszt dwukrotnosci najdłuższego odcinka)
krzysiek bb
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek bb » 19.09.2016 10:30

Jakaś równowaga w przyrodzie jest, bo ja w tym roku jadąc przez Lucko, na którym przejazd był puszczony przez bramki ENC ( wszystkie pozostałe otwarte zostały dla ruchu z południa) przejechałem za TIRem. Szlaban był podniesiony, z boku stał jakiś nastolatek ale nie reagował na mój przejazd.
W Karlovacu okazało się, że kosztuje mnie to 55 Euro za brak biletu. Taki był początek mojego pobytu.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



bramka enc przepuściła nas, a nie powinna, co dalej...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone