M.
.png)
Franz napisał(a):MirekB235 napisał(a):No i jest studnia, symbol Bascarsiji.![]()
Nie mogłoby się bez niej obyć.

.png)
Franz napisał(a):elfik99 napisał(a):A fajne macie to zdjęcie pod daszkiem..............
To midha - miejsce dla dokonywania ablucji.

Powrót do Bośnia i Hercegowina - Bosna i Hercegovina
