
.png)
Franz napisał(a):elfik99 napisał(a):Co to jest za budynek w takim pięknym orientalnym stylu.............
Vijećnica - sarajewski ratusz.

.png)
elfik99 napisał(a):Piękny!............. a przy tych sklepikach to bym spędziła dużo czasu..............
.png)
Franz napisał(a):My wprawdzie na ogół niczego nie kupujemy, ale tutaj z przyjemnością rzucaliśmy okiem na wystawione artykuły.
Powrót do Bośnia i Hercegowina - Bosna i Hercegovina
