Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 16.01.2015 17:35

Pokazałam mężowi te kamerki,ja się na tym nie znam :) zobaczymy co zadecyduje .
anusiek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 19.01.2015 13:12

:D Powiem jedno : MEGA RELACJA - pod każdym względem . pozytywnie zazdroszczę ...miejsc , widoków , pomysłów....część zagarniam dla siebie . pozdrawiam :lol:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 19.01.2015 14:10

anusiek napisał(a)::D Powiem jedno : MEGA RELACJA - pod każdym względem . pozytywnie zazdroszczę ...miejsc , widoków , pomysłów....część zagarniam dla siebie . pozdrawiam :lol:

cieszę się, że się podobało i bardzo dziękuję :D ,
nic tylko planować i realizować, ta trasa również częściowo wynikała z pomysłów innych oraz nie zaliczonych miejsc przy poprzednim wyjeździe
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.02.2015 21:19

natrafiłem na film (34min HD) naszych rodaków, który w przeważającej mierze pokrywa się w zakresie trasy z naszym wyjazdem opisywanym w relacji, może się komuś przyda jako jej dodatkowe uzupełnienie; dodatkiem są pokazane fajne szutry z Durmitoru i ogólnie MNE (ok. 25min), a dla nas sentymentem jest "przejazd" ulicami Sarajewa, dokładnie tymi ulicami którymi podążaliśmy jakieś 7 m-cy temu

polecam :papa:

andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 08.02.2015 12:41

Obejrzę filmik w wolnym czasie :)
Ja wczoraj obejrzałam film "W pogoni za zbrodniarzem ",dość ciekawy,można obejrzeć kawałek Sarajewa .polecam i pozdrawiam :papa:
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 09.10.2016 11:51

bardzo przyjemnie tu u Ciebie :) też miałam taką refleksję, że w Chorwacji człowiek jakiś spokojnejszy :mrgreen: :papa:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.10.2016 20:50

CroAna napisał(a):bardzo przyjemnie tu u Ciebie :) też miałam taką refleksję, że w Chorwacji człowiek jakiś spokojnejszy :mrgreen: :papa:

toż to stary kotlet :D ale dziękuję,
nawet w bliższej Europie Słowenii nie czuję się tak jak w Chorwacji, jak u siebie

powoli trzeba tworzyć jakąś nową relacyję z teorocznej objazdówki, choć ich wysyp teraz taki, że trudno nadążyć za wszystkimi
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 21.10.2016 12:28

Koniecznie ! tu ludzie czekają :oczko_usmiech:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 30.12.2016 11:58

te kiero napisał(a):powoli trzeba tworzyć jakąś nową relacyję z teorocznej objazdówki, choć ich wysyp teraz taki, że trudno nadążyć za wszystkimi

andeo napisał(a):Koniecznie ! tu ludzie czekają :oczko_usmiech:

czyli oficjalnie można już śledzić drugą moją relację, tym razem z płn-zach Bałkanów + Wenecja :boss: :wink: :

krysztalowa-objazdowka-slo-hr-i-a-ostatni-raz-taki-wyjazd-t51556.html

:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Balcanes: Te Quiero: objazdówka BihMne Al.-Hr - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019